icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو وضعیت مبهم بازار خرید و فروش خودرو در سال 94

وضعیت مبهم بازار خرید و فروش خودرو در سال 94

تعطیلات نوروز در حال اتمام می باشد و بازار خرید و فروش خودرو در حال بازگشایی می باشد.بسیاری که قصد داشتند به هر قیمتی که شده آغاز سال را با خودروی شخصی خود سفر کنند

پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: تعطیلات نوروز در حال اتمام می باشد و بازار خرید و فروش خودرو در حال بازگشایی می باشد.بسیاری که قصد داشتند به هر قیمتی که شده آغاز سال را با خودروی شخصی خود سفر کنند در آخرین روزهای سال گذشته اقدام به خرید خودرو کردند.اما بسیاری هم بدلایل مختلف خرید خودروی خود را به سال جدید موکول کردند.

 

امسال بازار خرید و فروش خودروبا توجه به تصمیمهای مسئولان و تصویب قانونهای جدید دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد.اما مشخص نمی باشد که آیا این قوانین می تواندبازار خرید و فروش خودرو را دچار شک کند و به این بازار رونق دهد یا خیر.

ولی چیزی که مشخص است بدلایل مختلف امسال قیمت برخی از خودروها علی الخصوص خودروهای وارداتی کمی گران خواهد شد.زیرا بسیاری از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت گذاری خودروهای وارداتی افزایش یافته که به الطبع باعث افزایش قیمت خودرو خواهد.

در خصوص خودروهای تولید داخل هم باید گفت که خودرو سازی های داخلی همیشه صحبت از افزایش قیمت ها می کنند و همیشه از اواسط سال اقدام به افزایش قیمت خواهند کرد.البته تا حدودی هم حق با خودرو سازها خواهد بود زیرا عوامل تاثیر گذار بر تولید خودرو از قبیل حقوق کارگر تا مالیات افزایش پیدا کرده و این امر باعث افزایش قیمت تمام شده محصولات خواهد شد.

حال باید دید که با توجه به موارد فوق آیا بازار خودرو رونق خواهد گرفت یا گران شدن احتمالی خودرو همچنان باعث رکود خودرو خواهد شد.

 

تهیه شده در پردیس خودرو وب سایت جامع ثبت آگهی خرید و فروش خودرو

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب