icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو پیش فروش عادی محصولات ایران خودرو، ویژه تیر ماه آغاز شد.

پیش فروش عادی محصولات ایران خودرو، ویژه تیر ماه آغاز شد.

شرکت ایران خودرو پیش فروش عادی محصولات خودر را از اول تیر ماه لغایت 31 تیر ماه آغاز کرد.

چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: شرکت ایران خودرو پیش فروش عادی محصولات خودر را از اول تیر ماه لغایت 31 تیر ماه آغاز کرد.

 

 

 

 به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" در این فروش ویژه خانواده های پژو 206 ،پژو 405،سمند،پژو پارس عرضه شده است.سود مشارکت برای خودروهای مختلف متغییر می باشد که بیشترین آن برای خرید خودرو پژو 206 با 25 درصد در نظر گرفته شده است.

نکته:

با توجه به طولانی شدن زمان تحویل برخی از خودروھا در جدول شماره ۲ ، به جھت بھره مندی مشتریان از شرایط پیش فروش عادی، امکان ثبت نام گروه محصولات پارس ( اعم از معمولی، دوگانه سوز و موتور TU5 ) و ۴۰۵ ( اعم از معمولی، دوگانه سوز و موتور TU5 ) تا موعد تحویل مرداد ۹۵ فراھم می باشد لذا با توجه به شرایط تولید امکان واگذاری خودروھای ذکر شده ی ھر گروه در زمان ارسال دعوتنامه تعیین خواھد شد.

شرایط و توضیحات بخشنامه :

سود مشارکت در این بخشنامه مطابق جداول پیوست و بصورت سالیانه حداکثر تا تاریخ انقضای دعوتنامه محاسبه خواھد شد و لذا ھرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز بر اساس سود مشارکت اعلامی در گویا بر اساس خودرو محاسبه خواھد شد.

سود مشارکت در صورت انصراف مطابق جداول پیوست و بصورت سالیانه حداکثر تا زمان انقضای دعوتنامه و چنانچه قبل از ارسال دعوتنامه باشد تا زمان انصراف برای مبلغ پیش پرداخت محاسبه خواھد شد. در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) یک درصد ماھانه ( ۱۲ درصد سالیانه ) پرداخت می شود.

۴. در صورتی که برحسب ضرورت، آپشن و یا تجھیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروی تغییر یافته صادر خواھد شد. در شرایط پیش فروش عادی مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در موعد تحویل و پس از محاسبه سود مشارکت و ھزینه ھای قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواھد رسید.

ارائه متن و شرایط پیش فروش جدول پیوست مندرج در بخشنامه، به مشتریان الزامی است و بدیھی است ثبت نام مشتریان تنھا بر اساس شرایط قید شده قابل پذیرش است. شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبت نام اقدام نماید.

خودروھای این بخشنامه، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواھند بود.

ظرفیت بخشنامه به ازای ھر نمایندگی، بر اساس سھمیه فروش می باشد که در صورت به روز آوری، در این خصوص اطلاع رسانی خواھد شد. ثبت نام صرفاً به صورت اینترنتی امکان پذیر خواھد بود

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ١٠ صبح روز دوشنبه مورخ ۱ تیرماه ۹۴ می باشد.

شرایط فروش محصولات ایران خودرو

 

 

شرایط فروش محصولات ایران خودرو

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب