icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین با بد فروش ترین خودروهای دست دوم بازار آمریکا آشنا شوید

با بد فروش ترین خودروهای دست دوم بازار آمریکا آشنا شوید

comments 0 1399/6/11

اگر ساکن آمریکا باشید و یک خودروی لندروور داشته باشید خبری بدی پیش رویتان قرار دارد چرا که باید برای فروش این خودرو مدتها بدنبال مشتری بگردید.

طی مطالعه‌ای که در آن iSeeCars بازار خودروهای کارکرده در سراسر ایالات‌متحده را بین ماه‌های مارس تا ژوئن امسال مورد تجزیه‌وتحلیل قرار داده است، مشخص شده که از بین ۱۰ خودروی کارکردهٔ بدفروش در این کشور، ۵ خودرو از محصولات لندروور هستند. طبق این مطالعه، بدفروش‌ترین خودروی کارکرده در آمریکا لندروور دیسکاوری است که فروش آن به‌طور متوسط نزدیک به ۲۰۰ روز زمان می‌برد. این به‌طور قابل‌توجهی بیشتر از میانگین ۶۹ روز در کل خودروهای کارکرده است.

پس از دیسکاوری، دومین خودروی کارکردهٔ بدفروش بازار آمریکا رنجروور ولار است که برای فروش به‌طورمعمول به ۱۸۸ روز زمان نیاز دارد. در جایگاه سوم مازراتی لوانته با ۱۸۱ روز قرار گرفته درحالی‌که جایگاه چهارم بازهم به یکی از محصولات لندروور یعنی رنجروور اسپرت اختصاص دارد که مالک برای فروش آن باید به‌طور میانگین ۱۲۵ روز صبر کند. پنجمین خودروی بدفروش هم کیا کادنزا است که کمبود تقاضا برای سدان‌ها را حتی در بخش خودروهای کارکرده هم نشان می‌دهد.

 

لندروور دیسکاوری اسپرت با مدت‌زمان فروش ۱۱۸ روز و رنجروور با ۱۱۷ روز هم ششمین و هفتمین خودروهای کارکردهٔ بدفروش بازار آمریکا هستند. همان‌طور که مدیر اجرایی iSeeCars اشاره کرده است، دلایل اصلی چالش در فروش لندروورها شهرت آن‌ها به قابلیت اطمینان پایین و هزینه‌های نگهداری بالا است. این دو ویژگی موجب می‌شود محصولات لندروور برای خریداران خودروهای کارکرده چندان جذابیت نداشته باشند. در انتهای لیست بدفروش‌ترین خودروهای کارکردهٔ ایالات‌متحده هم کادیلاک XT4 با ۱۱۵ روز، آلفارومئو استلویو با ۱۱۵ روز و فورد اکواسپرت با ۱۰۹ روز دیده می‌شوند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/6/11
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط