icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مزدا CX-5 مدل 2022 را پیش از رونمایی ببینید

مزدا CX-5 مدل 2022 را پیش از رونمایی ببینید

comments 0 1400/6/23

اگر امیدوار بودید که نسل بعدی مزدا CX-5 با تغییرات عظیمی در سال ۲۰۲۲ رونمایی شود، برای ناامیدی آماده شوید. اگر تصاویری که اخیراً توسط وزارت صنعت و فناوری چین فاش شده، نشان‌دهنده آینده این خودرو باشد، ما با یک تازه‌سازی دیگر برای این کراس‌اوور متوسط این برند روبرو خواهیم شد.

این تغییرات جزئی اشاره به طراحی مجدد نهایی نسل جدید قبل از ورود به بازار دارند. طراحان سایت Kolesa.ru سریعاً بر اساس این تصاویر، رندرهای این فیس‌لیفت را پیاده کرده‌اند. جلوپنجره CX-5 فیس‌لیفت، ازجمله تغییرات آن است. فریم کرومی زیر جلوپنجره کمی تغییر کرده و قطورتر هم شده است. بعلاوه شبکه جلوپنجره هم طراحی جدیدی دارد. در ادامه این تغییرات باید به چراغ‌های کمی باریک‌تر با LED های به شکل L اشاره کنیم.

اگر به عقب خودرو دقت کنیم برای یافتن تغییرات مشکل خواهیم داشت زیرا چیز زیادی تغییر نکرده و تنها قسمت زیر سپر از خطوط ساده‌تری برخوردار است و کمی هم چراغ‌ها به داخل کشیده شده‌اند.

در مجموع این خودرو از نظر طراحی نسبت به مل‌های موجود تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است. همه اینها باعث می‌شوند تا باور کنیم که این خودرو یک نسل جدید نیست حتی اگر در زیر پوسته آن تغییرات جدی‌تری وجود داشته باشند. به‌عنوان مثال گفته می‌شود موتور شش سیلندر برای این مدل در دسترس است. اگر حدس ما درست باشد، نسخه فیس‌لیفت تا دو سال آینده این نسل را هدایت کرده و سپس در سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ شاهد نسل جدید آن خواهیم بود.

user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1400/6/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط