icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین بررسی دقیق چراغ‌های جواهرنشان بی ام و i7 جدید

بررسی دقیق چراغ‌های جواهرنشان بی ام و i7 جدید

comments 0 1401/2/18

اشرافیت در دنیای خودرو شکل‌های مختلفی به خود می‌گیرد. لوکس بودن یک خودرو می‌تواند از میزان نرم بودن چرم تا نفوذ صدا به کابین را شامل شود. تکنولوژی نیز نقش مهمی را در عصر کابین‌های پر از نمایشگرهای بزرگ و کنترل‌های صوتی و حرکتی بازی می‌کند. 

معمولاً لوکس بودن یک خودرو حول کابین آن می‌چرخد اما بی‌ام‌و با سری ۷ و i7 جدید می‌خواهد طراحی ظاهری را نیز به اندازه کابین لوکس نشان دهد. یکی از آپشن های بی‌شمار پرچم‌دار تازه‌نفس بی‌ام‌و با نام “درخشش نمادین” شناخته می‌شود و شامل جواهرات خاص است که نه در کابین بلکه در داخل دیلایت های جلو دیده می‌شوند. نوار جداگانه LED ها که بالای چراغ‌های اصلی نصب شده‌اند حاوی کریستال های سواروسکی هستند. در هر دسته از این LED ها ماژول‌های L شکل نصب شده‌اند و توسط ۱۴ دیود نمایان می‌شوند.

واقعیت این است که انتظار می‌رفت چنین چیزی را اولین بار در رولزرویس ببینیم تا بی‌ام‌و. این چراغ‌های بالایی نه تنها به عنوان دیلایت عمل می‌کنند بلکه چراغ‌های جانبی سدان لوکس باواریا نیز محسوب می‌شوند. زمانی که خودرو باز یا بسته می‌شود کریستال های موردبحث نور را به زیبایی هر چه تمام‌تر منعکس می‌کنند تا سری ۷ ظاهری منحصربه‌فرد داشته باشد. این خودروساز می‌گوید ساختار کریستالی یاد شده در زیر نور خورشید نیز متمایز ظاهر می‌شود.

احتمالاً جایگزینی چراغ‌های بالایی با نمونه‌های کریستالی هزینه زیادی در بر نخواهد داشت و برای افرادی که می‌توانند محصول پرچم‌دار بی‌ام‌و را بخرند اهمیت زیادی نخواهد داشت. سری ۷ و i7 اولین محصولات این برند با کریستال های سواروسکی نیستند زیرا برخی از محصولات سطح بالای باواریا از چنین کریستال‌هایی در کابین استفاده کرده‌اند ولی G70 همه‌چیز را وارد سطح جدیدی کرده است. ویدئوی جدید بی‌ام‌و آمریکا یادآور تولید کننده شیشه اتریشی است که بیش از ۱۰۰ سال در این تجارت حضور دارد. این سنت در i7 با جدیدترین پیشرفت‌های نورپردازی همراه شده است.

برچسب ها:

فناوریبی ام و
user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1401/2/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط