icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقد و اقساطی ایران خودرو دیزل

شرایط فروش نقد و اقساطی ایران خودرو دیزل

ایران خودرو دیزل با برخوداری از محصولات سبک تجاری در طول سال  شرایط اقساطی وانت پیکاپ فوتون بنزینی ،شرایط فروش فوتون دیزلی ،شرایط فروش اقساطی ون وانا و شرایط فرو ش انواع کمپرسی را برگزار می کند.وب سایت پردیس خودرو با جمع آوری کلیه شرایط خرید و فروش ایران خودرو دیزل شرایط برای دسترسی کابران سهولت بخشید است.

شرایط فروش نقد و اقساطی ایران خودرو دیزل

شرایط فروش نقد و اقساطی ایران خودرو دیزل

ایران خودرو دیزل در سال 1343 فعالیت خود با نام خاور آغاز نمود. در ابتدا این شرکت به تولید کامیون و کامیونت پرداخت و در نهایت در سال 1378 کلیه سهام خاور توسط ایران خودرو خریداری و به نام ایران خودرو دیزل تغییر داده شد.این شرکت در حاضر دارای شرکت های اقماری بسیاری از قبیل ايدم ، گواه، تاپ سرويس، تاپ خودرو، چرخشگر، توليد قطعات خودرو، توليد محور خودرو، توسعه خودرو كارو اپكو می باشد.از نمونه محصولات سبک تجاری این خودرو می توان به ون وانا ،وانت پیکاپ فوتون تونلند بنزینی و دیزلی اشاره کرد.

وب سایت پردیس خودرو با گردآوری شرایط فروش و نقد اقساطی ایران خودرو دیزل در این صفحه امکان دسترسی کاربران را مهیا نموده است.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقد و اقساطی ایران خودرو دیزل (VIP)

 • 1402/2/31

  آغاز پیش‌فروش محصولات ایران خودرو دیزل

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"- بنابر اعلام روابط عمومی ایران خودرو دیزل، این شرکت به مناسبت آغاز دهه کرامت و سال روز آزادسازی خرمشهر، پیش‌فروش اینترنتی محصولات خود شامل کامیون‌های کمپرسی 1924 و 2624 و پیکاپ تانلند فوتون اتوماتیک را آغاز خواهد کرد.
  بر این اساس پیش‌فروش اینترنتی کامیون‌های کمپرسی 1924 و 2624 از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه دوم خردادماه و پیش‌فروش پیکاپ تانلند فوتون اتوماتیک از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه سوم خردادماه 1402 و صرفا از طریق سایت اینترنتی فروش شرکت ایران خودرو دیزل به نشانی esale.ikd.ir آغاز خواهد شد.
  متقاضیان برای کسب اطلاعات بیش تر می‌توانند به نمایندگی‌های مجاز فروش ایران خودرو دیزل و پایگاه اینترنتی این شرکت مراجعه کنند.

 • 1401/12/21

  جزییات پیش‌فروش پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک و ون وانا/اسفند 401

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"- ایران خودرو دیزل به مناسبت فرا رسیدن سال نو و در راستای مشتری‌مداری و تنظیم بازار، پیش فروش دو محصول ون وانا و پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک را در این هفته آغاز خواهد کرد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت ایران خودرو دیزل، بر این اساس ثبت‌نام محصول ون وانا از دوشنبه 22 اسفندماه ساعت 10 صبح و ثبت‌نام محصول پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک از روز سه‌شنبه 23 اسفندماه ساعت 10 صبح، به‌صورت اینترنتی و صرفا از طریق سایت فروش رسمی شرکت به نشانی esale.ikd.ir  انجام خواهد پذیرفت.
  دور دوم فروش محصول پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک به عنوان پرقدرت‌ترین پیکاپ بازار ایران با تحویل اولین سری این محصول به مشتریان هم زمان شده است که این مراسم تحویل رسمی، شنبه بیستم اسفندماه انجام شد.
  پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک دارای پیشرانه‌ای با فناوری بورگوارد، مجهز به توربو شارژر است که می‌تواند 240 اسب بخار و 360 نیوتن متر گشتاور تولید کند که این مشخصات باعث شده تا این محصول ایران خودرو دیزل به عنوان قدرتمندترین پیکاپ دو کابین بنزینی در بازار ایران شناخته شود.
  این خودرو علاوه بر مجهز بودن به سیستم‌های ایمنی رفاهی و هوشمند پیشرفته، مجهز به گیربکس معروف ZF اتوماتیک هشت دنده است و با طراحی داخلی بسیار زیبای خود مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است.  قابلیت دو دیفرانسیل 4WD و زنجیر موتور از دیگر ویژگی‌های مهم این محصول است.

 • 1401/10/20

  طرح فروش پیکاپ فوتون دیزلی ایران خودرو دیزل با قیمت قطعی

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"- این طرح فروش ویژه صرفا از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو دیزل به نشانی esale.ikd.ir انجام می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

  در این طرح فروش علاوه بر روش نقدی، روش نقدی مرحله‌ای نیز پیش‌بینی و امکان انتخاب این محصول در چهار گزینه رنگی فراهم شده است.خودرو فوتون تونلند نیوفیس تنها پیکاپ دیزلی ایران با پیشرانه معروف کامینز 2.8 لیتری مجهز به توربوشارژ است که می‌تواند 360 نیوتن‌متر گشتاور تولید کند و آن را به قدرتمندترین پیکاپ دوکابین بازار ایران تبدیل کرده است.

  خودروی لوکس تونلند فوتون مجهز به سیستم‌های ایمنی پیشرفته و تجهیزات رفاهی، مورد توجه علاقه‌مندان به سفر، ماجراجویی، کمپینگ در طبیعت و آفرود قرار گرفته و قابلیت چهارچرخ محرک و مصرف سوختی پایین‌تر نسبت به رقبای خود در کشور از دیگر ویژگی‌های مهم این محصول است.

 • 1401/10/11

  شرایط فروش محدود پیکاپ فوتون دیزلی ایران خودرو دیزل

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در این طرح فروش ویژه که صرفا از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو دیزل به نشانی esale.ikd.ir انجام می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت، علاوه بر روش نقدی، روش تسهیلاتی ۱۲ و ۱۸ ماهه نیز پیش‌بینی شده است.

  خودرو فوتون تونلند نیوفیس تنها پیکاپ دیزلی ایران با پیشرانه معروف کامینز ۲.۸ لیتری مجهز به توربوشارژ است که می‌تواند ۳۶۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند و آن را به قدرتمندترین پیکاپ دوکابین بازار ایران تبدیل کرده است.

  خودروی لوکس تونلند فوتون مجهز به سیستم‌های ایمنی پیشرفته و تجهیزات رفاهی، مورد توجه علاقه‌مندان به سفر، ماجراجویی، کمپینگ در طبیعت و آفرود قرار گرفته و قابلیت چهارچرخ محرک و مصرف سوختی پایین‌تر نسبت به رقبای خود در کشور از دیگر ویژگی های مهم این محصول است.

 • 1401/8/23

  شرایط فروش ویژه جدید پیکاپ فوتون ایران خودرو دیزل اعلام شد

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-به نقل از روابط عمومی شرکت ایران خودرو دیزل، با توجه به ثبت رکورد فروش پیکاپ فوتون در ماه گذشته، ثبت‌نام پیکاپ فوتون دیزلی دوکابین با رنگ‌های متنوع از تاریخ 28 آبان‌ماه از طریق سایت شرکت ایران خودرو دیزل به نشانی esale.ikd.ir آغاز می‌شود.

  در این طرح، سه روش نقدی، نقدی مرحله‌ای و اقساطی با تحویل 30 تا90 روزه و امکان خرید اقساطی بلندمدت پیش‌بینی شده است.

  خودرو فوتون تونلند تنها پیکاپ دیزلی بازار ایران، با پیشرانه معروف کامینز 8/2 لیتری مجهز به توربو شارژر می‌تواند 360 نیوتن‌متر گشتاور تولید کند که آن را به قدرتمندترین پیکاپ دو کابین دیزلی در بازار ایران تبدیل کرده است.

  خودروی لوکس تونلند فوتون مجهز به سیستم‌های ایمنی پیشرفته و تجهیزات رفاهی، مورد توجه علاقه‌مندان به سفر، ماجراجویی، کمپینگ در طبیعت و آفرود قرار گرفته و قابلیت چهارچرخ محرک و مصرف سوختی پایین‌تر  نسبت به رقبای خود در کشور از دیگر ویژگی‌های مهم این محصول است.

 • 1401/8/10

  فروش ویژه نقدی و اقساطی پیکاپ فوتون نیوفیس ایران خودرو دیزل

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در این طرح فروش ویژه نقدی اقساطی که صرفا از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو دیزل به نشانی esale.ikd.ir انجام می‌شود، برای نخستین بار امکان خرید مدل‌های رنگی این محصول در چهار رنگ قرمز، نقره‌ای، خاکستری و مشکی فراهم خواهد بود.

  در این طرح فروش سه روش نقدی، نقدی مرحله‌ای (با سود مشارکت 12 درصد) و اقساطی با تحویل 30 تا 90 روزه و امکان خرید اقساطی تا 24 ماه (روش اقساطی یک‌ساله بدون کارمزد) پیش‌بینی شده است.

  خودرو فوتون تونلند نیوفیس تنها پیکاپ دیزلی ایران با پیشرانه معروف کامینز 8/2 لیتری مجهز به توربوشارژر است که می‌تواند 360 نیوتن‌متر گشتاور تولید کند که آن را به قدرتمندترین پیکاپ دوکابین بازار ایران تبدیل کرده است.

  خودروی لوکس تونلند فوتون مجهز به سیستم‌های ایمنی پیشرفته و تجهیزات رفاهی، مورد توجه علاقه مندان به سفر، ماجراجویی، کمپینگ در طبیعت و آفرود قرار گرفته و قابلیت چهارچرخ محرک و مصرف سوختی پایین‌تر  نسبت به رقبای خود در کشور از دیگر ویژگی های مهم این محصول است.

  به منظور معرفی مشخصات فنی و عملکردی خودرو، کارزار معرفی محصول در مجموعه تفریحی و ورزشی توچال و مجموعه ورزشی  انقلاب تا پایان هفته جاری در حال  برگزاری است.

 • 1401/6/29

  شرایط فروش فوتون تونلند جدید اعلام شد/شهریور 1401

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-قیمت فوتون تونلند جدید با پیشرانه دیزلی یک میلیارد و ۱۰۹ میلیون و ۲۶۵ هزار تومان بوده و در فروش نقدی با احتساب تخفیف، بهای یک میلیارد و ۶۹ میلیون و ۲۶۵ میلیون تومان برای این پیکاپ دو دیفرانسیل در نظر گرفته شده است. در فروش نقدی موعد تحویل خودرو مهر ۱۴۰۱ اعلام شده و در فروش اقساطی نیز، یک ماه پس از تکمیل فرایند مالی، تحویل تونلند فیس لیفت و جدید دیزلی آغاز می شود. در شرایط فروش اقساطی این پیکاپ دیزلی فوتون، پیش پرداخت ۴۵۰ تا ۵۱۰ میلیون تومانی برای ثبت نام اعلام شده است.

  شرابط فروش فوتون

 • 1401/6/5

  طرح جدید فروش کشنده فوتون ۴۳۰ شرکت ایران خودرو دیزل

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-طرح جدید پیش فروش با قیمت قطعی فوتون 430 شرکت ایران خودرو دیزل از روز شنبه مورخ 1401/06/05 فعال خواهد شد.

   

  شرایط فروش کشنده فوتون

 • 1400/6/15

  شرایط فروش پیکاپ فوتون با تخفیف 40 میلیونی ایران خودرو دیزل

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-ایران خودرو دیزل در طرح فروش نقدی شهریور ۱۴۰۰ خود، دو خودرو را برای فروش عرضه کرده است. یکی پیکاب فوتون دیزل و دیگری پیکاب فوتون بنزینی. بر اساس اعلام ایران خودرو، فروش نقدی این دو خودرو با قیمت قطعی و موعد تحویل دو تا چهار ماهه است و متقاضیان می‌توانند خودروهای خود را آبان و دی ماه سال جاری تحویل بگیرند.

  بر اساس این اطلاعیه قیمت پیکاب فوتون دیزلی ۸۵۸ میلیون تومان است. اما ایران خودرو دیزل این خودرو را با تخفیف ۳۰ میلیون تومانی عرضه کرده است. بر این اساس قیمت نهایی فوتون تونلند دیزل در این طرح ۸۲۸ میلیون تومان است.

  همچنین مدل بنزینی پیکاب هم در این طرح عرضه شده است. قیمت پیکاب فوتون بنزینی در این طرح ۸۰۷ میلیون تومان است. اما این شرکت قرار است این خودرو را با تحفیف ۴۰میلیون تومانی به متقاضیان بدهد. بر این اساس قیمت قطعی فوتون تونلند بنزینی ۷۶۷ میلیون تومان است.قیمت این دو خودرو در این طرح به صورت قطعی است و متقاضیان قرار نیست موقع تحویل خودروی خود مبلغ دیگری را پرداخت کنند.ثبت‌نام این دو خودرو، از ۱۰شهریور ماه آغاز شده است و تا ۳۱ شهریور ماه ادامه دارد.

  خودروی پیکاب ایران خودرو در دسته خودروهای شاسی‌بلند و آفرود قرار دارند. خودرویی که حاصل همکاری ایران خودرو دیزل و یک کمپانی چینی است. طبق گزارش‌ها  پیکاب فوتون به عنوان یک خودروی کار و تجاری فول آپشن به بازارهای صادراتی راه پیدا کرده است.بر اساس گزارش‌ شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، پیکاپ تونلند باکیفیت‌ترین پیکاپ تولیدی کشور است، که در نسخه بنزینی دارای موتور ۲.۳ لیتری است که ۱۳۰ اسب بخاری قدرت و ۲۱۰ نیوتون متر گشتاور تولید می‌کند و یکی از پرقدرت‌ترین پیکاپ تولیدی کشور است.

 • 1400/1/29

  اعلام نخستین شرایط فروش فوتون تونلند توربوشارژر در سال 1400

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"-در این طرح فروش قیمت فوتون تونلند S بنزینی توربوشارژر ۸۰۷ میلیون تومان اعلام شده و نسخه دیزلی آن ۸۵۸ میلیون تومان قیمت گذاری گردیده است. ایران خودرو دیزل نسبت به اسفند ۱۳۹۹ قیمت نسخه های مختلف این پیکاپ مونتاژی و آفرودی را ۲۰ میلیون تومان افزایش داده است.

  شرایط فروش فوتون فروردین 1400

  شرایط فروش فوتون فروردین 1400

   

خودروهای این شرکت