icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین جولان مرسدس بنز AMG G63 در اتوبان +فیلم

جولان مرسدس بنز AMG G63 در اتوبان +فیلم

comments 0 1396/12/21

امروزه خودروبازان برای نشان دادن توانایی های یک خودرو و به منظور جذب مخاطب بیشتر به هر کاری روی می آورند. مدتی است ویدئو هایی ساخته می شود که شخص با دوربین متصل به خود، پشت فرمان های خودری خاص نشسته و اقدام به انجام فلیم بردای به منظور نشان دادن حداکثر سرعت و عملکرد خودرو بدون هیچ دیالوگی می پردازد.این طریق فیلم برداری اتفاقا طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان به سوی خود جلب کرده است.

دریکی دیگر از این سری فیلم راننده قصد دارد خودروی جعبه شکل مرسدس بنز AMG G63 با 1000 اسب بخار را به اتوبان ببرد تا بتوان با حداکثر سرعت مورد نظر دست یابد.اما در حین فیلم برداری اتفاق جالبی شکل می گیرد.هنگامی مرسدس AMG G63 ما در حال حرکت با سرعت یک یکدسگاه مرسدس بنز نقره ای AMG GT R اقدام به سبقت گرفتن می نماید و در کسری از ثانیه از در افق محو می شود.این در حالی است که AMG GT R فقط دارای 600 اسب بخار بوده و راننده G63 هر چقدر تلاش می کند امکان رسیدن به GT R نیست. البته این امر اتفاق کال معمولی است چرا که G63 بدلیل ظاهر جعبه شکل خود از آیرودینامیک بسیار ضعیف تری بهره برده و بیشتر تمرکز این خودرو برروی مسیر های ناهموار است.

اما این ویدئو یک نکته آموزنده داشت و آن هم این است که در خیابان هیچ وقت به میزان قدرت بیشتر خودروی خود افتخار نکیند زیرا اسب بخار خروجی فقط یکی از المان های نشان دهنده میزان عملکرد خودرو خواهد بود.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1396/12/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط