icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار نخستین تصاویر جی ام سی هامر الکتریکی SUV

انتشار نخستین تصاویر جی ام سی هامر الکتریکی SUV

comments 0 1399/9/2

مدتی پیش جنرال موتور بصورت رسمی از نسل جدید و البته الکتریکی شده پیکاپ هامر رونمایی کرد اما رونمایی از نسخه اس یو وی آن به بعد موکول شد.حال این شرکت در یکی برنامه سخرانی نخستین تصاویر از جی ام سی هامر الکتریکی اس یو وی را به نمایش گذاشت.

با توجه به این تصویر، هامر اس‌یووی از جلو تا درهای عقب کاملاً با نسخهٔ پیکاپ خود یکسان است و تفاوت‌ها از قسمت عقبی آغاز می‌شود. از مهم‌ترین قسمت یعنی پشت خودرو تصویری منتشر نشده و بنابراین نمی‌دانیم فرم چراغ‌ها در این قسمت چگونه خواهد بود.

انتظار می‌رود هامر EV اس‌یووی مشخصات کاملاً یکسانی با نسخهٔ پیکاپ داشته باشد و بنابراین اساساً میدانیم در آیندهٔ نزدیک با چه شاسی‌بلندی طرف خواهیم بود. برای یادآوری، قوی‌ترین نسخهٔ پیکاپ هامر یعنی نسخهٔ ادیشن وان ۱۰۰۰ اسب بخار قدرت دارد و ظرف ۳ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. این نسخه با هر بار شارژ باطری‌ها می‌تواند تا ۵۶۰ کیلومتر را طی کند. نسخهٔ بعدی این پیکاپ الکتریکی هم ۳X نام داشته و ۸۰۰ اسب بخار قدرت و ۴۸۰ کیلومتر بُرد دارد.

هامر پیکاپ در ابتدا در نسخهٔ ادیشن وان به بازار خواهد آمد که قیمت آن از ۱۱۲,۵۹۵ دلار آغاز می‌شود. انتظار می‌رود قیمت نسخهٔ اس‌یووی هم در همین حدود باشد اما برای فهمیدن جزئیات کامل باید تا زمان معرفی منتظر بمانیم. احتمالاً جی‌ام‌سی هامر اس‌یووی بعد از نسخهٔ پیکاپ یعنی در سال ۲۰۲۰ راهی بازار شود.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/9/2
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط