icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو محتکران خودرو ۱۵ درصد قیمت خودرو جریمه می‌شوند

محتکران خودرو ۱۵ درصد قیمت خودرو جریمه می‌شوند

رایگانی گفت: محتکران خودرو حدود ۱۵ درصد قیمت خودرو جریمه می‌شوند و فرد ملزم می‌شود طبق قیمت قانونی که ستاد تنظیم بازار اعلام کرده خودرو را در بازار به فروش برساند.

دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو-سید یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در اخبار 21 شبکه یک سیما، اظهار کرد: 800 خودرو بدون پلاک در انبار‌های نقاط مختلف شهر تهران شناسایی شده است و طبق اعلام وزارت صمت وجود خودرو بدون پلاک در انبار‌ها احتکار است.

سخنگوی سازمان تعزیرات با بیان اینکه محتکران خودرو حدود 15 درصد قیمت خودرو جریمه می‌شوند، افزود: بعد از آن فرد ملزم می‌شود طبق قیمت قانونی که ستاد تنظیم بازار توسط شورای رقابت اعلام کرده با نظارت سازمان تعزیرات خودرو را در بازار به فروش برساند.

وی درباره تعیین تکلیف خودرو‌های فاقد پلاک در پارکینگ‌ها، بیان کرد: خودرویی که مدت زمانی است که در پارکینگ وجود دارند از نظر ما بلااستفاده هستند اگر غیر از این است هموطنان در سریع‌ترین زمان باید اقدام به پلاک گذاری و خروج خودروهایشان از پارکینگ کنند.

رایگانی گفت: مالکانی که در پارکینگ چند خودرو دارند هرچه سریع‌تر خودروهایشان را در بازار عرضه کنند تا شامل سخت گیری‌های سازمان تعزیرات نشوند.

سخنگوی سازمان تعزیرات ادامه داد: هموطنانی که اطلاعاتی از انبار‌های محتکران خودرو دارند با شماره 110 پلیس، یا 124 وزارت صمت و یا 135 سازمان تعزیرات حکومتی تماس بگیرند.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب