icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کوییک s رونمایی شد ،فیس لیفتی از هاچ بک محبوب

کوییک s رونمایی شد ،فیس لیفتی از هاچ بک محبوب

comments 0 1399/5/17

گروه خودروسازی سایپا روز گذشته در مراسمی از محصولات جدید خود رونمایی کرد. یکی از این محصولات، فیس لیفت خودروی هاچ بک کوییک بود که قرار است با نام کوییک اس روانه بازار گردد.

بازار خودروهای هاچ بک همیشه در سرتاسر جهان از جمله ایران همیشه داغ و پر هیجان دنبال شده است. اما در بازار محدود ایران بدلیل بسته بودن مرزها بر روی واردات خودرو حضور یک هاچ بک دوست داشتنی و محبوب همیشه احساس می شده است. در این بین خودروسازان ایرانی نظیر سایپا سعی کرده اند با تغییراتی در ظاهر خودروهای موجود ، هاچ بک هایی را برای بازار مهیا نمایند.

یکی از همین هاچ بک کوییک است که در حقیقت آن را می تواند نسخه هاچ بک ساینا محسوب کرد. این خودرو پس از حضور در بازار با استقبال عموم روبرو گردید چرا که نزدیکترین رقیب به ان پژو 206 بود اما پرداخت اختلاف قیمت زیاد کوییک با 206 سبب گردید که این خودرو به گزینه اول دوستداران هاچ بک ها تبدیل شود.

حالا سایپا پس از عرضه نسخه معمولی و نسخه R ،حالا نسخه فیس لیفت آن را با پسوند S معرفی کرده است. سایپا کوییک S به پیشرانه ۱٫۵ لیتری ۸ سوپاپ و یورو ۵ مجهز است که ۸۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۲۸ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده ۵ سرعته دستی بر روی کوییک اس نصب است و توان را به چرخ های جلوی خودرو می رساند. کوییک S که نسخه پایه نمونه کوییک فیس لیفت است، در بحث طراحی سپر، جلو پنجره، تریم داخلی و برخی جزئیات دیگر تغییراتی را با خود به همراه دارد.

مشخصات کوییک S چیست؟

سایپا کوییک S به پیشرانه ۱٫۵ لیتری ۸ سوپاپ و یورو ۵ مجهز است که ۸۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۲۸ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده ۵ سرعته دستی بر روی کوییک اس نصب است و توان را به چرخ های جلوی خودرو می رساند.​

سایپا کوییک اس چه تفاوتی با نسخه فعلی دارد؟

کوییک S نسخه پایه کوییک فیس لیفت به حساب می آید. این خودرو در بحث طراحی سپر، جلو پنجره، تریم داخلی و برخی جزئیات دیگر با کوییک دنده ای در حال تولید تفاوت دارد.

 

امکانات کوییک S چیست؟

دو کیسه هوا، ترمز ABS، EBD و BA، رینگ فولادی، تریم داخلی پارچه، تهویه دستی الکتریکی، شیشه ها و آینه های برقی، غربیلک فرمان طرح D، چراغ روشنایی روز، سنسور نور، جلو آمپر جدید، نمایشگر تعویض دنده GSI، سامانه مدیریت خودرو MFD، استاندارد آلایندگی یورو ۵ و… از جمله امکانات سایپا کوییک اس است.

قیمت سایپا کوییک S چقدر خواهد بود؟

هنوز سایپا قیمت رسمی را برای کوییک اس مشخص نکرده است. اما در پیش فروش های اخیر ودیعه اول را ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین نموده است. بر اساس قواعد پیش فروش خودرو در کشور، اگر شرایط اقتصادی ثابت باشد می توان توقع بازه قیمتی ۸۰ تا ۹۰ میلیون تومان را برای کوییک S داشت.

user-img

نویسنده :

گروه خبری

comments 0 1399/5/17
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط