icon-sign ورود / ثبت نام

صفحه اصلی - طریقه پرداخت وجه هزینه نقل و انتقال خودرو

طریقه پرداخت وجه هزینه نقل و انتقال خودرو

 

 

جهت پرداخت هزینه نقل و انتقال سند بایستی ابتدا خودروی خود را در منوی فروش خودرو و در زیر منوی "فروش با شرایط پردیس خودرو" ثبت آگهی کرده و پس از مشخص شدن خریدار با شماره تلفن ذیل تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان پردیس خودرو در محل شما حاضر گردند و پس از حصول اطمینان از فروش خودرو، هزینه نقل و انتقال خودرو  به شما پرداخت خواهد شد. جهت انجام این امر توجه به موارد ذیل ضروری است.

1- حتما از نهایی شدن فروش خودرو به مشتری اطمینان حاصل نماید و سپس با ما تماس بگیرید.

2- وجه هزینه نقل و انتقال خودرو زمانی به شما پرداخت خواهد شد که کارشناسان پردیس خودرو در محل معامله حضور داشته باشند.

3- کارشناسان پردیس خودرو در هنگام مراجعه به محل فروش خودرو ضمن ارائه مشاوره های حقوقی مورد نیاز اقدام به عقد قولنامه نموده و پس از امضای طرفین قرارداد ،مبلغ نقل و انتقال خودرو ظرف 24 ساعت به شماره کارت و یا شماره حساب اعلام شده از سوی فروشنده  واریز خواهد شد.

4- مطمئن گردید که مشتری شما ، اگهی فروش خودرو را از وب سایت پردیس خودرو را دنبال کرده و از شرایط خرید خودرو از وب سایت پردیس خودرو مطلع باشد.در غیر این صورت هزینه نقل و انتقال خودرو امکان پذیر نخواهد بود

5- شما بعنوان فروشنده خودرو هیچ هزینه دیگری را پرداخت نخواهید کرد

6- هزینه نقل و انتقال خودرو با توجه به نرخ استعلام شده از دفاتر اسناد رسمی  بصورت علی الحساب پرداخت خواهد شد و در صورتی که فروشنده مبلغی را مازاد بر مبلغ دریافتی به دفاتر پرداخت کند می تواند با ارائه مستندات لازم مبلغ افزوده شده را از وب سایت پردیس خودرو طلب نماید.

 

برای اعلام فروش خودرو با شماره تلفن ذیل تماس حاصل فرمایید و یا درخواست خود را به سامانه پیامکی 10004420 ارسال نمایید.

 

شماره تماس:021-88245677

شماره تلفن فوق صرفا جهت درخواست هزینه نقل و انتقال خودرو می باشد.