icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو فروش رنو کلیوس با قیمت استثنایی بار دیگر به نگین خودرو سپرده شد.

فروش رنو کلیوس با قیمت استثنایی بار دیگر به نگین خودرو سپرده شد.

مدیر عامل شرکت نگین خودرو در مصاحبه ای عنوان داشته است که فروش خودروی رنو کلیوس از سوی کمپانی رنو بار دیگر به نگین خودرو باز گردانده شده است.

دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: مدیر عامل شرکت نگین خودرو در مصاحبه ای عنوان داشته است که فروش خودروی رنو کلیوس از سوی کمپانی  رنو بار دیگر به نگین خودرو باز گردانده شده است.

 

 

 به گزارش پایگاه خبری  "پردیس خودرو" چندی پیش در خبر ها اشتیم که کمپانی رنو تصمیم گرفته که امتیاز فروش رنو کلیوس را از نگین خودرو گرفته و شرکت پارس خودرو بسپرد.اما مدیر عامل نگین خودرو گفت: رنو فرانسه به دلیل عملکرد مثبتی که نگین خودرو در زمینه عرضه محصولات رنو در ایران داشته تصمیم گرفته است پس از مدتی بار دیگر عرضه رنو کولئوس را به نگین خودرو بسپارد و به‌این‌ترتیب این خودرو بار دیگر در لیست محصولات عرضه شده از سوی نگین خودرو جای خواهد گرفت."

حسینی در ادامه گفت:"برای ورود این خودرو به بازار و در گام اول این محصول روز اروپایی را با قیمتی بسیار رقابتی عرضه خواهیم کرد به‌گونه‌ای که کولئوس عرضه شده توسط نگین خودرو 29 میلیون تومان ارزان‌تر از نمونه عرضه شده توسط پارس‌خودرو خواهد بود و این در حالی است که کولئوس ازنظر آپشن ها بسیار خودروی کاملی است و به‌راحتی می‌تواند با محصولات مشابه خود در بازار رقابت کند."
وی افزود:"کولئوس خودرویی است که هم‌اکنون از سوی رنو در بازارهای جهانی عرضه می‌شود. این خودرو غیر از آنکه برای استفاده در شهر مناسب است، توانایی آفرود بالایی هم دارد و شاسی و بخش‌های فنی آن با محصولات نیسان مشترک است. ازنظر آپشن این خودرو را در دو نمونه فول و نیمه‌فول عرضه خواهیم کرد که ازنظر امکانات از بسیاری از رقبای خود در بازار برتر خواهد بود. به‌علاوه در سال 2017 نمونه جدید این خودرو با طراحی بسیار چشمگیر روانه بازار خواهد شد که با ورود آن به بازار ایران قطعا کولئوس می‌تواند سهم بازار زیادی را از آن خود کند."

وی در زمینه زمان عرضه کولئوس از سوی نگین خودرو گفت:"طی هفته جاری شرایط فروش ویژه رنو کولئوس را که برای مدت محدود برقرار است اعلام خواهیم کرد."

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار  و مطالب  خودرو از طریق تلگرام به کانال اختصاصی پردیس خودروhttps://پردیس خودرو.me/pardiskhodro    بپیوندید.

 برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب