icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات ام وی ام و چری-مدیران خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات ام وی ام و چری-مدیران خودرو

شرایط فروش نقد و اقساطی مدیران خودرو بدلیل گستردگی محصولات در کل طول سال برقرار است .مدیران خودرو با داشتن شرایط فروش ام وی ام X22 ،شرایط فروش ام وی ام X33 شرایط فروش اقساطی چری تیگو 7 ،شرایط فروش آریزو 5 ،شرایط فروش تیگو 5 ،شرایط فروش ام وی ام 110 ام وی ام 315 و غیره توجه حجم عمده از خریداران را به سوی خود جلب می نماید .وب سایت پردیس خودرو سعی نموده با گرد آوری آخرین شرایط فروش محصولات مدیران خودرو ،ام وی ام و چری شما کاربران عزیز را در لحظه از جزعیات مطلع نماید.

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات ام وی ام و چری-مدیران خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات ام وی ام و چری-مدیران خودرو

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات ام وی ام و چری-مدیران خودرو (VIP)

 • 1397/9/8

  شرایط فروش MVM 315 با 50 درصد وام از سوی شرکت واسپاری ملت

  پردیس خودرو-طرح فروش ویژه غیرنقدی خودرو ام وی ام 315 اچ اسپورت اکسلنت (MVM 315 H-Sport Excellent) با شرایط پرداخت 50 درصد نقد و 50 درصد تسهیلات با بازپرداخت بلند مدت از 3 آذرماه در نمایندگی‌های مدیران خودرو به اجراء درآمد.

  در این طرح ویژه فروش خودرو 315، مشتریان می‌توانند با پرداخت پیش پرداخت 46 میلیون 500 هزار تومانی خودرو خود را بصورت فوری تحویل گرفته و مابقی مبلغ خودرو را از محل تسهیلات قابل ارائه توسط شرکت واسپاری ملت تهیه کرده و  بصورت اقساط بلند مدت 12 تا 36 ماهه بازپرداخت نمایند. تحویل این خودرو بصورت فوری به مشتریان محترم صورت خواهد گرفت اما برای انصراف و یا تاخیر در تحویل آن سود 12 درصد به مشتریان در نظر گرفته شده است.

  پیش از این نیز شرکت مدیران خودرو همکاری مشترکی مشابهی را با شرکت خودرو وفا جهت ارائه تسهیلات خرید این محصول را آغاز کرده بود که در حال حاضر نیز برقرار است.

  علاقه مندان می‌توانند جهت اطلاع از شرایط فروش و مدارک لازم به سایت www.mvmco.ir یا به نمایندگان مجاز شرکت مدیران خودرو مراجعه کرده و از جزئیات آن مطلع شده و خرید خود را نهایی کنند.

 • 1397/8/15

  شرایط پیش فروش محصولات چری پیش از افزایش قیمت اعلام شد /آبان ماه 97

  پردیس خودرو-بازار این روزهای کشور محلی برای جولان برند های چینی شده است که تا چندی پیش به منظور فروش محصولات خود از شرایط بلند مدت اقساطی استفاده می کردند. اما حالا شاهد هستیم که این شرکت ها محصولات خود را با موعد تحویل 4 تا 6 ماه عرضه می کنند. مدیران خودرو هم به تازگی شرایط فروش محصولات خود ویژه آبان ماه را اعلام کرده است. نکته اول این بخشنامه موعد تحویل بسیار طولانی مدت 120 الی 180 روزه است. دومین نکته جالب بخشنامه ذیل این است که قیمت ها بصورت غیر قطعی اعلام شده است. این ترفند فروش پیش از این هم توسط مدیران خودرو اجرایی شده بود بدین شکل که قبل از افزایش قیمت محصولات خود، پیش فروش گسترده ای را اجرا می کند سپس به محض تکمیل ظرفیت اقدام به افزایش قیمت می نماید تا مشتریان در عمل انجام شده قرار بگیرند. همین چند روز پیش در خبری به استحضارتان رساندیم که مدیران خودرو قصد دارد برای بار چندم قیمت محصولات خود را افزایش دهد اما این موضوع را به بعد از پیش فروش خود موکول نموده است.قابل ذکر است اخرین افزایش قیمت مدیران خودرو حدود 55 درصد بود که تامین این مبلغ  برای بسیاری از مشتریان مشکل زا شده بود.در نهایت باید یادآور شویم شورای رقابت هرگونه افزایش قیمت خودرو را غیر قانونی اعلام کرده است.

  بهتر است بخوانید:

  آیا مدیران خودرو دوباره محصولاتش را گران خواهد کرد

   

  اگر همچنان علاقمند به خرید محصولات چری هستید می توانید به جدوال ذیل رجوع نمایید.

  شرایط فروش محصولات چری

  شرایط فروش محصولات چری

  شرایط فروش محصولات چری

 • 1397/8/12

  شرایط فروش ام وی ام X22 با قیمت غیر قطعی و شرایط نامعقول

  پردیس خودرو-مدیران خودرو که تا چندی پیش محصولات خود را با شرایط متنوع  اقساطی عرضه می نمود در جدیدترین شرایط فروش ام وی ام X22 موعد تحویل را 120 الی 180 اعلام کرده است تا کمال استفاده را از شرایط کنونی بازار خودرو کشور ببرد.همچنین سود مشارکت در تولید این خودروساز از 13 الی 17 درصد بنا به موعد زمان تحویل مشخص گردیده و این در حالی است که جریمه تاخیر تنها 6 درصد عنوان شده است. این بدان معناست که مدیران خودرو در صورت عدم تحویل نگران سود تاخیر نخواهد بود چرا 6 درصد در این روزها بسیار ناچیز است و این شرکت در صورت بروز مشکلی می تواند  بدون نگرانی خاصی خودرو را تحویل ندهد.

  شرایط فروش ام وی ام X22/آبان 97

  شرایط فروش ام وی ام X22/آبان 97

  شرایط فروش ام وی ام X22/آبان 97

   

 • 1397/8/7

  شرایط فروش ام وی ام 315 اسپرت/آبان ماه 97

  پردیس خودرو-در بخشنامه این شرکت ام وی ام 315 اسپرت با قیمت 88 میلیون 600 هزار تومان عرضه خواهد شد.که خریداران باید در هنگام ثبت نام کل این مبلغ را واریز نمایند و در 30 روز بعد منتظر دریافت اتومبیل خود باشند.در این شرایط فروش هیچ سود مشارکتی وجود ندارد اما سود انصرف 12 درصد مشخص گردیده است.

  شرایط فروش ام وی ام 315 آبان ماه د97

  همچنین این شرکت به منظور تسهیل در خرید شرایط اقساطی برای این خودرو هم نیز در نظر گرفته است.

  شرایط فروش ام وی ام 315 آبان ماه د97

 • 1397/7/22

  شرایط فروش تیگو 7 با قیمت قطعی

  پردیس خودرو-بر اساس بخشنامه این شرکت چری تیگو 7 با قیمت قطعی 274 میلیون و 400 هزار تومان عرضه خواهد شد. این در حالی است که زمان تحویل خودرو 60 روز کاری اعلام شده است. البته قطعی بودن قیمت این بدان معناست که مدیران خودرو قصد دارد کل مبلغ قیمت خودرو را در همان ابتدا ازمشتریان خود دریافت کند که در نوع خود عجیب است چرا که جریمه تاخیر تنها 12 درصد اعلام شده است که در صورت تاخیر،مشتری دچار ضرر و زیان زیادی خواهد شد.

  قابل ذکر است علاقمندان به خرید این خودرو از ساعت 9 صبح امروز می تواند با مراجعه به نمایندگی های این شرکت نسبت به خرید این خودرو اقدام نمایند.

  شرایط فروش چری تیگو 7

   

  شرایط فروش تیگو 7

   

  اینستاگرام پردیس خودرو  برای اطلاع از جدیدترین اخبار روز خودرو ایران و جهان و همچنین مشاهده ویدئو های جذاب اینستاگرام "یک و دو" را دنبال کنید

   تلگرام پردیس خودروبرای اطلاع از قیمت روز خودرو ،جدیدترین شرایط فروش و اطلاع از اخرین اخبار ما را در تلگرام دنبال نماید.

   

 • 1397/7/11

  شرایط فروش چری آریزو 5 توربو با قیمت غیر قطعی

  پردیس خودرو-در این بخشنامه چری آریزو 5 توربو به دو صورت 150 روز و 210 روز عرضه شده است. در حالت 150 روزه مبلغ پیش پرداخت برابر با 93 میلیون و 600 هزار تومان و در حالت 210 روزه این مبلغ برابر با 46 میلیون و 800 هزار تومان تعیین شده است.قابل ذکر است قیمت های بصورت قطعی می باشد.

  شرایط فروش چری آریزو 5 توربو مهرماه 97

  شرایط فروش چری آریزو 5 توربو مهرماه 97

  شرایط فروش چری آریزو 5 توربو مهرماه 97

   

   

   

 • 1397/7/10

  شرایط فروش تیگو 7 /مهر ماه 97

  پردیس خودرو-در بخشنامه این شرکت چری تیگو 7 با موعد تحویل 90 و با پیش پرداخت حدود 200 میلیون تومان بفروش می رسد.از نکات جالب این پیش باید به قیمت غیر قطعی اشاره کرد چرا که مدیران خودرو هنوز یک هفته نشده است که قیمت محصولات خود را 55 درصد افزایش داده است و قیمت تیگو 7 را به 277 میلیون رساند.

  این بخشنامه از روز سه شنبه مورخ 97/7/10 تا اطلاع ثانوی اعلام می گردد:

   شرایط فروش تیگو 7 مهر ماه 97

  نکات مهم شرایط فروش چری تیگو7 : 

   

  • در شرایط پیش فروش چری تیگو7 ، قیمت خودرو به قیمت روز (غیر قطعی) محاسبه می گردد.

  • تاریخ تکمیل وجه قرارداده‌ها ملاک اولویت تخصیص و ارسال خودروها می باشد.

  • هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو می باشد . 

  •صدور دعوتنامه برای ثبت نام ها تنها 1 بار و به صورت سیستمی و اتوماتیک صورت می پذیرد.

  •همزمان با صدور دعوتنامه ، مبلغ پرداخت دوم وپس از  کسر سود مشارکت از مشتریان دریافت می گردد.

  تبصره : در صورت عدم تکمیل وجه برای قراردادهای پیش فروش در موعد مقرر هیچگونه سود مشارکتی (پس از تاریخ مذکور) به قراردادها تعلق نخواهد گرفت و شرکت نسبت به تحویل به موقع خودروها هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

  • در صورت تاخیر در تحویل خودرو (از تاریخ تحویل مندرج در قرارداد) بنا به درخواست مشتری 6% جریمه تاخیر مازاد بر سود مشارکت ، قابل محاسبه و پرداخت خواهد بود.

  • امکان پرداخت حواله صادر شده خرج از زمان تعیین شده (24 ساعت بعد از ثبت نام) به صورت اتوماتیک در شبکه بانکی وجود نخواهد داشت. در روش ثبت نامی چری تیگو7 امکان صلح امکان پذیر نمی باشد.

  • ثبت نام چری تیکو7 تنها از محل رنگ های فعال (سفید و مشکی) در سیستم فروش امکان پذیر است.

   

   

 • 1397/7/4

  شرایط فروش محصولات ام وی ام با قیمت غیر قطعی /تحویل 90 روزه

  پردیس خودرو-در بخشنامه این قیمت خودرو ها بصورت غیر قطعی و موعد تحویل 90 روز کاری اعلام شده است. همچنین در پیش فروش فعلی محصولاتی نظیر ام وی ام 315 ،ام وی ام X22 ،ام وی ام X33 و ام وی ام 110S نیز قابل عرضه می باشند.

  شرایط فروش ام وی ام مهر 97

  شرایط فروش ام وی ام مهر 97

  شرایط فروش ام وی ام مهر 97

  شرایط فروش ام وی ام مهر 97

   

   

   

 • 1397/6/30

  زیادی خواهی مدیران خودرو در بازار متلاطم ،افزایش قیمت 70 میلیون تومانی تیگو 5

  هر چه در خصوص بازار این روزهای خودرو کشور بگویم  نمی توانیم با نوشتن کلمات وضعیت موجود را بازگو کنیم.تصمیمات خلق الساعه دولت ،تحریم های ظالمانه امریکا و مهم تر از همه نابسمانی غول های خودروسازی های داخلی نظیر سایپا و ایران خودرو  باعث گردیده که چینی ها بیش از هر چیز در بازار داخلی ایران بدون داشتن رقیب و مهمتر از آن بدون نظارت نهاد های مرتبط ،هر روز به تاخت و تاز ادامه دهند و جیب مشتریان ایرانی را خالی نمایند.

  داستان از جایی شروع شد که وزیر صنعت دولت پیشین بدون دلیل خاصی ثبت سفارش خودرو را بصورت مقطعی و بدون دلیل تعطیل کرد تا اولین شوک به بازار خودرو های وادراتی وارد شود و قیمت ها افزایش یابد. سپس با افزایش تعرفه واردات خودرو دومین شوک بر قیمت خودروهای خارجی وارد گردید تا دوباره شاهد روند روبه رشد قیمت ها باشیم. و در آخر هم ممنوعیت واردات خودرو اخرین ضربه را بر پیکره نحیف بازار خودرو ایران وارد نمود تا اینبار علاوه بر قیمت خودروهای وارداتی ،قیمت خودروهای تولید داخل هم بطور فزاینده ای افزایش یابد.

  در آن زمان مسئولین دولتی نظیر آقای خسروتاج ،رئیس سازمان توسعه و تجارت و یکی از معاونین نزدیک به نعمت زاده وزیر محترم صنعت سابق  اعتقاد داشتند که خودروهای وارداتی تنها 7 درصد از حجم بازار را در بر می گیرد و هیچ گاه قشر وسیعی از مردم کوچه و خیابان درگیر افزایش قیمت خودروهای وارداتی نخواهند شد.اما ظاهر مسئولین محترم از علم اقتصاد و تاثیر آن بر بازار غافل شدند چرا که هیچ بازاری  گپ قیمتی را تاب نمی آورد و اجناس مختلف اعم از وارداتی و غیر وارداتی تاثیر دومینو واری بر روی یکدیگر خواهند گذاشت . از همین رو وقتی قیمت خودروهای وارداتی افزایش یافت، فاصله قیمت نسبتا زیادی بین محصولات با کیفیت وارداتی با محصولات چینی اتفاق افتاد .از همین رو در ابتدا چینی ها گران شدند و این حرکت دومینو وار به محصولات تولید داخل رسید تا در نهایت با پراید 40 میلیونی و پژو پارس 100 میلیون تومان روبرو شویم. همین امر موجب گردید که دقیقا همین مردم کوچه و خیابان که مسئولین دولتی  اعتقاد داشتند از افزایش قیمت وارداتی ها متضرر نخواهند شد ،در حال حاضر در زیر بار فشار افزایش قیمت محصولات داخلی ،حتی از خرید محصولات بی کیفیتی نظیر پراید هم باز بمانند.

  در همین رابطه وضعیت نابسمان بوجود آمده برای برخی از چینی ها بازار بیش از هر چیز اتفاق خوشایندی محسوب می گردید چرا که گپ بوجود آمده دو مزیت مثبت را برای آنها فراهم آورده بود.اولین مزیت به اختلاف قیمت بوجود آمده ما بین محصولات چینی و محصولات وارداتی برند های معتبر باز می گشت که باعث بروز گپ قیمتی چند ده میلیون تومانی و گاهی هم چند صد میلیون تومانی شده بود. از همین رو قیمت محصولات چینی در بازار و توسط دلالان افزایش یافت و برخی از چینی سازان بازار هم به همین نسبت توانستند بدون دلنگرانی از عدم خرید و یا نظارت نهاد های دولتی قیمت محصولات خود را افزایش دهند.

  دومین مزیت ،به فروش بدون دغدغه این شرکت ها باز می گشت . چرا که واردات خودرو ممنوع شده بود و گزینه های با کیفیت وارداتی از سبد خرید مردم حذف شده بود. خودروسازان بزرگ نظیر سایپا و ایران خودرو که از وضعیت پیش آمده زیاد ناراضی نبودند از عرضه محصول بروز و تحویل فوری بدلایل مختلف بازماندند تا در نهایت مشتریان مجبور به خرید چینی های بازار شوند که تقریبا از فروش با موعد تحویل زود هنگام برخوردار بودند. در نتیجه چینی سازان دیگر نیاز به فروش اقساطی با باز پرداخت بلند مدت نداشتند .

  اما تعداد معدودی از شرکت های تولید کننده محصولت چینی پا را فراتر گذاشته و قیمت محصولات خود را خارج از عرف و بدون درک کردن وضعیت مشتریان بصورت چند باره افزایش دادند. یکی از همین شرکت ها مدیران خودرو  عرضه کننده محصولات چری چین بوده که در ماه های اخیر قیمت محصولات مختلف خود را چندین و چندین بار افزایش داده ودر آخرین اقدام بطور باور نکردنی قیمت کراس اور تیگو 5 را 70 میلیون تومان افزایش داد. این حجم از افزایش قیمت تاکنون توسط هیچ یک از چینی سازان داخلی اتفاق نیافتاده است . چری تیگو 5 پیش از این با قیمت 128 میلیون تومان بفروش می رسید اما مدیران خودرو در آخرین بخشنامه خود قیمت این خودرو را برابر با 198 میلیون تومان عنوان کرده است.این در حالی است در همین چند ماه گذشته قیمت این خودرو طی چندین نوبت  از حدود 99 میلیون تومان به 128 میلیون تومان رسیده بود.البته افزایش قیمت خودرو در این روزها و با توجه به تغییر نرخ ارز اجتناب ناپذیر است اما مشخص نیست مدیران خودرو بر چه اساس و بنا به کدامین نرخ ارز قیمت یک محصولات نه چندان پرفروش خود را 70 میلیون تومان افزایش داده است.

  قابل ذکر است مدیران خودرو پیش از بوجود آمدن این شرایط برای فروش محصولات خود مجبور به ارائه شرایط اقساطی با موعد باز پرداخت بلند مدت بود و برای نمونه همین چری تیگو 5 با اقساط بلند مدت 12 الی 24 ماه عرضه می گردید . اما شرایط فعلی باعث شدن این خودرو با افزایش قیمت 70 میلیون تومان و با موعد تحویل 90 روزه پیش فروش گردد.حال مشخص نیست که مشتری که با نیت قیمت 128 میلیونی این خودرو را پیش خرید نموده است چگونه باید با زیر بار تامین 70 میلیون افزایش قیمت این خودرو برود.

  در نهایت باید گفت این راهی که مدیران خودرو در پیش گرفته مصداق واقعی مثال "از آب گل آلود ماهی گرفتن"است و مشتریانی ایران هیچگاه این روزها را که نیازمند یاری هستند را فراموش نخواهند کرد.

   

  اینستاگرام پردیس خودرو  برای اطلاع از جدیدترین اخبار روز خودرو ایران و جهان و همچنین مشاهده ویدئو های جذاب اینستاگرام "یک و دو" را دنبال کنید

   

   تلگرام پردیس خودروبرای اطلاع از قیمت روز خودرو ،جدیدترین شرایط فروش و اطلاع از اخرین اخبار ما را در تلگرام دنبال نماید.

   

 • 1397/6/5

  شرایط فروش چری تیگو 7 و آریزو 5 توربو /شهریور 97

  پردیس خودرو-در ابلاغیه این شرکت هر دو خودرو مذکور با قیمت غیر قطعی و با موعد تحویل 90 روزه عرضه می گردد. در ادامه در این ابلاغیه آمده است :به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات مدیران‌خودرو میرساند، شرایط پیش فروش نقدی محصولات چری با تحویل 90 روزه از روز دوشنبه مورخ 97/06/05 تا اطلاع ثانوی اعلام می گردد:

  شرایط فروش چری آریزو 5 شهریور 1397

  شرایط فروش چری تیگو7 شهریور 1397

   

خودروهای این شرکت