icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی محصول جدید لینک اند کو ،کانسپتی خاص

معرفی محصول جدید لینک اند کو ،کانسپتی خاص

comments 0 1399/7/4

کمپانی لینک اند کو پیش از آغاز نمایشگاه خودروی پکن 2020 از جدیدترین محصول خود در قامت یک کانسپت رونمایی کرد.

این خودرو که پیش‌نمایشی از نسخه تولیدی می‌باشد از قوای محرکه الکتریکی سود برده و بر پایه معماری SEA جیلی بنا شده است.

لینک اند کو فعلاً مشخصات این کانسپت را اعلام نکرده اما زیرو در استودیوی طراحی گوتنبرگ متولد شده و در واقع نسخه‌ای هاچبک از سدان ۰۳ می‌باشد. البته آئرودینامیک این خودرو به لطف جلوپنجره کاملاً بسته، دستگیره‌های درب خاص و سپرهای اصلاح شده بهتر از مدل استاندارد و عادی می‌باشد.

از دیگر ویژگی‌های این خودرو می‌توان به طراحی سرراست بدنه، رینگ‌هایی با طراحی آئرودینامیک و بخش عقب شیک اشاره کرد. چراغ‌های عقب LED، اسپویلر روی درب پشتی و دیفیوزری گیرا نیز جزو دیگر ویژگی‌های طراحی زیرو هستند.

اگرچه طراحی بدنه این کانسپت شبیه سدان ۰۳ است اما کابین کاملاً جدید بوده و دارای مواردی همچون فرمان D شکل و سیستم اطلاعات سرگرمی بزرگ می‌باشد. ما همچنین می‌توانیم کنسول مرکزی منحصربه‌فرد، تریم چرمی و نورانی را تشخیص دهیم.

زیرو دومین کانسپت لینک اند کو بوده و کمپانی موردبحث آن‌ها را “اولین نگاه” به چگونگی تبدیل شدن به رهبر خودروهای الکتریکی تعریف کرده است. اطلاعات بیشتر این خودرو در نمایشگاه پکن منتشر خواهد شد اما لینک اند کو گفته کانسپت موردبحث سال آینده وارد خط تولید شده و شعاع حرکتی بیشتر از ۷۰۰ کیلومتر (تست‌های NEDC) خواهد داشت. لینک اند کو همچنین گفته نسخه تولیدی زیرو از به‌روزرسانی از راه دور پشتیبانی کرده و شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت زیر ۴ ثانیه خواهد داشت.

جیلی به عنوان مالک لینک اند کو گفته پلتفرم SEA می‌خواهد اولین معماری منبع باز دنیا باشد. به همین خاطر این پلتفرم در اختیار دیگر شرکت‌ها قرار خواهد گرفت تا از آن در تولید خودروهای الکتریکی استفاده شود.

برچسب ها:

لینک اند کو
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/7/4
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط