icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو نحوه پیش فروش رنو کپچر 2016 اعلام شد.

نحوه پیش فروش رنو کپچر 2016 اعلام شد.

شرکت ایران خودرو شرایط پیش فروش رنو کپچر مدل 2016 را اعلام کرد.

جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: شرکت ایران خودرو شرایط پیش فروش رنو کپچر مدل 2016  را اعلام کرد.

 

 

 

 به گزارش پاریگاه خبری "پردیس خودرو" زمان آغاز پیش فروش رنو کپچر روز شنبه 24 مرداد تا تکمیل ظرفیت بوده و مبلغ پیش پرداخت جهت پیش خرید 65 میلیون تومان می باشد.

سود مشارکت در این بخشنامه ۱۸ درصد سالیانه و حداکثر تا تاریخ انقضای دعوتنامه محاسبه خواھد شد و لذا ھرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز بر اساس سود مشارکت اعلامی در گویا بر اساس خودرو محاسبه خواھد شد.سود مشارکت در صورت انصراف ۱۶ درصد سالیانه و حداکثر تا زمان انقضای دعوتنامه و چنانچه قبل از ارسال دعوتنامه باشد تا زمان انصراف برای مبلغ پیش پرداخت محاسبه خواھد شد.

در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) یک درصد ماھانه ( ۱۲ درصد سالیانه) پرداخت می شود.در صورتی که برحسب ضرورت، آپشن و یا تجھیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروی تغییر یافته صادر خواھد شد.

در شرایط پیش فروش عادی مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در موعد تحویل و پس از محاسبه سود مشارکت و ھزینه ھای قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواھد رسید .

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۹۴/۰۵/۲۴ می باشد :

 

شرایط پیش فروش رنو کپچر 2016

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب