icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین آمار فروش شورلت کامارو،داج چلنجر و فورد موستانگ منتشر شد

آمار فروش شورلت کامارو،داج چلنجر و فورد موستانگ منتشر شد

comments 0 1398/4/15

خودروهای ماسل کار آمریکایی همیشه از محبوبت خاصی برخوردار بوده اند اما سالهای اخیر و افزایش تب خرید شاسی بلند ها باعث گردیده این خودروهای دوست داشتنی و پرقدرت به حاشیه رانده شوند تا جایی که  زمزه هایی از توقف تولید برخی از آنها نظیر شورولت کامارو به گوش می رسد. آمار منتشر شده فروش این دست از خودرو در نیمه اول سال جاری حکایت از این مطلب دارد. در ادامه همراه پردیس خودرو باشید تا از آمار فروش داج چلنجر ،شورولت کامارو و فورد موستانگ مطلع شوید

بر اساس این گزارش شورولت کامارو با آمار فروش 24516 دستگاهی در شش ماه نخست سال 2019 در رتبه سوم را به خود اختصاص داده که بنابراین نسبت به مدت مشابه سال گذشته 3.4 درصد افت را نشان می دهد. این آمار نا امید کننده خبر بسیار بدی برای مسئولان جنرال موتورز است چرا که امید داشتند با معرفی نسخه فیس وضعیت این خودرو عضلانی بهبود یابد.


 

 

اما بالاتر از شورولت کامارو داج چلنجری قرار دارد که فروش 28668 دستگاهی را ثبت کرده است. اگرچه فروش این خودرو بهتر از کامارو بوده اما فروش آن نسبت به سال پیش افت قابل‌توجه 23 درصدی را نشان می‌دهد.

در نهایت هم فورد موستانگ با فروش 38542 دستگاه توانست لقب محبوب ترین ماسل کار آمریکایی را به خود اختصا دهد هر چند این خودرو هم نیز با افت فروش 9.2 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل روبرو بوده است.  خوشبختانه عرضه‌ی موستانگ شلبی GT500 با قدرت 760 اسب بخار خون تازه‌ای در رگ‌های این خودروی عضلانی تزریق خواهد کرد و این امر تأثیر خود روی آمار فروش را نشان خواهد داد.

با توجه به آمار فوق می توان نتیجه گرفت تا اینجای سال این فورد موستانگ است که بر رقیبان سنتی خود چیره شده است اما نباید زود قضاوت کرد چرا که زمان به ما نشان خواهد داد که آیا ترتیب این جدول ثابت خواهد ماند یا خیر.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/4/15
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط