icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو

ایران خودرو بعنوان یکی از دو خودرو ساز بزرگ کشور دارای محصولات متنوعی در سبد  خود بوده از همین رو بسیاری از کاربران بدنبال شرایط فروش نقد و اقساط محصولات ایران خودرو می باشند. ما سعی کرده ایم که با گردآوری آخرین شرایط فروش نقد و اقساطی کلیه محصولات ایران خودرو در کنار هم دسترسی شما را به شرایط فروش نقد و اقساطی محصولاتی نظیر انوع پژو ،انواع سمند،شرایط فروش هایما،دنا،شرایط فروش اقساطی دانگ فنگ اچ سی کراس ،رنو کپچر و پژو 2008  را فراهم آورد.

شرایط فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو

 

ایران خودرو از قدیمترین و به تعبیری اولین خودرو ساز ایران بوده که امروز  با همکاری تعداد زیادی  از شرکت های بزرگ و کوچکی نظیر پژو ،رنو ،هایما،سوزوکی و غیره لقب بزرگترین تولید کننده کشور را به دوش می کشد.از همین رو ایران خودرو درتمامی اوقات دارای شرایط فروش نقد و اقساط خودروهای مختلف پژو ،هایما،رنو ،سوزوکی ،سمند ،دنا ،تندر 90 ،اچ سی کراس و غیره می باشد.

شما با همراهی وب سایت پردیس خودرو می توانید از جدیدترین شرایط فروش محصولات ایران خودرو مطلع گردید.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو (VIP)

 • 1397/9/15

  زمان ،قیمت و شرایط فروش فوری دانگ فنگ S30 ،جدیدترین محصول ایران خودرو اعلام شد

  پردیس خودرو-قابل ذکر است دانگ فنگ S30 با قیمت قطعی 141 میلیون تومان و موعد تحویل 15 روزه عرضه شده است.

  در اطلاعیه ایران خودرو پیرو فروش دانگ فنگ S30 آمده است:

  امکان ثبت نام در این بخشنامه صرفاً براي مشتریان حقیقی فراهم بوده و ثبت نام براي مشتري دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نمی باشد.

  ثبت نام صرفاً بصورت اینترنتی و از طریق سایت شرکت امکان پذیر خواهد بود.

  بديهي است هر ثبت نام مغاير با شرايط اين بخشنامه از سوي شركت يكطرفه ابطال و وجه بدون سود مسترد خواهد شد.

  در راستاي سرعت بخشيدن به فرآيند ثبت نام كد نمايندگي در زمان ثبت نام قابل انتخاب نمي باشد و پس از ثبت نام در روز دوشنبه به مدت 5 روز (براي تمامي ثبت نام شده ها) انتخاب نمايندگي توسط مشتري و از طريق “سايت فروش اينترنتي، بخش ويژه مشتريان” امكان پذير خواهد شد.

  بديهي است در صورت عدم انتخاب نمايندگي توسط مشتري در مدت زمان تعيين شده، كد نمايندگي براساس آدرس مشتري توسط شركت تعيين خواهد شد.

  در اين بخشنامه امكان رويت ليست ثبت نام شده ها، براي عموم قابل مشاهده است. به جهت حفظ حريم مشتريان محترم در ليست انتشار يافته براي عموم، دو رقم كد ملي و اسم كوچك مشتريان فيلتر خواهد شد.

  اين اطلاعات بعد از ثبت نام و اخذ تاييديه هاي مالي، در ليست به ترتيب به روزرساني خواهد.

  نکته قابل ذکر و مهم:

  هر گونه تغییرات قیمتی غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتی، مالیات و …) و همچنین تغییر قیمت خودروهای ذکر شده ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات ابلاغی دولت و نهادهاي قانون گذار تا قبل از صدور فاکتور بر عهده مشتری خواهد بود.

  زمان فعال سازی بخشنامه: ساعت 11 صبح روز شنبه مورخ

  شرایط فروش دانگ فنک S30

 • 1397/7/25

  شرایط جدید فروش ایران خودرو اعلام شد-مهر 97

  پردیس خودرو-بر اساس همین گزارش خودروهایی نظیر وانت آریسان ،پژو 206،رانا،پژو 405،سمند ،سورن ،پژو پارس و دنا با موعد تحویل دی ماه 98 الی فروردین 99 در قالب مشارکت در تولید عرضه خواهد شد.

  اما ایران خودرو در ابتکاری جدید نرخ پرداخت سود مشارکت و سود انصراف را برای موعد های مختلف تحویل ،متغیر در نظر گرفته است بطوریکه کسانی که خودرو با موعد تحویل دی و بهمن سال 98 را خریداری نمایند 17 درصد سود مشارکت و 15 درصد سود انصرف را دریافت خواهند کرد. اما ایران خودرو برای پیش فروش های موعد اسفند 98 سود مشارکت 18 درصد و سود انصراف 16 درصد را در نظر گرفته است.

  در نهایت مشتریانی که مایل به خرید یکی از محصولات ایران خودرو برای موعد تحویل سال 99 باشند می توانند از 19 درصد سود مشارکت و 17 درصد سود انصرف بهره ببرند.

  البته ایران خودرو اینبار برای فروش مشارکتی نوع خودرورا مشخص نموده است ،چرا که مشخص نبودن نام خودرو در طرح های قبلی با انتقاد های گسترده ای روبرو شد.

  برای ثبت نام در این مرحله ای پیش فروش مشارکت در تولید ایران خودرو، به حداقل پیش پرداخت ۱۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی نیاز است و حداکثر این میزان ۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای خودروی دنا است.
  بدیهی است که در این طرح فروش مانند ماه های گذشته، امکان خرید خودرو با هر کد ملی تنها یک دستگاه خواهد بود و مشتریان این دوره نباید قوانینی چون عدم خرید خودروها در ماه های گذشته از سایپا و ایران خودرو، دارای بودن سن بالای ۱۸ سال و… نقض کنند.
  طبق این بخشنامه قیمت خودروها بر اساس معیار موعد تحویل با مشتریان محاسبه می شود.

  شرایط فروش محصولات ایران خودرو مهر 97

   

  اینستاگرام پردیس خودرو  برای اطلاع از جدیدترین اخبار روز خودرو ایران و جهان و همچنین مشاهده ویدئو های جذاب اینستاگرام "یک و دو" را دنبال کنید

   تلگرام پردیس خودروبرای اطلاع از قیمت روز خودرو ،جدیدترین شرایط فروش و اطلاع از اخرین اخبار ما را در تلگرام دنبال نماید.

 • 1397/7/17

  پیش فروش غیر اینترنتی محصولات ایران خودرو /مهر 97

  پردیس خودرو-موعد تحویل خودروهای ثبت نام شده در طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو، دی و بهمن ماه سال 98 اعلام شده است. خودروهای ثبت نامی شامل سمند ال ایکس، پژو 206 تیپ 2 ، پژو تیپ 5، سورن ، 405 بنزینی و رانا می‌شود.

  ثبت نام در این طرح فروش به صورت اینترنتی صورت نمی گیرد و خریدار باید به صورت حضوری به نمایندگی های نمایندگی‌های  مراجعه کند.

  شرایط فروش غیر اینترنتی ایران خودرو مهر 97

 • 1397/7/2

  جدول شرایط فروش بزرگ محصولات ایران خودرو منتشر شد+جدول/مهر ماه 97

  پردیس خودرو-همانطور که پیش تر اعلام شده بود در شرایط فروش بزرگ محصولات ایران خودرو محصولاتی نظیر خانواده 206 ،رانا ،خانواده 405،خانواده سمند ،دنا و آریسان عرضه خواهد شد. همچنین در این شرایط فروش بسته به انتخاب محصول ،موعد تحویل ازبهمن 97 الی آبان ماه 98 اعلام شده است. قرار بود این پیش فروش ایران خودرو به منظور تعدیل در قیمت های بازار اما شاهد هستیم که به غیراز محصولات کم فروش این شرکت شامل ،پژو405 ،رانا و آریسان عملا هیچ خودرویی در سال جاری بدست مشتریان نخواهد رسید.برای مثال نزدیکترین موعد تحویل برای دنا ،یکی از محصولاتی که این روزها شاهد افزایش قیمت شدید ان بوده ایم ،مرداد سال آینده یعنی حدود یکسال دیگر اعلام شده است. حالا مشخص نیست این وضعیت پیش فروش چه کمکی به بازار خواهد کرد.

  قابل ذکر محصولات پرفروش ایران خودرو شاما دنا پلاس و اچ سی کراس در این لیست حضور ندارند.

  در ادامه توجه شما به جدول شرایط فروش 53 هزار خودرو ایران خودرو و شرایط خرید آن جلب می کنیم.


  پيش فروش محصولات این شركت از روز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۷/۰۳ تا زمان تکميل ظرفيت انجام می پذیرد.
  باتوجه به لزوم تسهيل در فرايند ثبت نام خودرو، فروش خودروها در ۶ روز و براساس اولين رقم سمت راست كدملی به ترتيب ذيل انجام می شود. ظرفيت ثبت نام، بين روزهای مختلف و متناسب با كد ملی های مختلف تسهيم شده است. ظرفيت هر روز در ساعت ۱۰ صبح روز اعلام شده در بند زير فعال و قابل ثبت نام خواهد بود.


  گروه يک: از روز سه شنبه ۹۷/۰۷/۰۳ برای مشتريانی كه اولين رقم سمت راست كدملی آنها ۱ باشد. (مثل: ۰۶۵۸۴۲۰۳۲۱)

  گروه دو: از روز چهار شنبه ۹۷/۰۷/۰۴  برای مشتريانی كه اولين رقم سمت راست كدملی آنها ۲ و ۳ باشد. (مثل: ۰۶۵۸۴۲۰۳۲۲ يا ۰۶۵۸۴۲۰۳۲)

  گروه سه: از روز پنج شنبه ۹۷/۰۷/۰۵ برای مشتريانی كه اولين رقم سمت راست كدملی ۴ و ۵ باشد. (مثل: ۰۶۵۸۴۲۰۳۲۴ يا ۰۶۵۸۴۲۰۳۲۵)

  گروه چهار: از روز شنبه ۹۷/۰۷/۰۷ برای مشترياني كه اولين رقم سمت راست كدملی آنها ۶ و ۷ باشد. (مثل: ۰۶۵۸۴۲۰۳۲۶ يا ۰۶۵۸۴۲۰۳۲۷)

  گروه پنج: از روز يكشنبه ۹۷/۰۷/۰۸ برای مشتريانی كه اولين رقم سمت راست كدملی آنها ۸ و ۹ باشد. (مثل: ۰۶۵۸۴۲۰۳۲۸ يا ۰۶۵۸۴۲۰۳۲۹)

  گروه ششم: از روز دوشنبه ۹۷/۰۷/۰۹ برای مشتريانی كه اولين رقم سمت راست كدملی آنها ۰ (صفر) باشد. (مثل: ۰۶۵۸۴۲۰۳۲۰)

  قواعد و نكات مهم:

  ثبت نام در اين بخشنامه صرفاً برای مشتريانی كه دارای گواهينامه خودرو (تاريخ صدور گواهينامه قبل از ثبت نام) می باشند، امكانپذير است.
  ثبت نام در اين بخشنامه صرفاً برای مشتريان خودرو اولی و افرادی كه مالک خودرو نيستند، (اعم از خودروی ايران خودرويی و يا غير ايران خودرويی) مجاز می باشد.
  در خصوص موارد فوق، در هنگام ثبت نام صحت اطلاعات براساس خوداظهاری مشتری كنترل می شود. اما در زمان تحويل صحت اظهارات متقاضيان براساس مستندات كنترل خواهد شد.
  در اين بخشنامه هر كد ملی مجاز به ثبت نام فقط يک دستگاه خودرو مي باشد.
  ثبت نام در اين بخشنامه برای مشتريانی كه اخيرا در شركت سايپا ثبت نام نموده اند، امكانپذير نيست.
  امكان ثبت نام در اين بخشنامه صرفاً برای مشتريان حقيقی فراهم بوده و ثبت نام برای مشتری دوم نمايندگی و مشتريان حقوقی مجاز نمي باشد.
  كليه مشتريانی كه در ۱۸ ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو (از هر روش فروش) اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام از اين بخشنامه نيستند.
  بديهی است هر ثبت نام مغاير با شرايط اين بخشنامه از سوی شركت يكطرفه ابطال و وجه بدون سود مسترد خواهد شد.
  در راستای سرعت بخشيدن به فرآيند ثبت نام كد نمايندگی در زمان ثبت نام قابل انتخاب نمی باشد و پس از ثبت نام در روز سه شنبه ۱۰ /۰۷/ ۹۷ به مدت ۷۲ ساعت (براي تمامی ثبت نام شده ها) انتخاب نمايندگی توسط
  مشتری و از طريق "سايتفروش اينترنتی، بخش ويژه مشتريان" امكانپذير خواهد شد. بديهی است در صورت عدم انتخاب نمايندگی توسط مشتری در مدت زمان تعيين شده، كد نمايندگی براساس آدرس مشتری توسط
  شركت تعيين خواهد شد.
  قيمت نهايی خودرو در اين شرايط، در زمان تحويل خودرو تعيين خواهد شد. 
  ثبت نام صرفاً بصورت اينترنتی و از طريق سايت esale.ikco.ir امكان پذير خواهد بود.
  در اين بخشنامه امكان رويت ليست ثبت نام شده ها، برای عموم قابل مشاهده است. به جهت حفظ حريم مشتريان محترم در ليست انتشار يافته برای عموم، دو رقم كد ملی و اسم كوچک مشتريان فيلتر خواهد شد.
  اين اطلاعات حدود ۵ دقيقه بعد از ثبت نام و اخذ تاييديه های مالی، در ليست به ترتيب به روزرسانی خواهد شد.

   

  اینستاگرام پردیس خودرو  برای اطلاع از جدیدترین اخبار روز خودرو ایران و جهان و همچنین مشاهده ویدئو های جذاب اینستاگرام "یک و دو" را دنبال کنید

   

   تلگرام پردیس خودروبرای اطلاع از قیمت روز خودرو ،جدیدترین شرایط فروش و اطلاع از اخرین اخبار ما را در تلگرام دنبال نماید.

   

  جدول شرایط فروش ایران خودرو 53 هزار دستگاه

 • 1397/6/4

  شرایط پیش فروش H۳۰ کراس ویژه عید تا عید

  پردیس خودرو-اولین نکته ای که در این شرایط فروش از اهمیت برخوردار است موعد تحویل مهر و آبان ماه سال آینده می باشد .به عبارتی خریداران باید بیش از یک سال منتظر دریافت اتومبیل خود بمانند.

  بر اساس طرح اعلامی از سوی گروه صنعتی ایران خودرو، این طرح با سود مشارکت 19 و انصراف 17 درصدی اجرایی خواهد شد.

  پیش پرداخت برای ثبت نام H30 کراس  ، 25 میلیون تومان پیش بینی شده و خودروهای ثبت نامی دارای بیمه شخص ثالث است.
  کلیدهای کنترلی روی فرمان ، دوربین دید عقب ، موبایل هندز فری ، سقف سان روف ، رینگ‏ آلومینیومی‏ ، کارت حافظه رهیاب و مانیتور لمسی و بلوتوث از جمله تجهیزات خودرو  H30 کراس به شمار می رود.

  اینستاگرام پردیس خودرو  برای اطلاع از جدیدترین اخبار روز خودرو ایران و جهان و همچنین مشاهده ویدئو های جذاب اینستاگرام "یک و دو" را دنبال کنید

  تلگرام پردیس خودروبرای اطلاع از قیمت روز خودرو ،جدیدترین شرایط فروش و اطلاع از اخرین اخبار ما را در تلگرام دنبال نماید.

 • 1397/5/28

  شرایط فروش محصولات مدل 98 ایران خودرو ویژه عید قربان و عید غدیر

  پردیس خودرو-در ابلاغیه ایران خودرو برخی از محصولات این شرکت شامل پژو 206 ،سمند ،دنا،رانا،پژو 405 و اچ سی کرس به منظور پیش فروش حضور دارند. قابل ذکر است که موعد تحویل خودورسال 98 اعلام شده است.به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران خودرو می‌رساند، پیش فروش محصولات شركت به مناسبت اعیاد مبارك و فرخنده قربان و غدير خم با نرخ جديد سود مشاركت از روز دوشنبه مورخ 97/05/29 تا زمان تکمیل ظرفیت، به شرح جدول زير اعلام مي گردد: 

  قواعد و نکات مهم :

  در اين بخشنامه ھر كد ملي مجاز به ثبت نام فقط يك دستگاه خودرو مي باشد. 

  امكان ثبت نام در اين بخشنامه صرفاً براي مشتريان حقیقي فراھم بوده و ثبت نام براي مشتري دوم نمايندگي و مشتريان حقوقي مجاز نمي باشد. 

  كلیه مشترياني كه ۶ ماھه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام از اين بخشنامه نیستند. بديھي است ھر ثبت نام مغاير با شرايط اين بخشنامه از سوي شركت يكطرفه ابطال خواھد شد. 

  محدوديت سه بند بالا پس از ٢۴ ساعت از شروع ثبت نام برداشته خواھد شد. 

  در اين بخشنامه، امکان صلح تا يك مرتبه وجود دارد. 

  قیمت نھايي خودرو در اين شرايط، در زمان ارسال دعوتنامه تعیین خواھد شد. 

  زمان فعال سازی بخشنامه: ساعت 12 صبح روز دوشنبه مورخ 97/05/29

  شرایط فروش ایران خودرو وژه عید قربان و غدیر خم

 • 1397/5/28

  شرایط فروش عید تا عید محصولات ایران خودرو با مدل 97 اعلام شد+جدول و زمان شروع

  پردیس خودرو-در شرایط فروش عید تا عید ایران خودرو تنها برخی از محصولات این شرکت به چشم می خورند.به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران خودرو می‌رساند، پیش فروش محصولات شرکت به مناسبت اعیاد مبارك و فرخنده قربان و غدیر خم از روز دوشنبه مورخ 97/05/29 تا زمان تکمیل ظرفیت، به شرح جدول زیر اعلام می گردد: 

  قواعد و نکات مهم :

  در این بخشنامه امکان صلح وجود ندارد.

  در این بخشنامه هر کد ملی مجاز به ثبت نام فقط یک دستگاه خودرو می باشد.

  امکان ثبت نام در این بخشنامه صرفاً براي مشتریان حقیقی فراهم بوده و ثبت نام براي مشتري دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نمی باشد.

  کلیه مشتریانی که 6 ماهه گذشته نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه از سوي شرکت یکطرفه ابطال خواهد شد.

  قیمت نهایی خودرو در این شرایط، در زمان ارسال دعوتنامه تعیین خواهد شد. 

  زمان فعال سازی بخشنامه: ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 97/05/29

  شرایط فروش عید تا عید ایران خودرو 97

 • 1397/5/27

  تاریخ پیش فروش هایما اس 7 اعلام شد

  پردیس خودرو-پیش فروش هایما S7 به صورت 2 مرحله ای (مشارکت در تولید) از روز دوشنبه 29 مرداد ماه 97 آغاز می شود و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

  زمان فعال سازی بخشنامه: ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 97/05/29

  شرایط فروش هایما اس 7 مرداد 97

 • 1397/5/11

  شرایط پیش‌فروش دانگ فنگ H30 Cross مدل ۹۸

  پردیس خودرو-در جدیدترین شرایط پیش‌فروشH30 Cross سود مشارکت 16 و سود انصراف 14 درصد است. دانگ‌فنگH30 Cross به پیشرانه TU5 ایرانی مشترک با پژو 206 مجهز است.
  حجم این پیشرانه 1.6 لیتر و توان خروجی آن 105 اسب‌بخار در 5750 دوربردقیقه و حداکثر گشتاور تولیدی آن نیز 142 نیوتون‌متر در 4000دوربردقیقه است. قدرت تولیدی این موتور نیز توسط جعبه‌دنده اتوماتیک به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. دانگ‌فنگ h30 دارای تجهیزاتی از قبیل سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، آینه‌های جانبی دارای راهنما و سیستم گرمایشی، شیشه‌بالابرهای برقی جلو و عقب، روکش چرمی غربیلک فرمان، کلیدهای کنترلی سیستم صوتی، بلوتوث هندزفری، صفحه‌نمایش لمسی 6.5‌اینچی با قابلیت پخش فایل‌های صوتی و تصویری، سیستم رهیاب، جاعینکی، صندلی‌های عقب تاشو، سنسور پارک، دوربین دید عقب، صندلی راننده با قابلیت تنظیم دستی در 6جهت و سانروف برقی است. یکی از امکانات این خودرو که در سایر رقبا کمتر دیده می‌شود، قابلیت تنظیم تلسکوپی فرمان است که این امکان را به راننده می‌دهد تا غربیلک فرمان را در چهار جهت دلخواه تنظیم کند.
  گفتنی است در شرایط جدید پیش‌فروشH30 Cross موعد تحویل خودرو، تیر98 خواهد بود.

 • 1397/5/11

  شرایط فروش دنا با موعد تحویل خرداد 98

  پردیس خودرو-

  یش‌فروش دنا با سود مشارکت 16 و سود انصراف 14 درصدی با موعد تحویل خرداد 98 خواهد بود.

  پیش‌پرداخت خرید این خودرو، 28 میلیون و 200 هزار تومان پیش‌بینی‌شده و دارای بیمه شخص ثالث است.

  کروز کنترل - 2 ایربگ - چراغ مه شکن جلو - چراغ عقب اسپرت(LED دار) - آینه‌ها برقی تاشونده راهنما دار - آنتن اکتیو - سیستم اخطار سرقت - بازکن در صندوق از داخل - سیستم هشداردهنده مالتی پلکس - بلندگوهای تویتر دار - سیستم تهویه هوا اتوماتیک - شیشه بالابر برقی درها - کلیدهای کنترلی روی فرمان - تنظیم زاویه نورچراغ جلو از داخل - سیستم ناوبری - سیستم صوتی و تصویری مالتی مدیا - جابجایی برقی صندلی‌های جلو - چراغ‌های جلو دارای هالوژن وLED - موبایل هندز فری - پک لوک - ترمز ای‏ بی‏ اس‏ (ABS) - شیشه سولار - ترمز چرخهای عقب دیسکی - ایموبیلایزر - هشداردهنده موانع عقب - رینگ‏ آلومینیومی‏ - بلندگو طاقچه عقب - کارت حافظه رهیاب ازجمله امکانات این خودرو است.

خودروهای این شرکت