icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو مدیر عامل سایپا از مردم عذر خواهی کرد.

مدیر عامل سایپا از مردم عذر خواهی کرد.

در حاشیه افتتاح مراکز خدمات پس از فروش محصولات جدید شرکت سایپا مدیر عامل این شرکت بدلیل کیفیت پایین محصولات از مردم عذر خواهی کرد.

سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: در حاشیه افتتاح مراکز خدمات پس از فروش محصولات جدید شرکت سایپا مدیر عامل این شرکت بدلیل کیفیت پایین محصولات از مردم عذر خواهی کرد.

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو " به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از مشتریان بابت کیفیت پایین محصولات این شرکت عذرخواهی کرد.

جمالی در حاشیه افتتاح مراکز خدمات پس از فروش محصولات جدید شرکت سایپا گفت: در گذشته اکثر محصولات شرکت ما با کیفیت مناسب تحویل مشتریان نشده که من به نوبه خود از مشتریان محترم این شرکت عذرخواهی می کنم.

وی با اشاره به برنامه های جامع سایپا برای ارتقا کیفیت محصولات این شرکت گفت: برنامه های ویژه ای برای ارتقا کیفیت در حوزه تولید و خدمات پس از فروش خودروهای خود داریم.

جمالی همچنین از تولید محصولات با کیفیت در گروه سایپا خبرداد و گفت: تلاش شده تا با تولید محصولات با کیفیت در رنج های مختلف قیمت، مشتریان محترم شرکت را از محصولاتمان راضی کنیم.

وی همچنین به لزوم توجه بیشتر به تولید ملی و به خصوص صنعت خودرو گفت: صنعت خودرو با اشتغال فراوان، حرکت به سمت بومی سازی و افزایش صادرات صنعتی کشور نیازمند توجه بیشتر دولت و مردم است.

برچسب ها:

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب