icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین درگ لامبورگینی آونتادور S با تسلا مدل S پرفورمنس

درگ لامبورگینی آونتادور S با تسلا مدل S پرفورمنس

comments 0 1399/1/20

درگ های تسلا مقابل خودروهای مختلف را دیده بودیم .محصولات تسلا بطور معمول از قدرت و شتاب زیادی برخوردار هستند اما تسلا مدل S پرفورمنس از همه آنها خاص تر است.

اما چرا مسابقه‌ای که می‌بینید کمی متفاوت است؟ اول اینکه مدل S پرفورمنس حاضر در این درگ نسخه به‌روز شده بوده و بنابراین خیلی قوی‌تر از قبل است. مورد دوم هم به طرف دیگر قضیه یعنی لامبورگینی آونتادور S رودستر مربوط می‌شود. مالک این خودرو Yiannimize است که سابقه رویارویی با تسلا را در گذشته دارد.

در واقع یک نسخه از این درگ در سال پیش با حضور همین مدل S پرفورمنس و آونتادور S کوپه برگزار شده و مالک آن لامبورگینی نیز Yiannimize بوده است. لامبورگینی در آن مسابقه به رستگاری رسید اما آیا هنوز هم می‌تواند در برابر مدل S پرفورمنس ارتقا یافته دوام بیاورد؟ اول بیایید نگاهی به مشخصات این دو خودرو داشته باشیم.

تسلا مدل S پرفورمنس از دو پیشرانه با قدرت کل 838 اسب بخار و گشتاور قابل‌توجه 1300 نیوتون متر سود می‌برد درحالی‌که نیروگاه 12 سیلندر 6.5 لیتری آونتادور S خروجی 740 اسبی و گشتاور 690 نیوتون متری دارد.

اگرچه تسلا در روی کاغذ بسیار قوی‌تر از لامبورگینی به نظر می‌رسد اما باید گفت این خودرو وزن 2241 کیلوگرمی دارد که در مقایسه با وزن 1625 کیلویی لامبورگینی بسیار بیشتر است.

آیا آونتادور S رودستر سبک‌تر می‌تواند تسلا مدل S پرفورمنس را شکست دهد؟ برای یافتن پاسخ این سوال ویدئو را تماشا کنید!

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/1/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط