icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کادیلاک XT5 مدل 2020 معرفی شد

کادیلاک XT5 مدل 2020 معرفی شد

comments 0 1398/5/5

کمپانی کادیلاک برای عرضه کراس اوور XT5 در سال 2020 ظاهر و برخی از مشخصات این خودرو را بروزرسانی کرد. در نمای ظاهری همانطور که قبلا در بازار چینی شاهد بوده ایم نمای جلو و عقب خودرو تغییراتی را داشته تا بیشتر شبیه کراس اوور های XT4 و XT6 گردد.

البته تغییرات بزرگتر را باید در باطن این خودرو جستجو کرد جایی که  هم اکنون پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری انجام وظیفه می کند. این پیشرانه که تنها مختص تریم های لاکچری و پریمیوم لاکچری است قدرت 237 اسب بخاری دارد و نیروی آن از طریق گیربکس 9 سرعته اتوماتیک به چرخ ها منتقل می‌شود. XT5 مجهز به پیشرانه‌ی یاد شده از سیستم ترمز با کمک الکتریکی سود می‌برند. این سیستم ترمز بجای بوستر وکیوم دار دارای پیشرانه‌ی الکتریکی می‌باشد.

البته کادیلاک برای افرای که بدنبال قدرت بیشتری هستند پیشرانه 6 سیلندر 3.6 لیتری310 اسب بخاری نیز در نظر گرفته است.  این پیشرانه به گیربکس 9 سرعته اتوماتیک متصل بوده و به‌صورت استاندارد از کیت بدنه‌ی متمایز، رینگ‌های 20 اینچی، سیستم چهار چرخ محرک و… سود می‌برد. این خودرو همچنین از تنظیمات متفاوت برای گیربکس و فرمان برخوردار است.

 با ورود به کابین XT5 نیز با جدیدترین سیستم اطلاعات و سرگرمی این برند مواجه خواهیم شد که شامل صفحه نمایش 8 اینچی و کنترل چرخشی روی کنسول است. پشت آمپرهای متفاوت، کنسول مرکزی به‌روز و سوئیچ مخصوص برای عملکرد استارت/استاپ خودکار از دیگر ویژگی‌های این خودرو می‌باشند. همچنین کادیلاک XT5 2020 از برخی تجهیزات رفاهی و ایمنی جدید از جمله صندلی‌های جلوی گرم شونده، چراغ‌های جلوی LED، نوربالای خودکار، دستیار حفظ خودرو بین خطوط، هشدار خروج از مسیر، هشدار برخورد از جلو، ترمز جلوی خودکار با تشخیص عابران پیاده و هشدار ایمنی صندلی راننده برخوردار می‌باشد.

البته افزوده شدن تجهیزات بیشتر نیز به افزایش قیمت منجر شده بطوریکه قیمت XT5  مدل 2020 از 45090 دلار آغاز می گردد.  که 2400 دلار بیشتر از مدل سال 2019 می‌باشد. این خودرو از اواخر تابستان سال جای میلادی وارد بازار می‌شود.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/5/5
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط