icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو فروش لیزینگی پژو 206 صندوقدار تیپ 8

فروش لیزینگی پژو 206 صندوقدار تیپ 8

ایران خودرو با همکاری لیزینگ ایرانیان اقدام به پیش فروش پژو 206 صندوقدار تبپ 8 نموده اند.

یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: ایران خودرو با همکاری لیزینگ ایرانیان اقدام به پیش فروش پژو 206 صندوقدار تبپ 8 نموده اند.

 

 

 

پژو 206 صندوق دار تیپ 8

 به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" مدتها بود که ایران خودرو فروش  پژو 206 صندوقدار را متوقف کرده بود .اما حالا با همکاری لیزینگ ایرانیان پیش فروش این خودرو را با اقساط 8 ماهه آغاز کرده است.موعد تحویل خودرو 30 روز و قیمت نقدی پژو 206 صندوق دار برابر با 372,319,652 ریال می باشد

زمان شروع این طرح 31/3/93 بوده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.همچنین شرایط استفاده از تسهیلات ارائه شده به شرح ذیل می باشد:

در این طرح فروش، به ھر فرد حداکثر یکدستگاه خودرو به صورت نقد و اقساط قابل واگذاری می باشد. ھمچنین ھر فرد فقط امکان صدور چک جھت دو پرونده را دارد. لذا نمایندگان محترم ھنگام ثبت نام حتما این موضوع را مد نظر قرار دھند. · چک ھای بازپرداخت اقساط با تاریخ ھای قید شده در متن بخشنامه ھنگام ثبت نام از مشتری دریافت می گردد. · چنانچه متقاضی چک شخصی جھت پرداخت اقساط نداشته باشد، می تواند از چک شخص ثالث جھت پرداخت استفاده کند که در این صورت متقاضی می بایست پشت چک را دو امضاء کند و به ھمراه گواھی امضاء صادرکننده چک و گواھی امضاء صاحب قرارداد (که توسط دفاتر اسناد رسمی صادر میشود) و به ھمراه امضای تعھدنامه ھا به نمایندگی تحویل دھد.

به دلیل محدودیت در وصول در شبکه چکاوک، چک بانک ھای سرمایه و تات(آینده) مورد قبول شرکت لیزینگ ایرانیان نمی باشد.

در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، امکان تغییر زمان چکھا وجود ندارد و صرفا سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری، پرداخت میشود.

در این بخشنامه، تنظیم صلحنامه قابل اجرا نیست. · در صورت تاخیر در تحویل خودرو، سود تاخیری معادل ۱۸% سالیانه به ازای مبالغ پرداختی مشتری، از سوی شرکت ایران خودرو محاسبه و پرداخت می شود.

سود تاخیر تنھا به پروندهھایی تعلق می گیرد که ارسال مدارک مشتری (واریز وجه نقدی، ثبت چک مدت دار در سیستم و …) برابر شرایط این بخشنامه صورت گرفته باشد. · پس از انعقاد قرارداد، مشتری به ھیچ وجه حق انصراف ندارد.

خودروھای این بخشنامه، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواھند بود.

شرکت ایران خودرو مجاز است درصورت تکمیل ظرفیت،نسبت به قطع ثبت نام اقدام کند.

خودروھای با شرایط اعتباری تا زمان وصول کامل چک ھا، مجوز خروج از کشور را ندارند .

 

شرایط فروش پژو 206 صندوقدار

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب