icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو

ایران خودرو بعنوان یکی از دو خودرو ساز بزرگ کشور دارای محصولات متنوعی در سبد  خود بوده از همین رو بسیاری از کاربران بدنبال شرایط فروش نقد و اقساط محصولات ایران خودرو می باشند. ما سعی کرده ایم که با گردآوری آخرین شرایط فروش نقد و اقساطی کلیه محصولات ایران خودرو در کنار هم دسترسی شما را به شرایط فروش نقد و اقساطی محصولاتی نظیر انوع پژو ،انواع سمند،شرایط فروش هایما،دنا،شرایط فروش اقساطی دانگ فنگ اچ سی کراس ،رنو کپچر و پژو 2008  را فراهم آورد.

شرایط فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو

 

ایران خودرو از قدیمترین و به تعبیری اولین خودرو ساز ایران بوده که امروز  با همکاری تعداد زیادی  از شرکت های بزرگ و کوچکی نظیر پژو ،رنو ،هایما،سوزوکی و غیره لقب بزرگترین تولید کننده کشور را به دوش می کشد.از همین رو ایران خودرو درتمامی اوقات دارای شرایط فروش نقد و اقساط خودروهای مختلف پژو ،هایما،رنو ،سوزوکی ،سمند ،دنا ،تندر 90 ،اچ سی کراس و غیره می باشد.

شما با همراهی وب سایت پردیس خودرو می توانید از جدیدترین شرایط فروش محصولات ایران خودرو مطلع گردید.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو (VIP)

 • 1397/1/31

  شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو (طرح فیروزه ای (اردیبهشت 97)

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" شرایط پیش فروش عمومی محصولات ایران خودرو (طرح فیروزه ای) اردیبهشت 97 به همراه تخفیف خرید محصول ایرانی و هدیه ویژه همکاری در تولید از روز شنبه 97/02/01 لغایت 97/02/31 و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جدول پیوست ارائه می گردد.

  شرایط ویژه بخشنامه :

  تخفیف خرید محصول ایرانی صرفاً در صورت واریز نقدی مابه التفاوت نهایی در مهلت تعیین شده در دعوتنامه و دریافت خودرو پرداخت می گردد و در صورت منقضی شدن دعوتنامه و یا انصراف قرارداد قابل ارائه نمی باشد.

  هدیه همکاری در تولید، صرفاً پس از صدور دعوتنامه و دریافت خودرو ارائه می گردد؛ پرداخت این هدیه در قراردادهای انصرافی نیز مشروط به صدور دعوتنامه می باشد .

  در این بخشنامه و در زمان ارسال دعوتنامه، خودروهای قابل عرضه به مشتریان مشخص واعلام خواهد شد

  زمان فعال سازی این بخشنامه: ساعت 9 صبح روز شنبه مورخ 97/02/01

  جدول شماره 1:

  طرح فیروزه ای ایران خودرو اردیهشت 97


  جدول شماره 2:

  طرح فیروزه ای ایران خودرو اردیهشت 97

   

 • 1397/1/28

  شرایط فروش پژو 508 بصورت تحویل فوری

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو "پژو 508 به دو صورت نقدی با تخفیف ویژه آغاز کرده است. نکنه قابل توجه در این شرایط فروش تحویل فوری این خودرو می باشد.

  باتوجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و سیاست‌های فروش شرکت ایکاپ، شرایط فروش اقساطی محصول پژو 508 مدل 2016 به صورت نقدی و اعتباری از روز چهارشنبه مورخ 97/01/29 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست ارائه می گردد:

   

  نکات و قوائد مهم در روش فروش اعتباری :

   

  - ثبت نام صرفا از طریق سیستم سیتریکس انجام می شود و فعال سازی قرارداد (واریز نقدی پیش پرداخت) نیز از طریق وب سایت فروش اینترنتی صورت می گیرد.

   

  - خودرو در رهن شرکت ایران خودرو می باشد.

   

  - تحویل خودرو در نمایندگی های منتخب ایکاپ می باشد.

   

  - اطلاعات و مشخصات خودروی پژو 508 اتوماتیک 2016، از طریق لینک پایین صفحه در دسترس می باشد.

   

  زمان فعال سازی این بخشنامه: ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 97/01/29

   

   

  شرایط فروش ویژه فروردین 97

   

  بهتر است بخوانید:

  مقایسه پژو 508 با هیوندای سوناتا LF،دوئل فرانسوی کره ای در خاک ایران

   

 • 1397/1/28

  آغاز فروش اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ 2 و صندوق دار

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو"  پژو 206 تیپ 2 ، تیپ 5 و صندوقدار V8 محصولاتی هستند که در این طرح ارائه می شوند.

  برای خرید 206 تیپ 2 با پیش پرداخت 18 میلیون تومانی و اقساط 12، 18 و 24 ماهه عرضه خواهد شد. قیمت مصوب این خودرو 33 میلیون و 916 هزار و 900 تومان است.

  تیپ 5 این محصول با قیمت مصوب 39 میلیون و 207 هزار و 600 تومان و پیش پرداخت 20 میلیون تومانی به فروش می رسد و 206 صندوقدار V8 هم با پیش پرداخت 21 میلیون تومان و قیمت مصوب 39 میلیون و 930 هزار و 200 تومان عرضه خواهد شد. اقساط این دو محصول نیز 12، 18 و 24 ماهه خواهد بود.

  علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط این طرح  می توانند به نمایندگی های فروش ایران خودرو مراجعه کنند.

 • 1397/1/26

  شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو /فروردین 97

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو" شرایط فروش اقساطی محصولات از روز دوشنبه مورخ 97/01/27 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول زیر است:

   

  شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو فروردین 97

 • 1397/1/21

  شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو ایران خودرو اعلام شد /فروردین 97

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران خودرو می رساند، شرایط فروش فوری فروردین ماه ۹۷ به شرح جدول پیوست از روز چهارشنبه ۹۷/۰۱/۲۲ تا زمان تکمیل ظرفیت ارائه می گردد.

   

  شرایط فروش محصولات ایران خودرو فروردین 97

 • 1396/12/27

  شرایط فروش نوروزی دنا اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" در این ابلاغیه دنا با قیمت  42 میلیون 700 هزار تومان با موعد تحویل 30 را به مشتریان عرضه خواهد شد. شرايط فروش نقدي خودروي دنا از روز يكشنبه مورخ ۹۶/۱۲/۲۷ ساعت ۱۰ صبح تا زمان تكميل ظرفيت به شرح و با شرايط ذيل ارائه مي گردد:

   

  شرایط فروش دنا فروردین 97

 • 1396/12/27

  فروش نقدی و اقساطی پژو 508 آغاز شد/اسفند 96

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" باتوجه به برنامه‌ ریزی های صورت گرفته و سیاست‌هاي فروش شرکت ایکاپ، شرایط فروش اقساطی محصول پژو ۵۰۸ مدل ۲۰۱۶ به صورت نقدی و اعتباری از روز یکشنبه مورخ ۹۶/۱۲/۲۷ ساعت ۱۱ صبح تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست ارائه می گردد:

  شریط فروش پژو508

   

  نکات و قوائد مهم در روش فروش اعتباري :

  – ثبت نام صرفا از طریق سیستم سیتریکس انجام می شود و فعال سازي قرارداد (واریز نقدي پیش پرداخت) نیز از طریق وب سایت فروش اینترنتی صورت می گیرد.

  – خودرو در رهن شرکت ایران خودرو می باشد.

  – تحویل خودرو در نمایندگی هاي منتخب ایکاپ می باشد.

  – اطلاعات و مشخصات خودروي پژو ۵۰۸ اتوماتیک ۲۰۱۶، از طریق لینک پایین صفحه در دسترس می باشد.

 • 1396/12/15

  شرایط فروش وانت پیکاپ فوتون آغاز شد

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو" شرکت ایران خودرو با همکاری شرکت ایران خودرو دیزل برای اولین بار شرایط فروش نقدی خودروی پیکاپ فوتون را با ظرفیت محدود از روز چهارشنبه مورخ 96/12/16 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول و با شرایط زیر است:

  شرایط فروش فوتون بنزینی

   

 • 1396/12/14

  طرح جدید فروش شاسی بلند های ایران خودرو اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو" شرایط پیش فروش خودروھای SUV ویژه اسفند ۹۶، از روز سه شنبه ۹۶/۱۲/۱۵ لغایت ۹۶/۱۲/۲۸ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جدول پیوست ارائه می گردد.

  شرایط ویژه بخشنامه:

  – امکان ایجاد تعھد برای شماره مشتری دوم نمایندگی وجود دارد.

  – در این بخشنامه، امکان صلح تا یک مرتبه فراھم می باشد.

  زمان فعال سازی بخشنامه: ساعت ۹ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۶/۱۲/۱۶

  طرح فروش شاسی بلند های ایران خودرو

 • 1396/12/10

  اعلام شرایط فروش پژو 207 صندوق دار اتوماتیک برای اولین

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" پژو 207 اتوماتیک صندوق دار مدتی پیش از سوی ایران خودرو معرفی شده و هم اکنون این شرکت در طرح فورش عیدانه قصد دارد از روز یک شنبه پیش فروش این خودرو را آغاز کند.

  در پی استقبال مشتریان از مدل هاچ بک این خودرو و در راستای پاسخگویی به درخواست های متعدد برای مدل صندوقدار محصول مذکور، طرح پیش فروش محصول جدید پژو 207i صندوقدار اتوماتیک به اجرا گذاشته می شود.

  در این طرح متقاضیان می توانند با پیش پرداخت مبلغ 27 میلیون تومان نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

  برمبنای این گزارش، پژو 207i صندوقدار اتوماتیک بعنوان انتخاب جذاب خانواده، خودرویی به روز به حساب می آیدکه ترکیبی از فن آوری، طراحی مدرن و ایمنی بالا همراه با امکانات و تجهیزات پیشرفته است. پژو 207i صندوقدار اتوماتیک با موتور کم مصرف TU5 و گیربکس اتوماتیک (AL4) به بازار عرضه خواهد شد.

  گفتنی است، مشتریان می توانند در زمان آغاز اجرای طرح، به پایگاه اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو به نشانیesale.ikco.ir  و یا نمایندگی های  مجاز سراسر کشور مراجعه کنند و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

خودروهای این شرکت