icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مرسدس ای ام جی GT R Pro تتو ادیشن،هنر دست کارلکس دیزاین

مرسدس ای ام جی GT R Pro تتو ادیشن،هنر دست کارلکس دیزاین

comments 0 1400/8/22

کارلکس دیزاین خودروی مرسدس-ای ام جی GT R Pro تتو ادیشن را برای افرادی توسعه داده که می‌خواهند یک خودروی برجسته در حالت استاندارد را به حد اعلای خود برسانند. این خودرو نسبت به نسخه استاندارد تغییرات قابل‌توجهی را پذیرا شده است. متخصصان کارلکس به‌صورت دستی کل بدنه را برس شده و از رنگ سبز مسابقه‌ای که میراث AMG است استفاده کرده‌اند. این خودرو همچنین برخی تکنولوژی‌های خودروهای مسابقه‌ای GT3 و GT4 را نیز قرض گرفته است.

GT R Pro هم‌اکنون از رینگ‌های نقره‌ای چند پره سود برده و در نگاه اول شبیه آهن‌ربا به نظر می‌رسند. این تیونر همچنین در کابین نیز اصلاحاتی را انجام داده است. تتو ادیشن ترکیبی از اشرافیت و ذات یک خودروی اسپورت و فرهنگ خال‌کوبی خاص کشورهای غربی است. کارلکس مدعی است کابین این خودرو در واقع حس و حال شبیه استودیوهای تتوی واقعی را دارد.

صندلی‌های جلو دارای پوشش چرمی و آلکانترا بوده و همین ترکیب در کنسول مرکزی، استراحت گاه دست‌ها و پانل درب‌ها، پوشش داخلی سقف و ستون‌ها بکار رفته است. غربیلک فرمان نیز ارتقا یافته و دارای پوشش آلکانترا و نوار سبز می‌باشد. به این موارد باید کف‌پوش‌های جدید از جنس آلکانترا را نیز اضافه کرد.

واضح است که چنین تغییراتی با هزینه بالا همراه خواهد بود هرچند خریداران این خودرو نگران این مسئله نیستند. کارلکس دیزاین برای تغییر مرسدس-ای ام جی GT R Pro استاندارد به نسخه تتو ادیشن بهای ۵۸ هزار یورویی را طلب می‌کند.

این خودرو دارای پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو با قدرت ۵۸۵ اسب بخار و گشتاور ۷۰۰ نیوتون متر بوده و می‌تواند شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۳.۶ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۳۱۸ کیلومتر در ساعتی را ثبت کند.

user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1400/8/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط