icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی گلرنگ موتور، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات هوندا

گلرنگ موتور، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات هوندا

گلرنگ موتور، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات هوندا

گلرنگ موتور، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات هوندا

شرکت گلرنگ موتور فامیلی نماینده فروش و خدمات پس از فروش خودروهای سواری با برند تجاری هوندا در ایران میباشد. این شرکت از سال 1394 بعد از 8 سال فعالیت در زمینه فروش خودروهای سبک و سنگین وارد عرصه نمایندگی رسمی واردات خودروهای سواری در ایران گردید.

شرکت گلرنگ موتور بعد از ورود دومین سری خودروهای سواری هوندا بعد از انقلاب اقدامات گسترده ای را جهت کسب مجوز واردات جدیدترین خودروهای کمپانی هوندا با تطابق کامل با استانداردهای اروپایی و تکمیل سبد محصولات خود نموده است. در این راستا خطی مشی تعریف شده گروه صنعتی گلرنگ بعنوان شرکت مادر مبنی بر توجه به تکنولوژی، محیط زیست و نسل آینده دورنمای روشنی از فعالیتهای گلرنگ موتور ترسیم نموده است. طرفداران هوندا امکان استفاده از خودروهای با تکنولوژی برتر، کم مصرف، پاک و کم استهلاک را خواهند داشت.

نمایندگی های برگزیده گلرنگ موتور، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات هوندا (VIP)

 • 1396/6/26

  شرایط فروش اقساطی شاسی بلند هوندا CRV توسط گلرنگ موتور:مهر ماه 96

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" محصولات هوندا بدلیل مشکلات  بوجود امده طی سال گذشته فبلیت شماره گذاری را نداشت از همین رو طرح های فروش این خودرو به حالت نیمه تعطیل در آمده بود. اما ظاهر مشکلات فوق مرتفع گردید و شرکت گلرنگ موتور فروش شاسی بلند محبوب CRV را مجددا و بصورت تحویل فوری آغاز کرد است. قابل ذکر است طی نامه نگاری های یکی از مراجع با کمپانی مادر در خصوص رسمی بودن نمایندگی گلرنگ موتور ،هوندا به صراحت اعلام کرده است که در ایران به هیچ وجه نمایندگی رسمی ندارد و هیچ گونه خدماتی را در ایران ارائه نخواهد داد.

  شرایط فروش هوندا CRV مهر ماه 96

 • 1396/4/14

  شرایط فروش نقد و اقساط هوندا اکورد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" با توجه ابلاغیه این شرکت خودروهای در نظر گرفته شده همگی مدل 2016 بوده و در دو تیپ مختلف قابل عرضه می باشد. شرایط فروش اعلام شده به شرح ذیل می باشد.

  شریط فروش محصولات هوندا تیر ماه 96

خودروهای این شرکت