icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو پرشیا خودرو در خصوص بی ام و i8 اطلاعیه صادر کرد.

پرشیا خودرو در خصوص بی ام و i8 اطلاعیه صادر کرد.

با گذشت چند ماه از ورود خودروی پر حاشیه بی ام و i8 شرکت پرشیا خودرو در خصوص این خودروی جنجالی اطلاعیه صادر کرد.

شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو:با گذشت چند ماه از ورود خودروی پر حاشیه بی ام و i8 شرکت پرشیا خودرو در خصوص این خودروی جنجالی اطلاعیه صادر کرد.

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو " به نقل از مجله ماشین ،پس از گذشت چند ماه از ورود خودروی ب ام و i8 به ایران توسط برخی افراد، همچنان ابهاماتی در مورد این موضع که چرا نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش ب ام و اقدام به واردات این خودرو نکرده است؛ وجود دارد.

در همین رابطه نانی کریمی، مسئول ارتباطات و بازاریابی پرشیا خودرو اعلام کرد: بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران پیش از واردات خودرو، وارد کننده ملزم به کسب آموزش های فنی لازم، ایجاد زیرساخت ارائه خدمات و تامین قطعات یدکی مربوطه است تا پس از دریافت اسناد همولوگیشن و اخذ مجوزهای تایید از مراجع ذیصلاح نظیر سازمان ملی استاندارد و سازمان حفاظت محیط زیست، نسبت به واردات خودرو اقدام کند.

وی افزود: در ارتباط با خودروی ب ام و سوپرلوکس هیبریدی i8 که توسط برخی واردکنندگان به کمک امتیازات خاص ثبت سفارش و با حداقل تعرفه گمرکی به کشور وارد شدند، شاهد فروش این خودروها با قیمت ۲ میلیارد تومان نیزهستیم. این درحالی است که قیمت تمام شده خودروبا تعرفه واردات ۴%حدود ۷۰۰ میلیون تومان است. ارائه خدمات به خودروی مزبور با توجه به تکنولوژی بسیار بالا، نیاز به کسب آموزش فنی و نصب تجهیزات تعمیرگاهی است. خودروی هیبریدی i8 به منظور به رخ کشیدن تکنولوژی پیشرو BMW و با تیراژ محدود تولید شده است و ورود آن به کشور بدون وجود زیرساخت های فنی و آموزشی لازم جهت ارائه سرویس و خدمات پس از فروش موجب خسارت به مصرف کننده نهایی و اتلاف سرمایه ملی است.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب