icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو لوتوس بصورت رسمی وارد ایران شد.

لوتوس بصورت رسمی وارد ایران شد.

شرکت ایلیا موتور موفق به اخذ نمانیدگی رسمی از شرکت لوتوس انگلستان شده و برای نخستین بار در ایران از محصولات لوتوس رونمایی کرد.

جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: شرکت ایلیا موتور موفق به اخذ نمانیدگی رسمی از شرکت لوتوس انگلستان شده و برای نخستین بار در ایران از محصولات لوتوس رونمایی کرد.

 

 

 

 

 رونمایی لوتوس

 به گزارش پاریگاه خبری "پردیس خودرو" این شرکت دیروز در مراسمی خاص در محل نمایشگاه این شرکت در خیابان شریعتی اقدام به برگزاری شو روم نموده و از دو محصول لوتوس در ایران پرده برداری کرد.

Jonathan Stretton مدیر خاورمیانه و شمال آفریقا برند لوتوس انگلستان مهمان ویژه این مراسم بود که 2 سال بعد از افتتاح نخستین شوروم لوتوس در دوبی به ایران آمده بود تا در راستای گسترش فعالیت‌های برند لوتوس در ایران و خاورمیانه این شوروم را با همراهی مسئولان شرکت ایلیا‌موتور افتتاح کند.محمد‌علی بصروی مدیرعامل ایلیا‌موتور نیز در حاشیه این مراسم از تلاش ایلیا‌موتور برای تبدیل شدن به بزرگترین نماینده لوتوس در منطقه خاورمیانه خبر داد.

رونمایی لوتوس

 

رونمایی لوتوس

 

رونمایی لوتوس


لوتوس خودروساز 63 ساله انگلستانی است که به طراحی و ساخت خودرو‌های اسپرت با وزن کم و هندلینگ و آیرودینامیک فوق‌العاده مشهور است . این خودروساز انگلیسی پس از بروز برخی مشکلات مالی در سال 1996 توسط پروتون مالزی خریداری شد اما این مالکیت به هیچ وجه دخالت پروتون مالزی در محصولات و مسائل فنی لوتوس را در پی نداشت. کمپانی لوتوس هم‌اکنون سه محصول الیز ، اگزیج و ایوورا را در 11 مدل متنوع به بازار عرضه می‌کند که عمدتا به دلیل دینامیک خاص ، مشتریان خاص خود را دارند . ایلیا‌موتور در نخستین گام حضور لوتوس در ایران دو مدل الیز S و الیز 220 کاپ را برای عرضه به مشتریان خاص لوتوس در ایران انتخاب کرده است .

رونمایی لوتوس

 

رونمایی لوتوس

 

رونمایی لوتوس

محمد علی بصروی ؛ مدیرعامل ایلیا‌موتور در حاشیه این مراسم از امکان ثبت سفارش خودرو مورد نظر مشتریان از برند لوتوس با رنگ و اپضشن های موردنظرشان افزود : خودرو مورد نظر مشتریان طی 2 ماه و نیم از سوی لوتوس انگلستان آماده عرضه به مشتری ایران می‌شود. وی همچنین در ادامه افزود : خودرو‌های لوتوس که به بازار ایران می‌آیند به صورت اختصاصی برای مشتریان ایرانی ساخته می‌شوند.
اولین محصولات لوتوس توسط ایلیا‌موتور با قیمتی بین 300 تا 400 میلیون‌تومان به مشتریان ایرانی عرضه خواهند شد.

 

رونمایی لوتوس

 

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب