icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مرسدس-ای ام جی G63 گرنوس ،هیجان با طعم منصوری

مرسدس-ای ام جی G63 گرنوس ،هیجان با طعم منصوری

comments 0 1399/11/12

با پایان اولین ماه از سال ۲۰۲۱، منصوری پروژه جدید خود را که یک مرسدس-ای ام جی G63 سفارشی می‌باشد معرفی کرده است. این تیونر که کاملاً معرف حضور است پروژه‌های بسیار گسترده‌ای را رونمایی کرده که از پیکاپ های پرقدرت تا محصولات زرهی را شامل می‌شود. این بار همه‌چیز به رنگ سبز و کربن فورج کاری شده خلاصه شده است!

 

با گرونوس آشنا شوید! اگر این نام کمی آشنا به نظر می‌رسد به خاطر استفاده در G کلاس‌های قبلی توسط منصوری می‌باشد. اگرچه خودروهای قبلی از رنگ کاملاً برجسته زرد استفاده کرده بودند اما گرونوس جدید به لطف رنگ بدنه سبز مسابقه‌ای بسیار تیره‌تر به نظر می‌رسد. به این مورد باید قطعات کربنی فورج کاری شده گوناگون را اضافه کرد که یکی از آن آپرون جلو بوده هرچند این کاپوت است که بیش از همه جلب‌توجه می‌کند. دستگیره درب‌ها، ورودی‌های روی گلگیر، آینه‌های جانبی و قاب لاستیک زاپاس هم با این متریال ساخته شده‌اند.

 

با ورود به داخل کابین شاهد دگرگونی اساسی و استفاده از چرمی با نام فاون براون خواهید بود. فرمان با پوشش چرم و کربن، پدال‌های آلومینیومی و نشان سه‌بعدی روی صندلی‌ها نیز جزو دیگر تغییرات هستند. تمامی کف‌پوش‌ها دارای رنگ مشکی و تضادی تیز بوده و البته کابین در مقایسه با بدنه روشن‌تر است.

 

البته پکیج طراحی فقط برای نمایش نبوده و زیر کاپوت مرسدس-ای ام جی G63 پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو قرار گرفته که افزایش قدرت ملموسی را تجربه کرده است. توربوشارژرهای بزرگ‌تر باعث می‌شوند هوای بیشتری وارد کابین شوند و اگزوز ارتقا یافته نیز به خروج سریع‌تر گازها کمک می‌کند. سیستم مدیریت پیشرانه جدید و… در کل باعث شده‌اند قدرت خودرو به ۸۵۰ اسب بخار برسد. منصوری می‌گوید G63 گرونوس شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۳.۵ ثانیه‌ای داشته و حداکثر سرعتش به ۲۵۰ کیلومتر در ساعت محدود شده است.

 

منصوری قیمت محصول خود را اعلام نکرده اما تنها ۱۰ دستگاه از آن را تولید خواهد کرد.

برچسب ها:

تیونینگ
user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1399/11/12
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط