icon-sign ورود / ثبت نام

صفحه اصلی - همکاری با پردیس خودرو

همکاری با پردیس خودرو

وب سایت پردیس خودرو بعنوان یکی از باسابقه ترین وب سایت های تخصصی خودرو قصد دارد جهت تکمیل کادر نویسندگان و متخصصان خود از علاقمندان به مبحث نویسندگی و مترجمی تخصصی  و خبرنگاری دعوت بعمل آورد. لذا  صمیمانه از کسانی که علاقمند هستند که در جمعی دوستانه در عین حال سخت کوش در کنار ما باشند دعوت می کنیم که به تیم پردیس خودروهایی بپیونند.

اگر وب سایت پردیس خودرو را دنبال کرده باشید و یا به تازگی با ما آشنا شده اید متوجه شدید که وب سایت جدید ما با ساختاری جدید و در عین حال مهندسی شده به تازگی بارگزاری شده است. هدف ما از این تغییر، بروز شدن وب سایت مطابق با تکنولوژی روز دنیا و صد البته کاربر پسند شدن بیشتر ،می باشد.اما تغییر زیر ساختی و گرافیکی تمام هدف ما نیست چرا که ما قصد داریم با به گرد آوردن متبحرتین و کارآموزده ترین افراد در کنارهم  به پایگاه اصلی دوستدارن خودرو تبدیل شویم.

به منظور این هدف تا کنون افرادی کاملا متخصص در این زمینه شامل خبر نگار،نوسینده ،کارگرادان محتوی ویدئویی وگزارشگر به ما پیوسته اند و اما  ما قصد داریم که این تیم را به منظور خدمات رسانی بیشتر گسترش دهیم.

لذا در صورتی که شما علاقمند به این صنعت هیجان انگیز هستید و دستی در تولید محتوی مفید و جذاب دارید دعوت می کنیم در کنار  ما فعالیت خود را گسترش دهید و ضمن کمک به ما در نیل رسیدن  به این هدف بتوایند تولیدات خود را به سمع و نظر خیل عظیم کاربران فضای مجازی برسانید.

در همین خصوص ما نیازمند به افراد با تخصص های مختلف به شرح ذیل می باشیم:

متخصص در زمینه بررسی خودرو داخلی

بی شک یکی از مهمترین مباحث در وب سایت های خودرویی نقد و بررسی خودروهای روز بازار ایران و گاهی خارج از ایران خواهد بود. از همین رو کسانی که می توانند بعنوان یک متخصص واقعی تولید محتوی مفید و جامع در خصوص خودرویی خاص را انجام دهند ،دعوت می کنیم در صورت داشتن شرایط ذیل به ما بپیوندند.

قابل ذکر است وب سایت پردیس خودرو را این امکان را برای این دوستان فراهم می آورد که بتوانند خودروی مورد نظر را تهیه نمایند و ضمن بررسی فیزیکی و عینی خودرو اقدام به نگارش مطالب خود نمایند. بدیهی است  تیم متخصص عکاسی هم همراه شما عزیزان خواهد بود.

حتما متوجه شده اید که این قسمت یکی از مهیج ترین و جذاب ترین بخش های همکاری ما می باشد پس اگر این توانایی را در خود می بینید لحظه ای درنگ نکنید و به ما بپیوندید.

متخصص خبرنگاری و تولید خبر  

در حال حاضر در وب سایت پردیس خودرو  خبرنگاران زبده و حرفه ای در حال فعالیت بوده بطوریکه بسیاری از اخبار صنعت خودروی تولیدی پردیس خودرو در مطبوعات و خبرگزاری مهمی از قبیل کیهان ،اعتماد ،الف،خبرگزاری داشنجو،شرق و غیره باز نشر داده شده است.

اما صنعت خودروی ایران در حال گسترش بوده و نیاز به خبرنگاران بیشتر کاملا محسوس است. شما هم اگر عاشق خبرنگاری هستید و  به فضای صنعت خودرو کشور آشنا هستید دعوت بعمل می آوریم که در کنار ما باشید.شرایط ما برای همکاری با شما عزیزان در این بخش به شرح ذیل خواهد بود.

متخصص در زمینه نگارش مقالات تحلیلی

همانطور که مستحضر هستید بازار خودروی ایران با تمامی نقاط دنیا متفاوت بوده و رفتا تمامی افراد از بالاترین سطح صنعت خودرو تا مشتریان بسیار خاص و یکتا می باشدا.ز همین رو تحلیل این بازار در همه زمینه ها از قبیل رفتار شناسی خریدران ،رفتار شناسی تولید کنندگان ،سنجش بازار و غیره  بسیار جذاب بوده و دوستدارن این صنعت همیشه در پی اینگونه مقالات هستند. اما نگارش اینگونه مقالات نیاز به مواردی چون

می باشد. لذا اگر توانایی نگارش مقالات تحلیلی بصورت تاثیر گذار را دارید به ما بپیونید.زیرا ما قصد داریم با به چالش کشدن فعالان بازار ایران کمی فضا را برای ناخلفان این صنعت تنگ کنیم.

متخصص در زمینه تولید محتوی آموزشی

یکی از مواردی که کاربران در فضای مجازی به دنبال آن هستند آموزش مسائل مختلف می باشد. در این بین بدلیل تخصصی بودن خودرو بسیاری از این افراد برای حل کردن مشکلات خودرویی خود بدنبال محتوی نوشتاری و تصویری آموزش هستند.اگر شما توانایی تولید اینگونه محتوی را در خود می بیند، می توانید در کنار ما به فعالیت بپردازید.

ما این امکان را برای شما مهیا خواهیم کرد در صورت داشتن توانایی ،تیم تصویر برداری را برای تولید محتوی آموزش تصویری در کنار شما قرار دهیم .

مواردی که برای فعلیت در این بخش برای ما اهمیت دارد به شرح ذیل خواهد بود.

تخصص در زمینه بخشی از خودرو و حواشی آن

توانایی در تولید مطالب نوشتاری اموزشی بصورت کاملا ساده

ترجیحا توانایی در کارگردانی تولید محتوی آموزشی به صورت ویدئو

شناخت نیاز کاربران به منظور هدفمند کردن تولیدات آموزشی

 

در پایان اشاره می کنم که اگر در هر کدام از بخش های بالا آمادگی فعالیت دارید ما با آغوشی باز پذیرای شما خواهیم بود.لذا خواهشمند است در خواست های خود شامل مشخصات فردی و رزومه را به ایمیل pardiskhodroir@gmail.com ارسال نمایید.همچنین در ایمیل ارسال زمینه همکاری خود از اعلام بفرمایید.