icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو پژو و سیتروئن به ایران بر میگردند

پژو و سیتروئن به ایران بر میگردند

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو تهران از کاهش ۳۵ تا ۴۰ درصدی قیمت خودروهای داخلی در بازار خبر می‌دهد و همچنین یک کارشناس بازار خودرو می‎گوید: با اظهارات اخیر فرانسوی‌ها در آینده نزدیک پژو راهی بازار ایران می‌شود.

1398/6/7 4 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو-با کاهش قیمت دلار در کانال 10 هزار تومان بازار خودرو بدون حرکت ایستاده است و تقاضایی برای خرید خودروهای داخلی و خارجی مشاهده نمی‌شود.

در همین حال رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو تهران در پاسخ به این پرسش که آیا با کاهش قیمت دلار قیمت خودروهای داخلی ارزان شده است؟ می‌گوید: بازار خرید و فروش خودرو راکد است. فعلا کسی خریدار و فروشنده خودرو نیست. خوشبختانه عرضه بهنگام خودروها از سوی شرکت‌های خودروسازی قیمت خودروهای ایرانی را بین 35 تا 40 درصد ارزان کرد.

سعید موتمنی می‌افزاید: کاهش قیمت خودروها از یک طرف به فروکش شدن قیمت دلار باز می‌گردد و از طرف دیگر دستگیری مدیران خودرویی نیز عاملی بر روند سراشیبی قیمت خودرو شده است. معتقدیم قیمت خودروهای داخلی به روزهای قبل از سال 98 باز می‌گردد.

او اظهار می‌کند: در بهمن ماه قیمت خودروهایی همچون پراید 111، پژو 206 تیپ دو و پژو پارس به ترتیب 37 ، 58 و 80 میلیون تومان بود این درحالی است که امروز قیمت این خودروها به ترتیب 48، 79 و 94 میلیون تومان است. در حال حاضر قیمت پژو پارس 14 میلیون تومان حباب دارد که در آینده نزدیک این حباب‌ می‌ترکد.

موتمنی در توصیه‌ای به مردم می‌گوید: از اواخر فروردین ماه تا اواخر مرداد ماه امسال قیمت خودرو حدود 35 تا 40 درصد ارزان شد. در حال حاضر اختلاف قیمت خودرو در بازار و کارخانه زیاد است و انحصاری در فروش خودروها مشاهده نمی‌شود. در این بازه زمانی تنها توصیه ما به مردم این است که در صورت نیاز به خودرو تنها به نمایشگاه‌های دارای پروانه کسب مراجعه کنند تا در این وضعیت با خسارات مالی مواجه نشوند.
آیا قیمت خودروها داخلی و خارجی ارزان‌تر می‌شود؟

همچنین یک کارشناس بازار خودرو اتفاق‌های اخیر بین‌المللی را عامل کاهش قیمت خودرو عنوان می‌کند می‌گوید: با مذاکرات انجام شده و اظهارات اخیر فرانسوی‌ها در بخش بین‌الملل به نظر می‌رسد که در آینده نزدیک پژو راهی بازار ایران شود.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img

Kazem 1398/6/13 | 23:33:18

ای جمع کنید بابا،مگه همون فرانسه نبود ک اولین نفر پژو و رنو رو خارج کرد استارت گرانی افسارگسیخته رو بوجود آورد همین شماهایید که مملکت ب اینجا گشیدید

کیر خر 1398/6/8 | 05:40:55

دروغگوی بزرگ.....

کیر خر 1398/6/8 | 05:40:06

ارزان..... ههههههه

حسن 1398/6/8 | 03:08:20

چرا باید دوباره با فرانسوی ها..... مگر هر دفعه ضرر نزدن!!!! معلومه برای بعضی ها نون خوبی داره که از این خبر خوشحال هستند این همه تولید کننده خودرو باکیفیت و قیمت مناسب در جهان است بازگشت پژو خیانت است چون از الان معلومه با کوچکترین حرکتی ایران را مثل سابق رها می کنند

آخرین مطالب