icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو فروش اقساطی موتور سیکلت برقی آغاز شد.

فروش اقساطی موتور سیکلت برقی آغاز شد.

پردیس خودرو: شرکت توسعه صنایع خودرو (ایدکو) سه مدل از موتور های برقی را با تسهیلات ویژه در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و عمومی و خدمات شهری عرضه می کند.

شنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۴ 1 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: شرکت توسعه صنایع خودرو (ایدکو) سه مدل از موتور های برقی را با تسهیلات ویژه در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و عمومی و خدمات شهری عرضه می کند.  

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو " مازیار پری زاده، کارشناس خودرو های برقی و هیبرید ایدکو با اشاره به لزوم بهره گیری از موتورسیکلت های برقی در مناطق مرکزی تهران گفت:"بر اساس ارزیابی های انجام گرفته حدود 25درصد از آلودگی هوای تهران و 50درصد از آلودگی صوتی تهران مربوط به موتورسیکلت ها است و این مسئله در مناطق مرکزی تهران بسیار حادتر است. به همین دلیل شهرداری تهران پروژه بهره گیری از موتورسیکلت های برقی را برای این مناطق آغاز کرده چرا که بهره گیری از این موتورسیکلت ها یکی از راهکاری های رفع این مشکل است."
وی افزود:"از حدود یک سال پیش پروژه عرضه موتورسیکلت های برقی در شرکت ایدکو آغاز شده و مدتی قبل برای اولین بار در ایران یکی از موتورسیکلت های این شرکت با حضور شهردار تهران پلاک شد و آماده عرضه به متقاضیان است."
پری زاده در زمینه خریداران این محصول افزود:"مشتریان عادی امکان خرید این محصول را دارند اما علاوه بر این، در حال حاضر قراردادی با شرکت پیک بادپا منعقد شده است که به موجب آن در سال نخست، یک هزار دستگاه از موتورسیکلت های برقی عرضه شده توسط ایدکو از سوی پیک بادپا در مناطق مرکزی شهر و اطراف بازار مورد استفاده قرار خواهد گرفت. به علاوه ما نمونه ای مناسب برای پلیس را نیز طراحی کرده ایم که قرار است از سوی پلیس در این مناطق استفاده شود. بر اساس برنامه ریزی های شهرداری، در آینده نزدیک تردد موتورسیکلت های بنزینی در مناطق مرکزی تهران ممنوع خواهد شد و به این ترتیب بهره گیری از این موتورسیکلت ها می تواند بهترین جایگزین برای موتور های بنزینی فعلی باشد."
موتورسیکلت های عرضه شده از سوی ایدکو در حال حاضر در سه مدل عرضه می شود تا بتواند پاسخگوی نیازهای مختلف برای تردد در شهر تهران باشد. پری زاده در این زمینه گفت:"برای انتخاب موتورسیکلت ها باید مسئله شیب زیاد شهر تهران را مد نظر قرار می دادیم چرا که بسیاری از موتورسیکلت های برقی توان کافی برای تردد در مسیرهای شیب دار تهران را ندارند و همین موضوع باعث می شود نتوان هر موتورسیکلتی را برای این منظور انتخاب کرد. ما در حال حاضر سه مدل موتورسیکلت را که با توان های مختلف برای کاربردهای متفاوتی طراحی شده اند، عرضه می کنیم. نخستین نمونه از موتوری با توان 3000 وات بهره می گیرد و 65 نیوتون متر گشتاور دارد. این موتورسیکلت می تواند تا حدود 80کیلومتر مسافت را با یک بار شارژ طی کند و هر بار شارژ آن بین 4 تا 5 ساعت زمان می برد. مدل دوم که قرار است از سوی پیک بادپا نیز مورد استفاده قرار گیرد از موتوری با توان 5000 وات بهره می گیرد و 100 نیوتون متر گشتاور دارد. در این میان قویترین نمونه عرضه شده از موتوری با توان 6000 وات بهر می گیرد و با گشتاور 110 نیوتن متری می تواند تا سرعت 100 کیلومتر در ساعت حرکت کند. این موتورسیکلت با توجه به باتری خود می تواند مسافتی تا 130 کیلومتر در ساعت را بپیماید. تمامی این موتورها امکان بیش از 1000 بار شارژ باتری را دارند."
او در زمینه قیمت موتورسیکلت های برقی گفت:"این موتورسیکلت ها در حال حاضر با تسهیلات ویژه بانک شهر به مبلغ 6.5 میلیون تومان با بازپرداخت 30 ماهه و بدون بهره عرضه می شوند. قیمت مدل 3000 وات 10میلیون و 470هزار تومان است و قیمت دو مدل دیگر به ترتیب 17میلیون و 300 هزار تومان و 17میلیون و 880هزار تومان است ضمن آنکه در صورت خرید نقدی، خریداران از تخفیف 1میلیون و 850هزار تومانی نیز برای تمام مدل ها بهره مند خواهند شد."
وی در زمینه قیمت این موتورسیکلت ها تاکید کرد:"باید در نظر داشت این موتورسیکلت ها باید از توان کافی برای برای تردد در مسیرهای شیب دار و استفاده های روزمره برخوردار باشند و به همین دلیل توان موتور و باتری آن ها بالاست."

 

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img

علی 1394/8/9
22:58:3

یک موتور برقی داشتم اخر سر فروختم چون پول برق خونه سرسام اور میومد بنزینی از اون با صرفه تر بود

آخرین مطالب