icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو محصولات رنوی پارس خودرو با گیربکس جدید و کلاچ هیدورلیک عرضه خواهد شد

محصولات رنوی پارس خودرو با گیربکس جدید و کلاچ هیدورلیک عرضه خواهد شد

مدیر مهندسی شرکت پارس خودرو عنوان داشته است که از این پس محصولات تولیدی این شرکت با برند رنو با گیبرکس جدید و کلاچ هیدرولیک روانه عرضه خواهند شد.

سه شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۶ 0 comments

متن کامل خبر :

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" نسل فعلی محصولات رنوی  پارس خودرو با گیربکس های موسوم به JHQ تولید می شوند اما از مهر ماه امسال تولیداتی نظیر رنو ساندرو،ساندرو استپ وی و تندر 90 با نسل جدید گیربکس های JH3 روانه بازار خواهند شد.

پژمان شادچهره با بیان این مطلب که گیربکس JHQ نسل پیشرفته گیربکس های دستی در دنیاست و مزایای زیادی نسبت به گیربکس های JH3 دارد افزود: از این پس محصولات گیربکس دستی خانواده رنو در پارس خودرو با گیربکس پیشرفتهJHQ  تولید می شود.

وی گفت: در حال حاضر بیشتر شرکت های خودرو ساز بزرگ دنیا در خودروهای با گیربکس دستی به جهت مزایا و سهولت رانندگی از کلاچ های هیدرولیک استفاده می کنند و شرکت پارس خودرو نیز به جهت بالا بردن رضایتمندی مشتریان، محصولات رنو خود را با کلاچ هیدرولیک به بازار عرضه می کند.

شادچهره با بیان مزایای کلاچ هیدرو لیک و گیربکس جدید خاطر نشان کرد: نگهداری ساده تر، طول عمر بیشتر گیربکس، راندمان بالاتر، مصرف کمتر روغن گیربکس و کاهش آسیب های زیست محیطی ناشی از مصرف روغن از مزایای استفاده از کلاچ هیدرو لیک نسبت به کلاچ کابلی است.

مدیر مهندسی محصول پارس خودرو تصریح کرد: عملکرد بهتر پدال کلاچ , تعویض دنده راحت تر از دیگر مزایای کلاچ هیدرولیک است که از مهرماه سال جاری محصولات تندر۹۰، ساندرو دستی و پارس تندر از دی ماه با کلاچ هیدرولیک تولید و عرضه می شوند.

گفتنی است پیش از این شرکت پارس خودرو ساندرو استپ وی دستی را با گیربکس JHQ تولید و به مشتریان عرضه می کرده است.

برچسب ها:

پارس خودرو
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب