icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو دلایل ماندگاری محصولات چری در ایران چیست

دلایل ماندگاری محصولات چری در ایران چیست

مدیر عامل شرکت مدیران خودرو در حاشیه رونمایی از قیمت تیگو 5 دلایل موفقیت محصولات چری در ایران را تشریح کرد.

یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ 1 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: مدیر عامل شرکت مدیران خودرو در حاشیه رونمایی از قیمت تیگو 5 دلایل موفقیت محصولات چری در ایران را تشریح کرد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو " به گفته ژانگ در کنار برنامه ریزی و عملکرد قابل تقدیر بخش بازاریابی و فروش شرکت، سه دلیل مهم خدمات پس از فروش، به روز بودن محصولات و پشتیبانی شرکت از نمایندگان موجب استقبال مردم از محصولات مدیران خودرو در بازار شد.
وی افزود: این روزها خدمات پس از فروش تاثیری غیرقابل انکار در انتخاب مشتریان دارد،. به همین دلیل شرکت مدیران خودرو سرمایه گذاری سنگینی در این بخش انجام داده است که موجب اعتماد مشتریان به محصولات مدیران خودرو شده است.
وی همچنین محصولات شاسی بلند کره ای را در موضوع کیفیت به عنوان رقیب اصلی چری تیگو ٥در بازار اعلام کرد و افزود: به روز بودن محصولات و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در تمامی محصولات مدیران خودرو تاثیر بالایی در استقبال از محصولات این شرکت داشته است.
ژانگ در بخش دیگری از سخنان خود حمایت و پشتیبانی از نماینده های فروش و خدمات پس از فروش را به عنوان سومین دلیل استقبال از محصولات ام وی ام دانست و افزود: نمایندگان شرکت ها همیشه به عنوان بازوی اجرایی شرکت تاثیر بالایی در فروش شرکت ها دارند، به همین دلیل مدیران خودرو حمایت همه جانبه ای از نماینده های خود داشته است و این موضوع نیز توانسته نقش پررنگی در فروش محصولات ام وی ام در بازار ایفا کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود نیز شایعات به وجود آمده درباره حمایت شرکت های چینی از کمپین نخریدن خودرو را رد کرد و افزود: در شرکت مدیران خودرو تلاش برای رشد در بازار به حدی زیاد است که زمانی برای اینگونه کارها در شرکت ما وجود ندارد.

 

 

برای دریافت آخرین اخبار صنعت خودری ایران و جهان  و پیوستن به  کانال اختصاصی تلگرام  پردیس خودرو اینجا کلیک کنید

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img

علی 1394/8/12
20:44:6

من یه ام وی ام۱۱۰دارم ولی خیلی ازش راضی هستم

آخرین مطالب