icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو ورود خودرو سازهای آمریکا و ژاپنی به ایران آینده نزدیک

ورود خودرو سازهای آمریکا و ژاپنی به ایران آینده نزدیک

دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه سازان خودرو با بیان اینکه پژو رقبای سرسختی پیش رو دارد تصریح کرد: رنو، نیسان و خودروسازان آلمانی ، آمریکایی و ژاپنی به زودی پا به عرصه خودورسازی ایران خواهند گذاشت.

چهارشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه سازان خودرو با بیان اینکه پژو رقبای سرسختی پیش رو دارد تصریح کرد: رنو، نیسان و خودروسازان آلمانی ، آمریکایی و ژاپنی به زودی پا به عرصه خودورسازی ایران خواهند گذاشت.

 

 

 

 به گزارش پایگاه خبری  "پردیس خودرو" آرش محبی نژاد در خصوص ضرر و زیانی که این مدت پژو به ایران خودرو زده است اظهار داشت: درخواست غرامت از پژو حق مسلم صنعت خودروی ایران است زیرا فرانسوی ها در زمان تحریم به تعهدات خود عمل نکردند.

وی افزود : یکی از پیشنهادات انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه سازان خودرو برای انعقاد قرارداد با خودروسازان دنیا این است که زمانی که اتفاقات غیر مترقبه ای رخ می دهد (مانند تحریمی که بوجود آمد ) کشورها به تعهدات خود پایبند باشند و همکاری خود را با ایران ادامه دهند.

محبی نژاد خاطر نشان کرد : در سالهای گذشته ۱۳ درصد فروش پژو در ایران بود و در این مدت با تبعیت از تحریم های آمریکا علیه ما این شرکت بازار خود در ایران را از دست داد این در حالی است که می توانست تا ۳۰ درصد پتانسیل فروش خود در ایران را افزایش دهد.

دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه سازان خودرو با بیان اینکه پژو رقبای سرسختی پیش رو دارد تصریح کرد: رنو، نیسان و خودروسازان آلمانی ، آمریکایی و ژاپنی به زودی پا به عرصه خودورسازی ایران خواهند گذاشت.

وی گفت: البته سابقه همکاری پژو با ایران می تواند یکی از مزایای این شرکت برای ادامه همکاری ها باشد.

به گفته منابع آگاه ، مسؤولان ایران خودرو با استناد به اینکه رفتن ناگهانی پژو از ایران ، سبب کاهش تولید این شرکت ( ایران خودرو ) شده است ، از پژو خواسته اند تا معادل ضرری که بابت افت تیراژ زده اند ، غرامت پرداخت کنند.

 

جهت دریافت آخرین اخبار  و مطالب  خودرو از طریق تلگرام به کانال اختصاصی پردیس خودروhttps://پردیس خودرو.me/pardiskhodro    بپیوندید.

 برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب