icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو گروه خودروسازی سایپا مدعی کاهش قابل‌توجه میزان سرقت محصولاتش شد

گروه خودروسازی سایپا مدعی کاهش قابل‌توجه میزان سرقت محصولاتش شد

گروه خودروسازی سایپا مدعی شد میزان سرقت محصولات این شرکت به شدت کاهش یافته است. پلیس و مشتریان همواره از ایمنی و امنیت پایین محصولات خودروسازان داخلی و سرقت راحت آن‌ها انتقاد داشته‌اند ولی تاکنون اقدامات مهمی در این زمینه صورت نگرفته بود؛ اما حالا گروه سایپا مدعی شده ضمن همکاری نزدیک با پلیس آگاهی اقدامات بسیار مؤثری در راستای ارتقا ایمنی در برابر سرقت خودرو و قطعات آن انجام داده است.

سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ 0 comments

متن کامل خبر :

پایگاه خبری"پردیس خودرو"-

به نقل از سایپانیوز، مدیر مهندسی گروه خودروسازی سایپا در خصوص ایمنی و امنیت خودروهای تولید داخل این شرکت اظهار داشت:

همواره خود را متعهد به بهبود مستمر کیفیت محصولات خود دانسته و به ویژه پس از دستور ویژه ریاست محترم جمهوری و در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم ارتقاء ایمنی و کیفیت خودرو، با برنامه‌ریزی و تعریف پروژه‌های مختلف موفق به ارتقا کیفیت، ایمنی و امنیت محصولات شده است.

گاگیک کشیشیان گفت:

در همین راستا و به منظور افزایش رضایت مشتریان گرامی، مدت‌زمان گارانتی و همچنین خدمات امدادی برای کلیه محصولات گروه، از ابتدای سال ۱۴۰۱ از دو سال (مطابق قانون) به سه سال افزایش یافته است.

مدیر مهندسی سایپا می‌افزاید:

علیرغم استمرار تحریم‌های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی و صنعت خودرو، با وجود تعلیق ۶ استاندارد در شورای عالی استاندارد، با برنامه‌ریزی‌های انجام شده کلیه محصولات آتی گروه خودروسازی سایپا منطبق با استانداردهای ۸۵ گانه تقدیم مشتریان و ملت عزیز خواهد شد. با همت و پشتکار جوانان نخبه و عزم جمعی همه ارکان سازمان، گروه سایپا مفتخر است که شاهین، ایمن‌ترین خودرو کشور را تقدیم کشور و ملت عزیز نموده است.

اما مدیر سایپا در خصوص اقدامات انجام شده برای خانواده محصولات X200 به منظور افزایش امنیت آن‌ها می‌گوید جانمایی سامانه‌های ECU، ACU و ICU داخل اتاق و پشت داشبورد باعث شده امکان دسترسی سارقان به آن‌ها بسیار مشکل شود و بنا به گزارش پلیس آگاهی، عملاً سرقت این قطعات در محصولات گروه خودروسازی سایپا به صفر رسیده است. کشیشیان همچنین می‌گوید تبدیل مکانیسم قفل درب‌ها از لینکی به کابلی و همچنین حذف دکمه قفل کن داخلی موجب افزایش امنیت خودرو در باز کردن درب‌های خودرو از بیرون شده است و همچنین حذف قفل روی درب صندوق و قفل درب سمت شاگرد، به منظور محدودیت در دسترسی سارقین به صندوق‌عقب و ورود به خودرو از دیگر اقدامات در محصولات خانواده ایکس ۲۰۰ است.

برچسب ها:

صنعت خودرو
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب