icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو نسخه آفرود هیوندای توسان

نسخه آفرود هیوندای توسان

کانسپتی دیگر از هیوندای برای نمایشگاه SEMA. این خودروساز کره‌ای که به‌خاطر آوردن کانسپت‌های سفارشی و سطح بالا به این نمایشگاه شناخته شده است، امسال نیز شیوه کار خود را حفظ کرده است.

دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: کانسپتی دیگر از هیوندای برای نمایشگاه SEMA. این خودروساز کره‌ای که به‌خاطر آوردن کانسپت‌های سفارشی و سطح بالا به این نمایشگاه شناخته شده است، امسال نیز شیوه کار خود را حفظ کرده است.

 

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" کانسپتی دیگر از هیوندای برای نمایشگاه SEMA. این خودروساز کره‌ای که به‌خاطر آوردن کانسپت‌های سفارشی و سطح بالا به این نمایشگاه شناخته شده است، امسال نیز شیوه کار خود را حفظ کرده است. قبلاً نسخه‌هایی با عملکرد بالا از خودروهای جاده‌ای، مانند یک بیسموتو توسان ۷۰۰ اسب‌بخاری، یک بلاد تایپ ریسینگ ولستر توربو با قدرت ۵۰۰ اسب‌بخار و یک جنسیس کوپه سوپرشارژر شاهد بوده‌ایم. حالا نیز هیوندای، یک نسخه ویژه از توسان را برای نمایشگاه لاس‌وگاس معرفی کرده که کاملاً برای یک رانندگی آفرود آماده است.هیوندای برای ساخت این توسان سنگین‌وزن مدل ۲۰۱۶ با راک‌استار پرفورمنس گاراژ (RPG) همکاری کرده است. RPG شرکتی است که در ساخت آفرودهای وحشی از محصولات جیپ و تراک‌ها زبانزد است. راک‌استار برای مقابله با موانع بر سر راه خودرو، از یک سیستم تعلیق آفرود سرسخت در زیر این کراس‌اور استفاده کرده است. به این منظور با کاربرد سیستم شوک‌های تنظیم‌شونده «کینگ شوکز»، به اندازه ۶ اینچ (۱۵۲ میلی‌متر) به ارتفاع رانندگی توسان اضافه شده است. چسبندگی خودرو با استفاده از یک سری تایرهای مایکی تامپسون MTZ P3 تأمین می‌شود که نیازمند یک طراحی دوباره برای چرخ‌ها بوده است.

در زیر کاپوت یک موتور ۱/۶ لیتری توربوشارژر چهار سیلندر به کار گرفته شده که همان موتور مورد استفاده در توسان استاندارد است، ولی در اینجا با استفاده از تجهیزاتی مانند اگزوز «مگنا فلو»، مکش K&N، اصلاح جریان توربو و خنک‌کننده داخلی «میشی‌موتو» ارتقا یافته است.

از نظر ظاهری، هیوندای توسان در این نسخه از یک طراحی سیاه‌رنگ همراه با الگوهای خاکستری و زرد برخوردار شده است. طراحی تهاجمی سپرها و راکرهای ویژه، به توسان کمک می‌کنند تا در هنگام رانندگی خارج از جاده همه‌چیز را از سر راهش کنار بزند و ضربات احتمالی را دفع کند.

راک‌استار پرفورمنس گاراژ هیوندای توسان در نمایشگاه SEMA 2015 به صورت رسمی رونمایی خواهد شد.

 

جهت دریافت آخرین اخبار  و مطالب  خودرو از طریق تلگرام به کانال اختصاصی پردیس خودرو (https://پردیس خودرو.me/pardiskhodro  ) بپیوندید.

 برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب