icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کی ام سی ایگل در راه بازار؛ پیش نمایش سدان اقتصادی در رویداد فناوری کرمان موتور

کی ام سی ایگل در راه بازار؛ پیش نمایش سدان اقتصادی در رویداد فناوری کرمان موتور

comments 0 1402/8/20

شرکت کرمان موتور در حاشیه رویداد KITO NEXT موکاپ کی ام سی ایگل را در معرض بازدید قرار داد. این خودرو که تمامی جزئیات آن نهایی شده قرار است در زمستان ۱۴۰۲ رونمایی رسمی شود.

رویداد فرصت‌های نوآوری و فناوری کرمان موتور با هدف احداث مرکز تحقیق و توسعه این خودروسازی در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد. شرکت کرمان موتور قصد دارد با برند کی ام سی و نخستین پروژه اختصاصی خود یعنی ایگل از مونتاژکاری به خودروسازی تبدیل شود.

کی ام سی ایگل بر مبنای پلتفرم بومی سازی شده PS1 طراحی شده است. این خودرو یک فیس لیفت مینور از جک جی فور محسوب می‌شود.

 

 

پیش بینی می‌شود این خودرو بسته به تیپ بندی در بازه قیمتی ۶۰۰ تا ۹۰۰ میلیون تومان به بازار عرضه شود. کرمان موتور تولید این خودرو را از بهار ۱۴۰۳ آغاز کرده و جایگزین محصول جی فور می‌کند.

خودروی بومی کرمان موتور در دو نسخه دنده‌ای و اتوماتیک CVT با موتور ۱۵۰۰ سی سی تنفس طبیعی تولید می‌شود. کی ام سی ایگل از استانداردهای ۸۵ گانه پشتیبانی کرده و به امکانات ذیل مجهز است:

نمایشگر چند رسانه‌ای

تهویه خودکار

سانروف

دکمه استارت و ورود بدون کلید

کروز کنترل

 تودوزی چرمی

چراغ‌های روشنایی ال ای دی

فرمان برقی با غربیلک دی کات و دکمه‌های کنترلی

 

برخلاف طراحی ساده و قدیمی جک جی فور، کی ام سی ایگل از یک طراحی اسپرت و جذاب بهره می‌برد. تیم طراحی ایرانی کرمان موتور با همکاری دو استودیوی ایتالیایی مجموعه چراغ‌ها و سپرهای جلو و عقب خودرو را از نو طراحی کرده‌اند. همین تغییرات اندک موجب شده تا ظاهر کلی خودرو به خصوص در قسمت جلو کاملا متفاوت با نمونه اصلی به نظر برسد.

user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1402/8/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط