icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین پورشه 911 توربو S با چاشنی منهارت

پورشه 911 توربو S با چاشنی منهارت

comments 0 1399/6/18

با معرفی پورشه ۹۱۱ توربو و توربو S جدید، نسخه‌های ۹۹۱.۲ این خودرو به محصولی کارکرده تبدیل شده که خب خبری بسیار خوب برای طرفداران این برند است. بسیاری از مشتریان و مصرف‌کنندگان پورشه ۹۱۱ توربو به دنبال تصاحب قوی‌ترین نسخه از این خودرو بوده و بسیاری از آن‌ها نیز مدل‌های قدیمی ۹۹۱.۲ توربو S را خواستار هستند. این امر نه تنها باعث افزایش نقل‌وانتقال این خودروها در بازار شده بلکه باعث افت قیمت مدل‌های کارکرده ۹۱۱ توربو S نسل ۹۹۱.۲ نیز می‌شود. این هم خبر بسیار خوبی است زیرا منهارت جدیدترین پکیج تیونینگ خود برای این خودرو را اعلام کرده و ما با یک هیولای ۸۵۰ اسب بخاری طرف هستیم.

پورشه ۹۱۱ توربو S نسل ۹۹۱.۲ از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ تولید شده است. در سال‌های پایانی تولید این نسل از ۹۱۱ شاهد بهبود پرفورمنس و همچنین حذف مشکلات مدل‌های اولیه بوده‌ایم. پلتفرم این خودرو نقطه شروع فوق‌العاده‌ای برای منهارت بوده است. نتیجه استفاده از پکیج TR850 منهارت رسیدن به قدرت ۸۵۰ اسب بخاری و گشتاور ۱۰۹۰ نیوتون متری بوده که نسبت به قدرت ۵۸۰ اسبی و گشتاور ۷۰۰ نیوتون متری مدل استوک افزایش قابل توجهی را نشان می دهد.

به منظور افزایش ۲۷۰ اسبی قدرت و ۳۹۰ نیوتون متری قدرت، منهارت روی بهبود توربوها، اضافه کردن اینترکولر و اگزوز جدید، تنظیم دوباره ECU و گیربکس PDK و… کار کرده است. همین لیست تغییرات خودرو نشان دهنده میزان فوق‌العاده بودن پورشه ۹۱۱ توربو S است. از طرف دیگر می توانیم میزان انعطاف پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۸ لیتری توئین توربوی پورشه در پذیرفتن چنین ارقام سنگینی را تحسین کنیم.

 

منهارت می‌گوید این هیولا شتاب صفر تا ۱۰۰ و ۲۰۰ کیلومتر در ساعت ۲.۴ و ۴.۹ ثانیه‌ای دارد.

برچسب ها:

تیونینگ
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/6/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط