icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو 200 میلیارد تومان یارانه برای بخش تولید نه خودروسازان

200 میلیارد تومان یارانه برای بخش تولید نه خودروسازان

کرد : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در حاشیه بازدید از گروه صنعتی ایران خودرو اعلام نموده است: ۲۰۰ میلیارد تومان یارانه به بخش تولید پرداخت می شود که برخی رسانه ها به اشتباه آن را به خودروسازان اعلام کرده اند.

سه شنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در حاشیه بازدید از گروه صنعتی ایران خودرو اعلام نموده است: ۲۰۰ میلیارد تومان یارانه به بخش تولید پرداخت می شود که برخی رسانه ها به اشتباه آن را به خودروسازان اعلام کرده اند.

 

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" در توضیح مرکز روابط عمومی وزارت صنعت،معدن وتجارت آمده است دکتر نوبخت در این برنامه تصریح کرده است: امروز با وزیر صنعت، معدن وتجارت توافق نامه ای را در راستای کمک به تولید و انتظاری که برای رشد تولید و رشد اقتصادی داریم، امضا کردیم که براساس آن مقرر شد که در اولین گام حداقل 200میلیارد تومان در اختیار وزارت صنعت، معدن و تجارت دهیم تا برای اعطای یارانه تولید اقدام کند.
رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی همچنین افزود: این 200میلیارد تومان در همین ماه در اختیار وزیر صنعت، معدن و تجارت قرار می گیرد تا با مدیریت ایشان توزیع شود.

 

جهت دریافت آخرین اخبار  و مطالب  خودرو از طریق تلگرام به کانال اختصاصی پردیس خودرو (https://پردیس خودرو.me/pardiskhodro  ) بپیوندید.

 برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب