icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو کارت سوخت و عابر بانک تلفیق می شوند

کارت سوخت و عابر بانک تلفیق می شوند

رئیس کانون جایگاه‌داران سوخت کشور از تلفیق کارت سوخت با کارت بانکی خبر داد و گفت: در استفاده از این طرح علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها زمینه برای تسهیل سوخت‌رسانی در کشور فراهم می‌شود.

یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: رئیس کانون جایگاه‌داران سوخت کشور از تلفیق کارت سوخت با کارت بانکی خبر داد و گفت: در استفاده از این طرح علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها زمینه برای تسهیل سوخت‌رسانی در کشور فراهم می‌شود.

 

 

 

 

 به گزارش پایگاه خبری  "پردیس خودرو" ناصر رئیسی‌فر رئیس کانون جایگاه‌داران سوخت کشور درباره سرنوشت کارت سوخت هوشمند گفت: سامانه کارت سوخت به هیچ عنوان حذف نخواهد شد چرا که اطلاعات و آمار خودروها توسط این کارت حاصل می‌شود بنابراین باید تدبیری اندیشیده شود تا با ارائه کاربردهای جدید انگیزه بیشتری برای استفاده از آن ایجاد کرد.

وی تصریح کرد: انجمن جایگاه‌داران سوخت کشور پیشنهادی مبنی بر تلفیق کارت سوخت با کارت‌های عابربانک یا شبکه شتاب به وزارت نفت ارائه داده‌اند که به موجب آن افراد می‌توانند در حین سوخت‌گیری از کارت بانکی خود استفاده نمایند.

رئیسی‌فر ادامه داد: با توجه به اینکه شرکت ملی پخش برای تجهیز سامانه از تجهیزات گرانقیمت برای این سامانه استفاده کرده است بنابراین برای جلوگیری از ریخت و پاش‌های هزینه‌ای تلفیق کارت سوخت با کارت بانکی باید جدی گرفته شود.

رئیس کانون جایگاه‌داران سوخت کشور به فواید این کارت اشاره کرد و گفت: در صورت اجرایی کردن این طرح علاوه بر کاهش نقدینگی، افزایش گردش بانکی و تجارت الکترونیکی و همچنین تأثیری در ارائه سوخت‌رسانی بهتر فراهم می‌شود همچنین چالشی که بین جایگاهدار و مصرف‌کننده در هنگام سوخت‌گیری وجود داشت کاهش پیدا می‌کند و با این روش امنیت در جایگاه‌های کشور ایجاد می‌شود.

 

برای دریافت آخرین اخبار صنعت خودری ایران و جهان  و پیوستن به  کانال اختصاصی تلگرام  پردیس خودرو اینجا کلیک کنید

برچسب ها:

کارت سوخت
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب