icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو پژو 208،307و 2008 محصولات آینده ایران خودرو

پژو 208،307و 2008 محصولات آینده ایران خودرو

دبیر انجمن قطعه‌سازان از تولید سه محصول جدید پژو در ایران خبر داد و گفت با همکاری ایتالیایی‌ها تا دو سال آینده یک خودرو جدید دیگر از سوی خودروسازان داخلی وارد بازار خواهد شد.

یکشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: دبیر انجمن قطعه‌سازان از تولید سه محصول جدید پژو در ایران خبر داد و گفت با همکاری ایتالیایی‌ها تا دو سال آینده یک خودرو جدید دیگر از سوی خودروسازان داخلی وارد بازار خواهد شد.

 

 

 

 

 به گزارش پایگاه خبری  "پردیس خودرو" محمدرضا نجفی منش  افزود: پژو قصد دارد سه محصول ۳۰۷، ۲۰۸ و ۲۰۰۸ خود را در ایران به تولید برساند و جایگزین محصولات قدیمی خود کند.

او افزود: این سه خودرو جزو خودروهای روز اروپا به شمار می‌آیند و دو روز پیش نیز که در نمایشگاه خودرو فرانکفورت آلمان حاضر شده بودم این خودروها در غرفه پژو در معرض دید عموم قرار گرفته بودند.

 

پژو 208

پژو 208

 

نجفی‌منش گفت: سیاست جدید وزارت صنعت و خودروسازان کشور این است که خودروهای روز دنیا را در ایران به تولید برسانند و دیگر سراغ محصولات قدیمی نروند چرا که مردم نیز حاضر نیستند از این نوع خودروها استفاده کنند.

دبیر انجمن قطعه‌سازان افزود: بر اساس سیاستگذاری‌های دولت، خودروسازان خارجی با رعایت سه شرط می‌توانند محصولات خود را در ایران تولید کنند. نخست آنکه تکنولوژی روز را به ایران بیاورند، دوم هم ۴۰ درصد قطعات را در داخل کشور به تولید برسانند و از سوی قطعه‌سازان داخلی تامین کنند و در نهایت ۳۰ درصد محصولات تولید شده در ایران را از طریق شبکه جهانی خود به سایر نقاط دنیا صادر کنند.

 

پژو 2008

پژو 2008

 

نجفی منش گفت: دوران CKDکاری در دنیا به سر آمده و هر خودروسازی که وارد همکاری مشترک با خودروساز دیگری می‌شود، سعی می‌کند که به گونه‌ای قرارداد ببندد تا این سه شرط در آن رعایت شده باشد.

پژو 307

پژو 307

 

جهت دریافت آخرین اخبار  و مطالب  خودرو از طریق تلگرام به کانال اختصاصی پردیس خودرو (https://پردیس خودرو.me/pardiskhodro  ) بپیوندید.

 برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب