icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین دو خودروی تنها سهم سدان ها از پرفروش ترین ها در آمریکا

دو خودروی تنها سهم سدان ها از پرفروش ترین ها در آمریکا

comments 0 1399/7/22

سه ماه انتهایی سال ترسناک 2020 رو به پایان است و همچنان روند فروش خودرو در بازار بزرگی نظیر آمریکا روبه کاهش است .بااین‌حال عطش آمریکایی‌ها برای خرید شاسی‌بلندها و پیکاپ‌ها همچنان در آمارها کاملاً مشخص است به‌گونه‌ای که در بین ۱۰ خودروی پرفروش بازار آمریکا هم در سه‌ماههٔ سوم و هم در نُه ماه نخست سال جاری، تنها دو خودروی سواری حضور دارند.

عنوان پرفروش‌ترین خودروی سواری بازار ایالات‌متحده همچنان در اختیار تویوتا کمری با فروش ۷۹,۰۴۶ دستگاه در سه‌ماههٔ سوم و ۲۰۴,۹۴۵ دستگاه در نُه ماه نخست امسال است. دومین خودروی سواری این لیست هم نام آشنایی است. این ماشین هوندا سیویک است که با فروش ۷۳,۰۸۳ دستگاه در سه‌ماههٔ سوم و ۲۰۰,۹۴۱ دستگاه در نُه ماه ابتدایی سال، با فاصلهٔ نزدیکی در حال تعقیب کمری است؛ اما تویوتا کرولا با فروش ۵۶,۶۱۲ دستگاه در سه‌ماههٔ سوم و ۱۶۶,۲۱۳ دستگاه در نُه ماه نخست از لیست ۱۰ خودروی پرفروش خارج شده است.

از سوی دیگر، همه میدانیم که فورد سری F کماکان با قدرت بر بازار خودروی ایالات‌متحده سلطه دارد. این پیکاپ‌های محبوب فقط در سه‌ماههٔ سوم امسال ۲۲۱,۶۴۷ دستگاه و از ماه ژانویه تا سپتامبر (نُه ماه نخست سال) ۵۸۹,۰۳۴ دستگاه فروش داشته‌اند. این یعنی فورد با اختلافی در حدود ۱۷۵ هزار دستگاه از دومین خودروی پرفروش بازار یعنی شورلت سیلورادو جلوتر است زیرا این پیکاپ جنرال موتورز در نُه ماه ابتدایی سال جاری ۴۱۳,۶۱۴ دستگاه فروش داشته است. در جایگاه سوم نیز پیکاپ‌های رم با ۴۰۲,۴۱۰ دستگاه قرار دارند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/7/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط