icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو نمایشگاه خودروی شیراز- حضور گسترده محصولات جدید ایران خودرو دیزل

نمایشگاه خودروی شیراز- حضور گسترده محصولات جدید ایران خودرو دیزل

شرکت ایران خودرو دیزل هفت محصول جدید این شرکت را برای اولین بار در این نمایشگاه معرفی کرد.

پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: شرکت ایران خودرو دیزل هفت محصول جدید این شرکت را برای اولین بار در این نمایشگاه معرفی کرد.

 

 

ایران خودرو دیزل

 

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" معاون بازاریابی و فروش محصولات ایران خودرو دیزل در حاشیه این نمایشگاه گفت: ایران خودرو دیزل برای معرفی محصولات جدید این شرکت در جنوب کشور با 7 محصول جدید پای به این نمایشگاه گذاشته است. وی کامیون کشنده اکسور ، کامیون کشنده فوتون ، ون جدید، وانت پیکاپ فوتون با کاربری پول‌رسان، مینی‌بوس آرین، کامیونت آرنا و کامیون واگن‌هود را به عنوان محصولات به نمایش درآمده در غرفه شرکت ایران خودرو دیزل برشمرد.

آقای کوروش وثیق مهر ادامه داد:در بین این محصولات ون جید دیزلی این شرکت برای اولین بار در این نمایشگاه رونمایی شده است و خط تولید این محصول در آینده نزدبک در این شرکت راه اندازی خواهد شد.مینی بوس آرین بعنوان اولین مینی بوس تولید داخل در این نمایشگاه حضور داشته که اولین سری از این مینی بوس تحویل مشتریان شده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد که شرکت ایران خودرو دیزل همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی شیراز، طرح فروش متنوع و ویژه محصولات خود را آغاز کرده که شامل تخفیف نقدی ویژه، تسهیلات مناسب و تنوع بالا در روش‌های فروش است و مورد استقبال مشتریان و بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار گرفته است.

کوروش وثیق‌مهر از کشنده بنز آکسور و کشنده فوتون به عنوان دو محصول دیگر شرکت ایران خودرو دیزل نام برد که در این نمایشگاه مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفته‌اند. کامیون کشنده بنز اکسور هم‌اکنون با توجه به ادامه همکاری‌ها با شرکت بنز در حال تولید در شرکت ایران خودرو دیزل است و کامیون کشنده فوتون نیز که شماره‌گذاری و تحویل آن از اواخر اردیبهشت ماه آغاز شده، هم‌اکنون در خطوط تولید شرکت ایران خودرو دیزل در حال تولید می‌باشد.

 

ایران خودرو دیزل

وی همچنین وانت پیکاپ پول‌رسان فوتون را دیگر محصول جدید دارای کاربری این شرکت دانست که هم‌اکنون تحویل سری اول آن به یکی از بانک‌های کشور آغاز شده وبا توجه به کیفیت خوب این محصول و کاربری پول‌رسان نصب شده بر روی آن، مذاکرات برای عرضه این محصول به سایر بانک‌های بزرگ متقاضی در حال انجام است.

معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو دیزل همچنین واگن‌هود یورو ۳ را دیگر محصول حاضر در غرفه این شرکت دانست که به استاندارد یورو ۳ مجهز است و همچنان یکی از محبوبترین محصولات شرکت ایران خودرو دیزل بحساب می‌آید و مورد اسستقبال بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

ایران خودرو دیزل

کوروش وثیق‌مهر شهر شیراز را بازاری خوب برای محصولات تجاری برشمرد و با اشاره به تامین نیاز ناوگان اتوبوسرانی شهر شیراز و شهرهای حومه، از قرارداد تامین ۲۸۵ اتوبوس‌ ۱۲ متری برای شهر شیراز خبر داد که به تازگی به شرکت ایران خودرو دیزل سپرده شده است.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی نیرومحرکه، خودرو و قطعات خودرو شیراز از نوزدهم تا بیست و دوم خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی شیراز برگزار می‌شود.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب