icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو فروش نقد و اقساط محصولات رنو فرانسه توسط نگین خودرو

فروش نقد و اقساط محصولات رنو فرانسه توسط نگین خودرو

شرکت نگین خودرو به مبارکی اتمام ماه مبارک رمضان و پیرو توافق هسته ای صورت گرفته فروش نقد و اقساط محصولات خود را با تخفیف بسیار ویژه آغاز کرد.

1394/5/6 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو:شرکت نگین خودرو به مبارکی اتمام ماه مبارک رمضان و پیرو توافق هسته ای صورت گرفته فروش نقد و اقساط محصولات خود را با تخفیف بسیار ویژه آغاز کرد.

 

 

فروش اقساطی رنو فلوئنس

 

به گزارش پاریگاه خبری "پردیس خودرو" شرکت نگین خودرو که با خودروی رنو فلوئنس در صدر لیست بهترین خودروی سواری از نظر مشتریان قرار گرفته است قروش ویژه محصولات خود به را که در ماه مبارک رمضان آغاز کرده بود ،ادامه می دهد.

شکوهی، مدیر بازاریابی نگین خودرو در خصوص شرایط ویژه فروش محصولات رنو اعلام کرد: در این طرح محصولات رنو، در قالب دو روش فروش نقدی و اقساطی با شرایط بسیار جذاب عرضه می‌شوند که در این‌ بین حداکثر تخفیف مربوط به خودرو فلوئنس دستی بوده که با مبلغ پایه 79.900.000 تومان به فروش خواهد رسید. در روش نقدی مبلغ قابل پرداخت توسط مشتری با احتساب کلیه هزینه‌ها برای این خودرو 74.900.000 تومان خواهد بود.

وی ادامه داد: خودرو رنو فلوئنس دستی، که به‌عنوان مدل‌های صندوق‌دار نسل سوم مگان توسط رنو تولید می‌شود، در ارزیابی اخیر شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) توانست رتبه نخست رضایتمندی مشتریان را در حوزه کیفیت خودرو به دست آورد و بالاتر از محصولاتی چون کیا سراتو، MG350، میتسوبیشی لنسر و هیوندا I20 قرار گیرد.

میزان تسهیلات در خصوص خودرو سفران، سدان 6 سیلندر لوکس اروپایی، در هر دو تیپ افزایش چشمگیری داشته و به مبالغ 70.000.000 و 60.000.000 تومان با دوره بازپرداخت 8 ماهه بدون بهره تبدیل شده است. دوره بازپرداخت تسهیلات 36.000.000 تومانی سایر خودروها 10 ماهه بدون بهره بوده و تنها در خصوص خودرو داستر  اتوماتیک 4X2 این رقم 40.000.000 تومانی با دوره بازپرداخت 21 ماهه خواهد بود.

شکوهی در پایان اعلام کرد: این طرح فروش ویژه محصولات نگین خودرو از روز شنبه مورخ سوم مرداد 1394 آغاز شده و با توجه به محدودیت عرضه خودروهای رنو، این طرح در صورت تکمیل سهمیه اختصاصی، بسته خواهد شد و پس از آن شرایط فروش عادی ادامه خواهد یافت

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش نگین خودرو می توانند اینجا کلیک کنند.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب