icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار تصاویر رسمی فانتوم سری II ،لوکس تر از همیشه

انتشار تصاویر رسمی فانتوم سری II ،لوکس تر از همیشه

comments 0 1401/3/19

رولزرویس تصاویر جدیدی از خودروی فانتوم سری II را منتشر کرد. این تصاویر از نمایش نسخه به‌روز شده فانتوم در مراسمی ویژه گرفته شده‌اند. با این تصاویر می‌توانیم نگاهی دقیق‌تر به آپشن های متفاوت و ترکیب‌های رنگی فانتوم از جمله نسخه تک ساخت گریت بریتیش فانتوم داشته باشیم.

تغییرات طراحی فانتوم سری II به جلوپنجره بازنگری شده و نورانی، چراغ‌های جلوی بهبود یافته و برخی جزئیات دیگر محدود هستند. البته مهم‌ترین تغییر این خودرو به اضافه شدن آپشن های شخصی‌سازی بیشتر مربوط می‌شوند که با انتخاب آن‌ها هشتمین نسل فانتوم ظاهر تازه‌تری پیدا خواهد کرد.

جدای از فانتوم پلانتینو زیبا که به عنوان بخشی از پروژه فیس لیفت این خودرو معرفی شد، رولزرویس دیگر نمونه سفارشی این خودرو با نام گریت بریتیش فانتوم را به نمایش گذاشت. به نظر ما این خودرو ظاهر اسپرت تری دارد و می‌توان آن را نزدیک‌تر به نسخه بلک ادیشن دانست هرچند این تریم برای فانتوم در دسترس نیست.

گریت بریتیش فانتوم با رینگ‌های جدید، بدنه با رنگ قرمز ماگما و عناصر کرومی تیره روی جلوپنجره، کاپوت، اطراف شیشه‌ها، درب پشتی و خروجی‌های اگزوز عرضه می‌شود. همچنین روی ستون C این خودرو نشانی ویژه دیده می‌شود.

برچسب ها:

رولز رویس
user-img

نویسنده :

comments 0 1401/3/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط