icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو ۸۰ درصد خودروهای تحویلی، تعهدات معوق است

۸۰ درصد خودروهای تحویلی، تعهدات معوق است

مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در حال حاضر حدود ۸۰ درصد خودروهای تحویلی توسط خودروسازان، تعهدات معوق این شرکت‌ها است.

سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 0 comments

متن کامل خبر :

پایگاه خبری"پردیس خودرو"-سهیل معمارباشی درباره افزایش قیمت خودرو در بازار گفت: اتفاقاتی که در بازار خودرو می‌افتد تابعی از شرایط عرضه خودرو نیست و از شرایط فعلی اقتصاد کلان کشور پیروی می‌کند؛ این در حالی است که میزان تقاضای خودرو در کشور سالانه حدود یک میلیون می‌باشد و روزانه حدود دو هزار و 700 تقاضای جدید برای خودرو ایجاد می‌شود.

مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت درباره میزان تولید خودرو در کشور افزود: تولید خودرو امسال در مقایسه با سال گذشته 20 درصد افزایش و عرضه خودرو هم حدود پنج درصد افزایش داشته که 15 درصد مابقی، تولید ناقص خودروسازان است و برخی شرکت‌های خودروساز، امسال حدود 40 درصد افزایش تولید داشته است.

وی تصریح کرد: خودروسازان طرح‌های توسعه‌ای را متوقف نکردند و ملزم به عرضه خودروی ارزان قیمت با موتور کم مصرف هستند که در دو شرکت در حال پیگیری است و تا پایان سال نمونه این خودرو در بازار عرضه خواهد شد.

معمارباشی افزود: صنعت خودرو یک صنعت بین‌المللی است و تولید بعضی قطعات خودرو اگر در تیراژ بین‌المللی تولید نشود، اقتصادی نخواهد بود.

برچسب ها:

تحویل خودرو
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب