icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین بی ام و X7 نیشیجین ادیشن ،خودروی بسیار خاص تنها برای سه نفر

بی ام و X7 نیشیجین ادیشن ،خودروی بسیار خاص تنها برای سه نفر

comments 0 1400/7/3

ژاپنی‌ها همواره پذیرای نسخه‌های سفارشی محصولات ب‌ام‌و بوده‌اند. تاکنون چندین خودروی تولید محدود ب‌ام‌و روانه این کشور آسیایی شده‌اند اما جدیدترین خودروی باواریایی ها احتمالاً خاص‌ترین و انحصاری‌ترین آن‌ها خواهد بود.

شما را با ب‌ام‌و نیشیجین ادیشن آشنا می‌کنیم که مختص بازار ژاپن بوده و تنها به تعداد ۳ دستگاه تولید می‌شود. این خودرو را تنها به‌صورت آنلاین می‌توان سفارش داد و تا زمان نگارش مقاله یک دستگاه آن به فروش رفته است.

اما پیش از آنکه به فکر رزرو این خودرو باشید باید با برخی ویژگی‌های خاص X7 نیشیجین ادیشن آشنا شوید.

این شاسی‌بلند لوکس تنها با یک رنگ در دسترس می‌باشد. ب‌ام‌و از چندین پیگمنت همچون آلومینیوم و میکا استفاده کرده تا به رنگ‌های عمیق در پوششی چندلایه دست یابد. با استفاده از فرایندهای متنوع، نتیجه نهایی رسیدن به رنگی است که با تغییر میزان نور محیط تغییر می‌یابد.

همین حالت خاص به کابین نیز سرایت کرده و پوشش چرم کامل مرینو با عناصر سفید و پوشش سقف آلکانترا دیده می‌شود؛ اما نکته برجسته در کابین هنر کلاس جهانی نیشیجین برای تریم کابین و استراحتگاه‌های دست جلویی می‌باشد. حتی کلید خودرو نیز از همین هنر سود برده و بر خاص بودن X7 نیشیجین ادیشن افزوده است.

سطوح مختلف کابین به رنگ طلایی/نقره‌ای درآمده و ب‌ام‌و آن را لایه پردازی طلایی پنج رنگ می‌نامد. درست همانند بدنه، کابین نیز بسته به نور تابیده شده رنگ پردازی متفاوتی خواهد داشت.

ب‌ام‌و X7 نیشیجین ادیشن بر پایه مدل xDrive پیور اکسلنس بنا شده و از تکنولوژی هیبریدی ملایم سود می‌برد. این خودرو قیمت ۱۶.۸ میلیون ینی معادل حدود ۱۵۳ هزار دلاری داشته و تا پایان سال کار تحویل آن به مشتریان شروع خواهد شد.

برچسب ها:

تیونینگ
user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1400/7/3
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط