icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات ام وی ام و چری-مدیران خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات ام وی ام و چری-مدیران خودرو

شرایط فروش نقد و اقساطی مدیران خودرو بدلیل گستردگی محصولات در کل طول سال برقرار است .مدیران خودرو با داشتن شرایط فروش ام وی ام X22 ،شرایط فروش ام وی ام X33 شرایط فروش اقساطی چری تیگو 7 ،شرایط فروش آریزو 5 ،شرایط فروش تیگو 5 ،شرایط فروش ام وی ام 110 ام وی ام 315 و غیره توجه حجم عمده از خریداران را به سوی خود جلب می نماید .وب سایت پردیس خودرو سعی نموده با گرد آوری آخرین شرایط فروش محصولات مدیران خودرو ،ام وی ام و چری شما کاربران عزیز را در لحظه از جزعیات مطلع نماید.

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات ام وی ام و چری-مدیران خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات ام وی ام و چری-مدیران خودرو

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات ام وی ام و چری-مدیران خودرو (VIP)

 • 1398/1/25

  شرایط فروش نقد و اقساط محصولات ام وی ام با افزایش قیمت اعلام شد

  پردیس خودرو-در ابلاغیه این شرکت تمامی محصولات در مدل های 97 و 98 قابل خریداری است و تحویل خودرو بصورت 30 روزه می باشد. اما مدیران خودرو در شرایط فروش جدید خود قیمت تمامی محصولات خود برای سال 98 را افزایش داده است والبته قابل ذکر قیمت مدل های 97 هم افزایش یافته اما نسبت این افزایش به مدل سال 98 کمتر بوده است.

  همچنین مدیران خودرو با همکاری شرکت خودران وفا شرایط اقساطی برخی از محصولات خود را فراهم آورده است. علاقمندان به خودروهای ام وی ام می توانند جهت اطلاعات بیشتر به نمایندگی های مدیران خودرو مراجعه نمایند.

  شرایط فروش مدیران خودرو

  شرایط فروش مدیران خودرو

 • 1398/1/21

  شرایط فروش چری آریزو 5 و تیگو 7 با مدل 98 اعلام شد

  پردیس خودرو-در ابلاغیه این شرکت چری آریزو 5 توربو و با قیمت 205 میلیون و 900 هزار تومان و چری تیگو 7 با قیمت 382 میلیون 400 هزار تومان بصورت اقساطی عرضه شده است. علاقمندان به خرید این دو خودرو باید در ابتدای کار 50 درصد مبلغ را واریز و مابقی قیمت خودرو را در اقساط 12 الی 48 ماه پرداخت نمایند.

  این شرکت همچنین شرایط دیگر محصولات خود با مدل 97 را در دستور کار قرار داده که برای اطلاع از این شرایط اینجا کلیک نمایید.

  شرایط فروش چری با مدل 98

 • 1398/1/19

  شرایط فروش نقد و اقساطی محصولات ام وی ام در سال جدید اعلام شد

  پردیس خودرو-در بخشنامه این شرکت محصولات کامل ام وی ام شامل هابک 315 و کراس اوور های X22 و X33 s بصورت تحویل فوری عرضه شده است. همچنین این شرکت با همکاری شرکت خودرو وفا اقدام به فرو اقساطی خودروهای مذکور با موعد باز پرداخت 12 الی 48 ماه نموده است.

  قابل ذکر قیمت برخی از محصولات این شرکت در سال جدید با افزایش قیمت اعلام شده است.

  برای اطلاعات بیشتر به جدل ذیل و یا وب سایت رسمی مدیران خودرو مراجعه فرمایید.

  شریط فروش محصولات ام وی ام در سال 98

  شریط فروش محصولات ام وی ام در سال 98

 • 1398/1/18

  شرایط فروش بهاره محصولات چری ادامه دارد+جدول

  پردیس خودرو-بر اساس بخشنامه این شرکت تمامی محصولات چری شامل آریزو 5 ،آریزو 5 توربو ،تیگو 5 در نسخه های مختلف ،آریزو 6 و تیگو 7 بصورت فروش فوری عرضه شده است. قابل ذکر تمامی محصولات فوق به جز آریزو 6 بصورت اقساطی نیز قابل خریداری می باشد.

  چری آریزو 6

  نکته حائز اهمیت دیگر موعد تحویل خودروها می باشد که 30 روزکاری اعلام شده است. علاقمندان به محصولات چری در حالت نقدی باید کل مبلغ خودرو را در ابتدای پرداخت نمایند اما در حالت اقساطی 50 درصد مبلغ خودرو در ابتدا و مابقی در اقساط 12 الی 48 ماهه قابل پرداخت می باشد.

   

  شرایط محصولات چری 98

  شرایط محصولات چری 98

 • 1397/12/15

  آغاز فروش نقدی مدل 98 محصولات مدیران خودرو با سود مشارکت

  پردیس خودرو-بر این اساس در محصولات برند  MVM با پیش پرداخت 40 درصدی، ام وی ام ایکس22 در شش تیپ مختلف دنده ایی و اتوماتیک با پیش پرداخت های  حداقل 52 میلیون تومان و حداکثر تا 63 میلیون تومان، ایکس33 اِس با پیش پرداخت 73 میلیون تومانی و خودروی 315 اسپورت اکسلنت  نیز با پیش پرداخت‌ 43 میلیونی برای ثبت نام در دسترس خواهند بود. همچنین برای رفاه حال مشتریان مدل 97 خودروی 315، با 10 درصد تخفیف در اختیار آنان قرار گرفته است. 

  برای برند چری نیز کلیه محصولات با پیش پرداخت 50 درصدی قابل ارائه می باشند. آریزو 5 توربو با پیش پرداخت 95 میلیون تومان، تیگو 5 در دو تیپ با پیش پرداخت های 116 و 122 میلیون تومانی و تیگو 7 در دو تیپ با پیش پرداخت های 168 و 178 میلیون تومانی برای ثبت نام در دسترس خواهند بود.

  سود مشارکت در کلیه مدل ها 13 درصد تعیین شده است. کلیه خودرو ها بصورت قیمت قطعی زمان ثبت نام و تحویل 60 روزه در کلیه نمایندگی های سراسر ایران قابل ثبت نام خواهند بود. علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی مدیران خودرو و چری به آدرس های www.mvmco.ir و www.cheryco.ir مراجعه نمایند.

 • 1397/12/4

  شرایط فروش چری تیگو 7 مدیران خودرو با تحویل 30 روزه

  پردیس خودرو-در ابلاغیه این شرکت چری تیگو 7 با قیمت 356 میلیون 800 هزار تومان اعلام شده است.همچنین این شرکت اعلام نمو ده که فروش مدل 98 برخی از خودروهای خود با موعد تحویل فوری را  از روز شنبه مورخ 4 اسفند ماه  آغاز خواهد نمود ، در این طرح  با فروش خودروهای تیگو7 جدید و ام وی ام 315  آغاز میگردد ، تا به عنوان یک مزیت مناسب برای خریداران قلمداد گردد،  لذا علاقمندان با مراجعه به سایت های www.Cheryco.ir و www.MVMCO.IR میتوانند در مورد شرایط فروش اطلاعات لازم را کسب نمایند.

   

  شرایط فروش اقساطی چری تییگو 7اسفند 97

 • 1397/11/30

  شرایط فروش اقساطی منعطف انواع محصولات مدیران خودرو کلید خورد

  پردیس خودرو- در روزهایی که خبر از رفتن برند های چینی در برخی از رسانه های منتشر شده است مدیران خودرو فروش متنوع  محصولات خود را آغاز کرد تا نشان دهد چری همچنان در ایران ماندنی است و برخلاف خودروسازان داخلی اقدام به عرضه منظم محصولات خود می نماید.

  در شرایط فروش اعلام شده از سوی مدیران خودرو ،انواع محصولات چری َنظیر انواع آریزو 5 ،تیگو 5 ،تیگو7 و آریزو 6 عرضه شده است. همچنین مدیران خودرو با همکاری دو شرکت لیزینگ واسپاری ملت و شرکت خودران وفا اقدام به عرضه اقساطی این محصولات اقدام نموده است که در ذیل می توانید این شرایط فروش اقساطی را مشاهده نمایید. همچنین برای اطلاع از دیگر شرایط فروش مدیران خودرو به آدرس http://www.cheryco.ir مراجعه نماید.

  شرایط فروش اقساطی چری اسفند 97

  شرایط فروش اقساطی چری اسفند 97

  شرایط فروش اقساطی چری اسفند 97

   

   

   

 • 1397/11/15

  شرایط فروش فوری و اقساطی محصولات چری اعلام شد

  پردیس خودرو-در ابلاغیه این شرکت کلیه محصولات چری شامل تیگو 5 ،تیگو 7 ،آریزو 5 و آریزو 5 توربو بصورت نقد و اقساطی قابل عرضه می باشد. از نکات مهم شرایط فروش مدیران خودرو عدم وجود بهره در شرایط فروش اقساطی است.

  علاقمندان می توانند با پرداخت 60 درصد مبلغ خودرو اقدام به ثبت نام نماید و ضمن تحویل فوری اتومبیل خود الباقی وجه خودرو را بصورت 12 ماهه پرداخت نمایند.

   

  شرایط فروش فوری و اقساطی چری بهمن 97

 • 1397/11/10

  شرایط فروش چری آریزو 6 اعلام شد+جدول

  پردیس خودرو- مدیران خودرو روز گذشته از محصول جدید خود با نام چری آریزو 6 رونمایی کرد.حالا تنها پس از گذشته یک روز ار معرفی این خودرو ،شرایط پیش فروش آریزو 6 را اعلام شد.

  بر اساس ابلاغیه این شرکت ،علاقمندان به خرید این خودرو باید در ابتدا کلیه مبلغ این خودرو برابر با 289 میلیون 700 هزار تومان را پرداخت نمایند و 60 روز دیگر منتظر دریافت تومبیل خود باشند.

  بهتر است بخوانید:

  مراسم رونمایی چری آریزو 6 در تهران

  چری آریزو 6 ،قیمت ،مشخصات فنی و هر آنچه باید بدانید

  تجربه رانندگی با چری آریزو 6 در پیست آزادی

  شرایط فروش چری آریزو 6

 • 1397/11/6

  اخبار خودرو:شرایط فروش انواع ام وی ام ویژه دهه فجر 97

  پردیس خودرو-به نقل از واحد فروش از روز شنبه 6 ام بهمن ماه 97 فروش ویژه محصولات مدیران خودرو به مناسبت دهه مبارک فجر با ارئه تسهیلات ویژه و منعطف به صورت محدود جهت خرید این محصولات در اختیار مشتریان قراداده خواهد شد.
  بر اساس اطلاعات ارائه شده واحد فروش، مشتریان می‌توانند جهت خرید خودروهای ام وی ام ایکس 22 (MVM X22)، ام وی ام ایکس33 اس (MVM X33S) و ام وی ام 315 (MVM 315) از روش های متنوعی با پرداخت 40 درصد قیمت محصول بهره مند شوند. شرکت مدیران خودرو برای تسهیلات 60 درصدی محصولات خود، دو روش مختلف را ارائه نموده است. مشتریان می توانند با پرداخت 10 درصد قیمت محصول در قالب یک چک دوماهه بدون بهره از تسهیلات 50 درصدی ارزش خودرو بهرمند شده و یا تمامی 60 درصد مابقی قیمت محصول را به عنوان تسهیلات استفاده نمایند. در هر دو روش بازپرداخت مدت زمان ارائه شده برای استفاده از تسهیلات تا 48 ماه منعطف می باشد.
  تحویل این خودرو ها فوری بوده و از زمان ثبت نام و تکمیل پیش پرداخت و مدارک لازم طی مدت 30 روز صورت خواهد گرفت.
  لازم به ذکر است کلیه محصولات برند ام وی ام از گارانتی 3 ساله یا پیمایش 60 هزار کیلومتر برخوردار بوده و همچنین سرویس اولیه کلیه خودرو ها برای مشتریان رایگان خواهد بود.
  شرکت مدیران خودرو با سابقه 15 ساله فعالیت در حوزه خودرو یکی از با سابقه‌ترین شرکت‌های خودروسازی است که طی سال‌های اخیر با ایجاد شبکه سراسری نمایندگان و پشتیبانی قطعات همواره مشتریان را همچون اعضای یک خانواده حمایت کرده است.

  شرایط فروش مدیران خوردو ویژه دهه فجر

  شرایط فروش مدیران خوردو ویژه دهه فجر

  شرایط فروش مدیران خوردو ویژه دهه فجر

خودروهای این شرکت