icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو

جدیدترین شرایط فروش فوری ایران خودرو IRANKHODRO در سال 98 و دوشنبه ویژه 24 تیر 98 اعلام شد. ثبت نام در وب سایت فروش ایران خودرو در پیش فروش و فروش اینترنتی ایران خودرو هر روز در اردیبهشت 98 انجام می گردد. در این صفحه می توانید شرایط فروش فوری و فروش اینترنتی ایران خودرو را مشاهده نمایید. ما سعی کرده ایم که با گردآوری آخرین شرایط فروش نقد و اقساطی کلیه محصولات ایران خودرو در کنار هم دسترسی شما را به شرایط فروش نقد و اقساطی محصولاتی نظیر انوع پژو ،انواع سمند،شرایط فروش هایما،دنا،شرایط فروش اقساطی دانگ فنگ اچ سی کراس ،رنو کپچر و پژو 2008  را فراهم آورد.

 شرایط فروش فوری ایران خودرو 1 خرداد 98 را در ذیل مشاهده فرمایید.

 شرایط فروش فوری ایران خودرو 11 خرداد 98 را در ذیل مشاهده فرمایید.

 شرایط فروش فوری ایران خودرو 4 خرداد 98 را در ذیل مشاهده فرمایید.

 

آخرین شرایط فروش ایران خودرو و ثبت نام محصولات ایران خودرو را از همین صفحه دنبال کنید.

 

فروش فوری ایران خودرو،شرایط فروش ایران خودرو خرداد 98،شرایط فروش فوری ایران خودرو،فروش اینترنتی ایران خودرو ،ثبت نام ایران خودرو،فروش ایران خودرو،پیش فروش ایران خودرو،وب سایت ایران خودرو،وب سایت خرید محصولات ایران خودرو،شرایط فروش مشارکت در تولید ایران خودرو،فروش فوری پژو 206،فروش فوری پژو 405،

شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو

 شرایط فروش فوری ایران خودرو در سال 98 به ماننده سل قبل در وب سایت فروش اینترنتی ایران خودرو انجام می گردد. فروش اینترنتی و پیش فروش خودرو هم توسط ایران خودرو در سال 98 انجام می پذیرد.

ایران خودرو از قدیمترین و به تعبیری اولین خودرو ساز ایران بوده که امروز  با همکاری تعداد زیادی  از شرکت های بزرگ و کوچکی نظیر پژو ،رنو ،هایما،سوزوکی و غیره لقب بزرگترین تولید کننده کشور را به دوش می کشد.از همین رو ایران خودرو درتمامی اوقات دارای شرایط فروش نقد و اقساط خودروهای مختلف پژو ،هایما،رنو ،سوزوکی ،سمند ،دنا ،تندر 90 ،اچ سی کراس و غیره می باشد.

شما با همراهی وب سایت پردیس خودرو می توانید از جدیدترین شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو مطلع گردید.

 

 

شرایط فروش اینترنتی ایران خودرو 

 

1- هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه است. در غیر اینصورت قراردادتان از سوی ایران خودرو بصورت یک طرفه، لغو می‌شود.

2- مشتریانی که در 18 ماه اخیر اقدام به خریداری خودرو کرده‌اند، مجاز به ثبت نام نیستند. در غیر اینصورت قراردادتان از سوی ایران خودرو بصورت یک طرفه لغو می‌شود.

3- مشتریان زیر 18 سال مجاز به ثبت نام نیستند.

4- امکان ثبت نام مشتریان حقوقی و کاردکس و همچنین امکان ثبت نام با شماره مشتری دوم نمایندگی، وجود ندارد.

5- انتخاب کد نمایندگی در زمان ثبت نام، فعال خواهد بود.

 

شرایط فروش محصولات ایران خودرو به چه صورت است

 

1-  ثبت نام خودروها صرفا بصورت اینترنتی و از سایت esale.ikco.ir امکان پذیر است.

2- در زمان ثبت نام، باید کد ملی، آدرس با کد پستی، شماره تلفن ثابت و همراه‌تان را ارائه کنید.

 

3- امکان تغییر آدرس وجود ندارد و تمامی تبعات ناشی از آدرس نادرست، برعهده شما (خریدار) است.

 

4- در زمان ثبت نام، متن و شرایط قرارداد باید به شما (خریدار) نشان داده شود.

 

5- در قراردادهای پیش فروش، مبلغ تکمیل وجه نامشخص بوده و فقط در زمان صدور دعوتنامه و طبق قیمت مصوب ایران خودرو، مشخص می‌شود.

 

6- اگر تجهیزاتی از روی خودروی‌تان حذف یا اضافه شد یا اگر تغییری در برخی قطعات خودروی‌تان رخ دهد که منجر به تغییر قیمت فاکتور شود، دعوتنامه شما نیز تغییر کرده و براساس خودرو تغییر یافته صادر می‌شود.

 

 

7- ایران خودرو موظف است در زمان ثبت نام، قیمت آپشن‌های اختیاری خودرو را به شما اطلاع دهد. 

 

8- ممکن است بعد امضای قراردادتان، تغییراتی در الزامات قانونی یا استانداردهای اجباری خودروسازان رخ دهد و ایران خودرو نیز مجبور به نصب تجهیزاتی یا لوازمی جدید شود. در این حالت، پرداخت هزینه اضافی، برعهده شماست.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو (VIP)

 • 1398/10/30

  شرایط پیش فروش ایران خودرو برای امروز دوشنبه 30 دی ماه 98

  پردیس خودرو-این طرح فروش از ساعت 11 صبح آغاز می شود. پیش پرداخت سه خودرو پژو 206 تیپ 2، پژو پارس و سمند ال ایکس در این طرح به ترتیب 33.5، 42.3 و 33.3میلیون تومان اعلام شده است. موعد تحویل تمامی خودروها در این طرح دی 99 است.

  شرایط فروش ایران خودرو 30 دی ماه 98

 • 1398/10/30

  شرایط فروش مشارکت در تولید پژو 207 سقف پانوراما اعلام شد

  پردیس خودرو-متقاضیان می توانند با 47.5 میلیون تومان پیش پرداخت ، مشارکت در تولید این خودرو را با موعد تحویل مرداد یا شهریور 1400 انتخاب کنند. سود مشارکت این طرح 18 درصد است. این طرح از ساعت 11 صبح سه شنبه اول بهمن ماه در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو آغاز خواهد شد.

  شرایط فروش مشارکت در تولید پژو 207

 • 1398/10/29

  شرایط پیش فروش ایران خودرو ویژه یکشنبه 29 دی ماه

  پردیس خودرو-زمان این فروش اعتباری ١0صبح یکشنبه 29 دی 98است. ثبت‌نام صرفا به صورت اینترنتی و از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو صورت می‌گیرد.

  شرایط فروش ایران خودرو ویژه یکشنبه 29 دی ماه 98

 • 1398/10/28

  شرایط فروش ایران خودرو ویژه شنبه 28 دی ماه

  پردیس خودرو-شروع ثبت نام از شنبه 28 دی ماه لغایت 30 دی ماه ساعت 11 صبح از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو می باشد.

  شرایط پیش فروش ایران خودرو ویژه 28 دی ماه

 • 1398/10/25

  شرایط فروش فوری ایران خودرو ویژه امروز چهارشنبه 25 دی ماه

  پردیس خودرو-بر اساس شرایط منتشر شده از سوی ایران خودرو در روز چهارشنبه 25 دی ماه، پژو پارس TU5 با قیمت 77 میلیون توما نبه صورت فوری به فروش می رسد و دو چک به مبلغ 5.191.000 تومان در بازه زمانی 12 ماهه نیز از مشتریان اخذ می شود.
  شرکت ایران خودرو همچنین در روز پنج شنبه 26 دی ماه، علاوه بر پارس TU5 با شرایط مشابه روز چهارشنبه، پژو 405 SLX را به صورت فوری بفروش می رساند . در این طرح از مشتریان این خودرو 61.330 میلیون تومان به صورت نقدی و دو چک هر کدام به مبلغ 4.130 میلیون تومان برای مدت یکسال اخذ می شود.
  شرایط فروش ایران خودرو در روز های 24 و 25 دی ماه از ساعت 11 صبح به صورت آنلاین آغاز می شود.

  شرایط فروش فوری ایران خودرو 26 دی ماه 98

 • 1398/10/23

  شرایط پیش فروش ایران خودرو ویژه دوشنبه 23 دی ماه 98

  پردیس خودرو-شرکت ایران خودرو برای فردا دوشنبه ٢٣ دی ٩٨ دو خودرو پژو پارس دوگانه سوز،سمند ال ایکس EF7 و سمند ال ایکس سال بنزینی را با موعد تحویل دی ٩٩ از طریق سایت فروش اینترنتی پیش فروش می کند.

  مبلغ پیش برداخت برای پژو پارس دوگانه سوز ٤۰.٣۰۰.۰۰۰میلیون تومان وبرای سمند ال ایکس EF7 ال ایکس سال به ترتیب ٣٤.٩۰۰.۰۰۰و٣٣.٣۰۰.۰۰۰ میلیون تومان محاسبه شده است.

  برای اطلاعات بیشتر به جدول زیر مراجعه کنید.

  شرایط پیش فروش ایران خودرو دوشنبه 23 دی ماه 98

 • 1398/10/22

  پیش فروش دنا پلاس توربو اتوماتیک برای نخستین بار/تحویل 1400

  پردیس خودرو-این شرکت اعلام کرده که از روز سه شنبه مورخ (۲۴ دی ۱۳۹۸)، برای اولین بار پیش فروش دنا پلاس توربو اتوماتیک را آغاز می کند. برای ثبت نام این خودرو به پیش پرداخت ۸۰ میلیون تومانی نیاز است و بر اساس برنامه اعلام شده، از تیر تا مهر ۱۴۰۰ این خودروها به دست مشتری می رسد.

  سود انصراف پیش فروش دنا پلاس توربو اتوماتیک ۱۰ درصد است و سود مشارکت، ۱۸ درصد اعلام شده است. همچنین برای موعد تحویل مرداد تا مهر ۱۴۰۰، تخفیف های نقدی جزئی در نظر گرفته شده است.

   

  شرایط پیش فروش دنا پلاس توربو اتوماتیک

 • 1398/10/21

  شرایط جدید پیش فروش دنا پلاس،22 دی ماه 98

  پردیس خودرو-در روز دوم از هفته چهارم شرایط پیش فروش ایران خودرو متقاضیان می‌توانند خودرو دنا پلاس را با موعد تحویل دی 99 خریداری کنند. در روز نخست نیز شرایط پیش فروش پژو 207 در اختیار علاقمندان قرار گرفته بود. هر کدملی تنها قادر به خرید یک خودروست و قرارداد پیش فروش امکان صلح ندارد.
  سایت فروش ایران خودرو از چندی پیش تنها با دریافت نام کاربری و رمز عبور قابل دسترسی است و مخاطبان باید در این زمینه دقت لازم را داشته باشند. برخی از کاربران در کامنت‌های خود گزارش داده بودند که امکان دسترسی به سایت فروش ایران خودرو را ندارند و این مساله در هفته‌های گذشته بسیار خبرساز شده بود.

   

  شرایط فروش دنا

 • 1398/10/18

  شرایط فروش فوری جیلی GC6 نیمه دوم دی ماه 98

  پردیس خودرو-جیلی GC6 خودرویی در کلاس سدان های شهری است که از پیشرانه 1.5 لیتری 105 اسب بخاری بهره می برد و گیربکس آن از نوع اتوماتیک 4 سرعته با برند ژاپنی JATCO است. از مهم ترین امکانات این خودرو می توان به سانروف، نمایشگر 8 اینچ، تهویه مطبوع برقی، 2 کیسه هوا، Day light و ... اشاره کرد.

  شرایط فروش جیلی GC6

 • 1398/10/18

  شرایط فروش فوری ایران خودرو ویژه پنجشنبه ویژه 19 دی ماه

  پردیس خودرو-با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو،شرکت ایران خودرو فیلترهای را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که قبلا تشریح شده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد.
  "مطابق با بخشنامه شماره 4249 دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام می باشد لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور،امکان ثبت نام میسر نخواهد بود"

  شرایط فروش ایران خودرو 19 آذر 98

خودروهای این شرکت