icon-sign ورود / ثبت نام

تصادف سوپر اسپرت های میلیاردی را از دست ندهید

1397/7/3 0 comments

سوپراسپرت به خودروهایی اطلاق می گردند که از پرفورمنسی به مراتب بالاتری از خودروهای معمولی برخوردار هستند بطوریکه قدرت و گشتاور تولیدی اینگونه خودروها چندین برابر خودروهای معمولی و حتی خودروهی اسپرت می باشد. امروز در جهان سوپر اسپرت سازان بسیاری نظیر فراری ،مک لارن ،لامبورگینی ،استون مارتین و بنتلی مشغول به تولید محصولات خارق العاده ای هستند . اما در این بین برخی از سوپر اسپرت سازان نظیر کوینگ زگ یا بوگاتی هم وجود دارند که  تولید آن به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسد.

اما در این بین یک مسئله بسیار مهم است و آن هم نحوه رانندگی با یک هایپر کار واقعیست. منظور رانندگی همان راندن معمولی و روزمره با خودرو است نه حرکت نمایشی .چرا که میزان گشتاور ارسال شده به چرخها آنچنان بالاست که مهار آن برای یک فرد مبتدی بسیار مشکل است و در صورتی که راننده تجربه رانندگی با یک سوپر کار را نداشته باشد دقیقا مانند یک اسب سرکش با نافرمانی خودرو روبرو می گردد  .از همین رو بسیار از سوپر اسپرت سازان جهان در هنگام تحویل خودرو به مشتریان جلسات آموزشی برگزار می کنند .اما باز بعضا شنیده ایم که مالک یک لامبورگینی به محض تحویل خودرو ،دچار سانحه تصادف شده است.حتی در کشور خودمان ایران ،شاهد تصادف شدید یکدستگاه لامبورگینی در جزیره کیش بوده ایم که راننده آن برای مدتی خودرو را اجاره کرده بود.

در ویدئوی فوق مجموعه ای از سانحه های تصادف سوپر اسپرت های میلیاردی را خواهید دید که نشان می دهد چقدر مهار قدرت زیاد ،مشکل است.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب