icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو علت وجود آب در بنزین مشخص شد

علت وجود آب در بنزین مشخص شد

مدیر کنترل و نظارت بازرسی پخش فرآورده‌های نفتی استان فارس توضیحاتی را در خصوص علت وجود آب در یکی از جایگاه‌های استان شیراز ارائه داد.

سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو-حمید قاسمی معاون مدیر عامل پخش فرآوردهای نفتی کشور   با اشاره به فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر اضافه کردن آب در بنزین یکی از جایگاه‎های سوخت استان شیراز، گفت: در واقع نظارت جایگاه‎های سوخت توسط سازمان استاندارد انجام می‎شود و فقط  شرکت پخش فرآوردهای نفتی کشور در بعضی از مواقع نظارت می‎کند.
او ادامه داد: در واقع صفر تا صد بررسی این موضوعات ( آب در بنزین) و یا کم فروشی  به عهده سازمان استاندارد است.
نفوذ باران به حوضچه‌های مخازن جایگاه سوخت

سید یوسف موسوی مدیر کنترل و نظارت بازرسی پخش فرآورده‌های نفتی استان فارس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به وجود آب در جایگاه سوخت صدرا شیراز گفت: طبق کارشناسی‌های انجام شده شاهد این موضوع بودیم که به دنبال بارندگی‌های اخیر در حوضچه مخازن جایگاه، آب باران با بنزین مخلوط  شده است.

او افزود: مقدار حجم آب وارد شده به مخزن 34 هزار لیتری، 450 لیتر بود که عرضه بنزین مخلوط شده به آب در جایگاه سوخت موجب خرابی و توقف ده‌ها خودرو شد.

مدیر کنترل و نظارت بازرسی پخش فرآورده‌های نفتی استان فارس با تأکید بر اینکه از طریق دوربین‌های جایگاه، خودرو‌های آسیب دیده قابل شناسایی هستند، اضافه کرد: افرادی که در این روز اقدام به سوخت‌گیری کرده‌اند در صورت خرابی خودرو می‌توانند به جایگاه مراجعه و شکایت خود را  ارائه دهند.

برچسب ها:

بنزین
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب