icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو

جدیدترین شرایط فروش فوری ایران خودرو IRANKHODRO در سال 98 و دوشنبه ویژه 24 تیر 98 اعلام شد. ثبت نام در وب سایت فروش ایران خودرو در پیش فروش و فروش اینترنتی ایران خودرو هر روز در اردیبهشت 98 انجام می گردد. در این صفحه می توانید شرایط فروش فوری و فروش اینترنتی ایران خودرو را مشاهده نمایید. ما سعی کرده ایم که با گردآوری آخرین شرایط فروش نقد و اقساطی کلیه محصولات ایران خودرو در کنار هم دسترسی شما را به شرایط فروش نقد و اقساطی محصولاتی نظیر انوع پژو ،انواع سمند،شرایط فروش هایما،دنا،شرایط فروش اقساطی دانگ فنگ اچ سی کراس ،رنو کپچر و پژو 2008  را فراهم آورد.

 شرایط فروش فوری ایران خودرو 1 خرداد 98 را در ذیل مشاهده فرمایید.

 شرایط فروش فوری ایران خودرو 11 خرداد 98 را در ذیل مشاهده فرمایید.

 شرایط فروش فوری ایران خودرو 4 خرداد 98 را در ذیل مشاهده فرمایید.

 

آخرین شرایط فروش ایران خودرو و ثبت نام محصولات ایران خودرو را از همین صفحه دنبال کنید.

 

فروش فوری ایران خودرو،شرایط فروش ایران خودرو خرداد 98،شرایط فروش فوری ایران خودرو،فروش اینترنتی ایران خودرو ،ثبت نام ایران خودرو،فروش ایران خودرو،پیش فروش ایران خودرو،وب سایت ایران خودرو،وب سایت خرید محصولات ایران خودرو،شرایط فروش مشارکت در تولید ایران خودرو،فروش فوری پژو 206،فروش فوری پژو 405،

شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو

 شرایط فروش فوری ایران خودرو در سال 98 به ماننده سل قبل در وب سایت فروش اینترنتی ایران خودرو انجام می گردد. فروش اینترنتی و پیش فروش خودرو هم توسط ایران خودرو در سال 98 انجام می پذیرد.

ایران خودرو از قدیمترین و به تعبیری اولین خودرو ساز ایران بوده که امروز  با همکاری تعداد زیادی  از شرکت های بزرگ و کوچکی نظیر پژو ،رنو ،هایما،سوزوکی و غیره لقب بزرگترین تولید کننده کشور را به دوش می کشد.از همین رو ایران خودرو درتمامی اوقات دارای شرایط فروش نقد و اقساط خودروهای مختلف پژو ،هایما،رنو ،سوزوکی ،سمند ،دنا ،تندر 90 ،اچ سی کراس و غیره می باشد.

شما با همراهی وب سایت پردیس خودرو می توانید از جدیدترین شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو مطلع گردید.

 

 

شرایط فروش اینترنتی ایران خودرو 

 

1- هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه است. در غیر اینصورت قراردادتان از سوی ایران خودرو بصورت یک طرفه، لغو می‌شود.

2- مشتریانی که در 18 ماه اخیر اقدام به خریداری خودرو کرده‌اند، مجاز به ثبت نام نیستند. در غیر اینصورت قراردادتان از سوی ایران خودرو بصورت یک طرفه لغو می‌شود.

3- مشتریان زیر 18 سال مجاز به ثبت نام نیستند.

4- امکان ثبت نام مشتریان حقوقی و کاردکس و همچنین امکان ثبت نام با شماره مشتری دوم نمایندگی، وجود ندارد.

5- انتخاب کد نمایندگی در زمان ثبت نام، فعال خواهد بود.

 

شرایط فروش محصولات ایران خودرو به چه صورت است

 

1-  ثبت نام خودروها صرفا بصورت اینترنتی و از سایت esale.ikco.ir امکان پذیر است.

2- در زمان ثبت نام، باید کد ملی، آدرس با کد پستی، شماره تلفن ثابت و همراه‌تان را ارائه کنید.

 

3- امکان تغییر آدرس وجود ندارد و تمامی تبعات ناشی از آدرس نادرست، برعهده شما (خریدار) است.

 

4- در زمان ثبت نام، متن و شرایط قرارداد باید به شما (خریدار) نشان داده شود.

 

5- در قراردادهای پیش فروش، مبلغ تکمیل وجه نامشخص بوده و فقط در زمان صدور دعوتنامه و طبق قیمت مصوب ایران خودرو، مشخص می‌شود.

 

6- اگر تجهیزاتی از روی خودروی‌تان حذف یا اضافه شد یا اگر تغییری در برخی قطعات خودروی‌تان رخ دهد که منجر به تغییر قیمت فاکتور شود، دعوتنامه شما نیز تغییر کرده و براساس خودرو تغییر یافته صادر می‌شود.

 

 

7- ایران خودرو موظف است در زمان ثبت نام، قیمت آپشن‌های اختیاری خودرو را به شما اطلاع دهد. 

 

8- ممکن است بعد امضای قراردادتان، تغییراتی در الزامات قانونی یا استانداردهای اجباری خودروسازان رخ دهد و ایران خودرو نیز مجبور به نصب تجهیزاتی یا لوازمی جدید شود. در این حالت، پرداخت هزینه اضافی، برعهده شماست.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش فوری نقدی و اقساطی ایران خودرو (VIP)

 • 1399/4/17

  شرایط فروش سدان K132 از سوی ایران خودرو اعلام شد+جدول

  پایگاه خبری"پردیس خودرو"ایران خودرو هفته گذشته بصورت رسمی از جدیدترین محصول ملی خود با نام K132 رونمایی کرد. حالا این شرکت بصورت رسمی شرایط پیش فروش این خودرو اعلام کرده است. این شرایط فروش که بصورت مشارکت در تولید است نسخه های گوناگون K132 را شامل می شود که بنا بر جدوال ذیل طی دوره 12 الی 24 ماهه  به دست مشتریان خواهد رسید.

  شرایط فروش K132

   

  برخلاف هشت خودرو دیگر، برای شرایط پیش فروش K132 سود مشارکتی متفاوت با دیگر خودروها در نظر گرفته شده است. نرخ سود مشارکت شرایط پیش فروش K132 با طولانی شدن موعد تحویل افزایش می‌یابد که در جدول زیر می‌توانید این نرخ‌ها را مشاهده کنید. مطابق اعلام ایران خودرو، سود انصراف نیز سه درصد کمتر از سود مشارکت در نظر گرفته خواهد شد.

   شرایط فروش K132

   متقاضیان خرید محصول جدید ایران خودرو K132 همانند مشتریان دیگر خودروهای این شرکت، از طریق قرعه کشی مشخص خواهند شد و پیش پرداخت تعیین شده را به حساب شرکت واریز خواهند نمود. مبلغ در نظر گرفته شده برای پیش پرداخت خودرو K132 دنده‌ای برابر با 119 میلیون و 900 هزار تومان و مبلغ اعلام شده برای پیش پرداخت K132 اتوماتیک نیز 149 میلیون و 900 هزارتومان اعلام شده است. مطابق اعلام ایران خودرو، طی حداکثر سه روز کاری پس از پایان موعد ثبت نام در شرایط فروش ایران خودرو، عملیات ثبت نام انجام خواهد پذیرفت.

   

   

   

   

 • 1399/3/19

  آغاز پیش فروش رانا پلاس برای نخستین بار

  پردیس خودرو-رانا پلاس در حقیقت نسخه فیس لیفت شده یا همان بروزرسانی شده رانا LX است .این سدان جدید ایران خودرو چندی پیش بصورت رسمی رونمایی شد اما هنوز در هیچ مکان عمومی جهت آشنایی مردم به نمایش نگذاشته شده است. اما علی رغم این موضوع و عدم تخصیص سود مشارکت و سود انصراف شاهد هجوم خرید مردم برای خرید این خودرو و محصولات دیگر ایران خودرو هستیم و این در حالی است که موعد تحویل خودرو بطور دقیق مشخص نشده است. حال به هر صورت می بینیم که در طرح فروش جدید ایران خودرو، بالاخره عرضه رانا پلاس آغاز شده است. مشتریان می توانند در ابتدا مراحل پیش ثبت نام این خودرو را در وبسایت ایران خودرو طی نمایند و در صورتی که در قرعه کشی برنده شدند، با پرداخت ۳۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در صف تحویل رانا پلاس قرار بگیرند. بر اساس بخشنامه این شرکت، رانای فیس لیفت از مهر ۹۹ تا خرداد ۱۴۰۰ به ترتیب اولویت به مشتریان تحویل داده می شود.

  برای آشنایی بیشتر با رانا پلاس بهتر است مقاله ذیل را مطالعه فرمایید.

  رانا سال ،محصولی جدید از ایران خودرو رونمایی شد


  شرایط فروش رانا پلاس

  شرایط فروش رانا پلاس

   

 • 1399/3/18

  فروش اقساطی خودروی کارا تک کابین و دو کابین ۲۰۰۰cc

  پردیس خودرو-گروه خودروسازی بهمن شرایط فروش اقساطی وانت کارا را اعلام کرد.شرایط این شرکت به شرح ذیل می باشد.

  شرایط فروش اقساطی وانت کارا

  شرایط فروش اقساطی وانت کارا

   

 • 1399/3/18

  شرایط فروش و مبلغ قابل پرداخت طرح پیش فروش یکساله ایران خودرو اعلام شد

  پردیس خودرو-در این طرح پیش فروش عمده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو قابل ثبت نام بوده و مبالغ پیش پرداخت علی احساب و همچنین بازه زمانی تحویل هر خودرو اعلام شده است.
  لازم به توضیح است که پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو از روز یکشنبه 18 خردادماه آغاز شده و تا روز سه شنبه 20 خردادماه به مدت 3 روز برقرار خواهد بود و مشتریان می توانند در این طرح پیش فروش محصولات مختلفی همچون پژو پارس LX موتور TU5، پژو 405 بنزینی مدل SLX، پژو 206 تیپ 2، پژو 207 دستی، رانا پلاس، سمند ال ایکس موتور EF7، پژو 206 صندوقدار، دنا معمولی، دنا پلاس، سورن ELX، سمند ال ایکس و همچنین خودروی پژو پارس سال را ثبت نام کنند که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

  شرایط پیش فروش یکساله ایران خودرو 99

 • 1399/3/16

  شرایط پیش فروش یکساله ایران خودرو ویژه خرداد 99 اعلام شد

  پردیس خودرو-این طرح فروش به مدت 3 روز و تا تاریخ 20 خردادماه فعال بوده و مشتریان می توانند خودروی مد نظر خود را بین 4 تا 12 ماه، یعنی در بین مهرماه 99 الی خردادماه 1400 تحویل بگیرند. لازم به ذکر است که این طرح فروش بدون سود مشارکت و بدون سود انصراف اجرا خواهد شد که جزییات بیشتر آن و همچنین شرایط لازم برای ثبت نام را می توانید در زیر مطالعه کنید.

  شرایط پیش فروش یکساله ایران خودرو خرداد 99

  شرایط پیش فروش یکساله ایران خودرو خرداد 99

  شرایط پیش فروش یکساله ایران خودرو خرداد 99

   

  شرایط پیش فروش یکساله ایران خودرو خرداد 99

   

   

 • 1399/3/3

  جدول و شرایط فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه خرداد 99 اعلام شد+قیمت

  پردیس خودرو-در این طرح فروش ۴ محصول ایران خودرو عرضه می شود و مشتریان می توانند یکی از خودروها خریداری کنند. کیوان پناهی مدیر بازار یابی و شبکه فروش ایران‌خودرو با بیان این مطلب گفت: طرح فروش فوق‌العاده در راستای مدیریت بازار و با همکاری وزارت صمت و دیگرسازمان‌های ذیربط و با هدف عرضه خودرو به مشتریان حقیقی صورت می‌گیرد.
  وی افزود: چهار محصول پرتیراژ این خودروساز از جمله، ۲۰۶ تیپ دو، رانا، پارس تی.یو.۵ و ۴۰۵ اس ال ایکس در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو عرضه می شود.
  مدیر بازاریابی و شبکه فروش ایران خودرو یادآور شد: با توجه به اینکه سند خودرو در رهن شرکت است، امکان خرید و فروش برای واسطه ها وجود نخواهد داشت. همچنین اگر خودروی بعد از سه ماه برای سرویس اولیه به شبکه نمایندگی مراجعه نکند، گارانتی آن باطل می شود.
  پناهی به تفاوت‌های فروش جدید با فروش های قبلی اشاره کرد و گفت: در این فروش خودرو پس از طی مراحل متعدد و راستی آزمایی خودرو به مشتری واقعی و حقیقی خواهد رسید و عملا دست دلالان از بازار کوتاه می شود.
  وی عدم امکان فروش امتیاز ثبت نام را از دیگر مزایای این طرح دانست و افزود: با همکاری وزارت صمت و برنامه ریزهای معاونت فروش ایران خودرو روند دلال بازی و خرید و فروش امتیاز در این مرحله متوقف شده است.
  مدیر بازاریابی وشبکه فروش ایران خودرو ادامه داد: برخلاف فروش های فوری گذشته که زمان تحویل خودرو یک ماه بوده در این نوع فروش جدید زمان تحویل خودرو تا سه ماه است و سند تا یک سال در رهن خواهد بود.
  وی در پایان گفت: در طرح فروش فوق العاده سود مشارکت به مشتریان تعلق نمی گیرد.

  شرایط فروش ویژه ایران خودرو خرداد 99

  شرایط فروش ویژه ایران خودرو خرداد 99

  شرایط فروش ویژه ایران خودرو خرداد 99

  شرایط فروش ویژه ایران خودرو خرداد 99

  شرایط فروش ویژه ایران خودرو خرداد 99

  شرایط فروش ویژه ایران خودرو خرداد 99

  شرایط فروش ویژه ایران خودرو خرداد 99

  شرایط فروش ویژه ایران خودرو خرداد 99

   

   

   

   

 • 1399/2/21

  شرایط پیش فروش جدید ایران خودرو علام شد/22 اردیبهشت 99

  پردیس خودرو-در این طرح دنا،پژو206 هاچ بک، پارس ال ایکس و پژو 207 دنده ای قابل انتخاب است.
  خودرو ها با موعد تحویل آبان آذر ودی ٩٩ عرضه میشود.

   

  شرایط فروش ایران خودرو

 • 1399/2/15

  سیستم جدید ثبت نام در سایت شرکت ایران خودرو

  پردیس خودرو-به اطلاع مشتریان و نمایندگی های محترم می رساند شرکت ایران خودرو در راستای بهبود فرآیند تعریف کد کاربری در سایت فروش اینترنتی و به منظور جلوگیری از مشکلات ثبت اطلاعات شخصی مغایر از روز دوشنبه مورخ 99/02/15 سامانه امتا (مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت)، احراز اطلاعات فردی متقاضیان را به صورت بر خط (onLine) در سایت فروش اینترنتی انجام خواهد داد که در این خصوص لازم است موارد ذیل مدنظر قرار گیرد.

  دریافت راهنمای کامل ثبت نام در سیستم شرکت ایران خودرو

 • 1399/2/7

  شرایط نخستین پیش فروش ایران خودرو در سال 99 اعلام شد+جدول

  پردیس خودرو-شرکت ایران خودرو در نخستین بخشنامه فروش 99 اعلام کرده است که به هر کد ملی تنها یک خودرو اختصاص پیدا می کند و افرادی که طی 36 ماه گذشته از ایران خودرو و سایپا خودرو ثبت نام کرده یا تحویل گرفته اند نمی توانند در این طرح فروش شرکت کنند.

  در این طرح  دنا،دنا پلاس، پژو 206 تیپ 2 ، پژو 207 دنده ای و پژو پارس LX با موعد تحویل اسفند99، فروردین 1400 و اردیبهشت 1400 پیش فروش می شوند.

   

  شرایط پیش فروش ایران خودرو ویژه اردیبهشت 99

 • 1398/12/20

  اعلام شرایط دور جدید پیش فروش ایران خودرو /21 اسفند 98

  پردیس خودرو-گروه صنعتی ایران خودرو روز چهارشنبه 21 اسفندماه، طرح پیش فروش عادی 9 محصول خود را از ساعت 11 صبح آغاز خواهد کرد و در این طرح فروش مشتریان می توانند عمده محصولات تولیدی این گروه خودروسازی را با موعد تحویل شهریورماه و مهرماه سال آینده خریداری کنند.
  در طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو، عمده محصولات این شرکت همچون وانت آریسان دوگانه سوز، سمند ال ایکس موتور EF7، پژو 405 بنزینی مدل SLX، پژو پارس سال دوگانه سوز، دنا، پژو 206 تیپ 2، پژو پارس LX موتور TU5، پژو 207 دستی و خودروی دنا پلاس در رنگ های متنوع ارائه خواهد شد که برای عموم آنان موعد تحویل شهریورماه و مهرماه 99 در نظر گرفته شده است که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

  شرایط فروش ایران خودرو 21 اسفند 98

خودروهای این شرکت