icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو "فروشگاه مفهومی‌ها"ی رنو در برلین

"فروشگاه مفهومی‌ها"ی رنو در برلین

در کنار تمامی خودروهای رنو در این نمایشگاه، اطلاعات کاملی از زیرساخت‌ها، فناوری‌های متنوع شارژ کننده و قوانین منطقه‌ای و گزینه‌ای حرکت الکتریکی وجود دارد.

سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو- رنو یک نمایشگاه ویژه را برای خودروهای الکتریکی خود در برلین باز کرده است. این نمایشگاه ۱۴۵ متر مربعی "مرکز خودروهای تجربی الکتریکی" رنو  دومین مرکز نمایشگاهی مشابه در اروپاست. این نمایشگاه به دنبال افتتاح مدلی مشابه در استکهلم  که در فوریه سال جاری  تاسیس شد برگزار شده است. ایده اصلی برای تاسیس این نمایشگاه ارتباط مستقیم با مشتریان و پاسخ به تمامی سوالات مرتبط به حمل و نفل و وسایل برقی در محیط و فضای شهری است.

یکی دیگر از دلایل راه اندازی این نمایشگاه استفاده از مزایای عملی و کاربردی تحرک الکتریکی است. بازدیدکنندگان می‌توانند شناخت خود را از وسایل الکتریکی افزایش داده و با توجه به نیازهای حمل و نقل خود مدل مناسبی برگزینند. در کنار تمامی خودروهای رنو در این نمایشگاه، اطلاعات کاملی از زیرساخت‌ها، فناوری‌های متنوع شارژ کننده و قوانین منطقه‌ای و گزینه‌ای حرکت الکتریکی وجود دارد. از طرفی بازذدیدکنندگلان قادر به تست خودروهای الکتریکی این کارخانه فرانسوی نیز هستند.

انتهای خبر

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب