icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کم‌مصرف‌ترین شاسی‌بلندهای پلاگین‌هیبریدی در سال 2022 را بشناسید

کم‌مصرف‌ترین شاسی‌بلندهای پلاگین‌هیبریدی در سال 2022 را بشناسید

comments 0 1401/2/6

این روزها که قیمت سوخت در سطح جهان افزایش پیدا کرده است، خیلی از افراد نگران هزینهٔ بنزین خودروی خود هستند. علاوه بر این، برخی خریداران هم به دنبال کاهش تولید آلایندگی هستند اما هنوز برای خرید خودروهای تمام الکتریکی آمادگی ندارند.

برای این افراد، خودروهای پلاگین‌هیبریدی بهترین گزینه خواهند بود؛ بنابراین و با توجه به اینکه این روزها شاسی‌بلندها در بازار بسیار محبوب هستند و خریداران زیادی دارند، لیستی از کم‌مصرف‌ترین شاسی‌بلندهای پلاگین‌هیبریدی بازار در سال ۲۰۲۲ تهیه کرده‌ایم. مصرف سوخت این خودروها توسط آژانس حفاظت از محیط‌زیست ایالات‌متحده یا همان EPA اعلام شده است.

این آژانس مصرف سوخت خودروهای پلاگین‌هیبریدی را در هنگام استفاده از برق و بنزین اعلام می‌کند و همچنین برد تمام الکتریکی آن‌ها را هم تخمین میزند. علاوه بر این، EPA مصرف سوخت این خودروها را در زمانی که شارژ باطری‌های آن‌ها به اتمام می‌رسد و فقط از بنزین استفاده می‌کنند را هم ارزیابی و اعلام می‌کند. بر اساس محاسبات این سازمان، در برخی موارد خودروهای هیبریدی معمولی می‌توانند کم‌مصرف‌تر از نمونه‌های پلاگین‌هیبریدی باشند ولی بااین‌حال، بسته به نوع رانندگی، اگر روزانه ترددهای کوتاهی داشته باشید و هر بار که به خانه می‌رسید خودرو را به برق متصل کنید، با خودروهای پلاگین‌هیبریدی می‌توانید مصرف سوخت بسیار پایینی داشته باشید.

در لیست زیر، ما کم‌مصرف‌ترین شاسی‌بلندهای پلاگین‌هیبریدی بازار را به ترتیب مصرف سوخت ترکیبی هنگام استفاده از برق و بنزین ذکر کردیم و همین‌طور برد تمام الکتریکی و مصرف بنزین هنگام اتمام باطری‌ها را هم عنوان کرده‌ایم. همچنین در مورد خودروهایی که چند نسخهٔ پلاگین‌هیبریدی دارند، ما کم‌مصرف‌ترین آن‌ها را انتخاب کرده‌ایم.

کم مصرف ترین شاسی بلند ها

user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1401/2/6
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط