icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو

ایران خودرو بعنوان یکی از دو خودرو ساز بزرگ کشور دارای محصولات متنوعی در سبد  خود بوده از همین رو بسیاری از کاربران بدنبال شرایط فروش نقد و اقساط محصولات ایران خودرو می باشند. ما سعی کرده ایم که با گردآوری آخرین شرایط فروش نقد و اقساطی کلیه محصولات ایران خودرو در کنار هم دسترسی شما را به شرایط فروش نقد و اقساطی محصولاتی نظیر انوع پژو ،انواع سمند،شرایط فروش هایما،دنا،شرایط فروش اقساطی دانگ فنگ اچ سی کراس ،رنو کپچر و پژو 2008  را فراهم آورد.

شرایط فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو

 

ایران خودرو از قدیمترین و به تعبیری اولین خودرو ساز ایران بوده که امروز  با همکاری تعداد زیادی  از شرکت های بزرگ و کوچکی نظیر پژو ،رنو ،هایما،سوزوکی و غیره لقب بزرگترین تولید کننده کشور را به دوش می کشد.از همین رو ایران خودرو درتمامی اوقات دارای شرایط فروش نقد و اقساط خودروهای مختلف پژو ،هایما،رنو ،سوزوکی ،سمند ،دنا ،تندر 90 ،اچ سی کراس و غیره می باشد.

شما با همراهی وب سایت پردیس خودرو می توانید از جدیدترین شرایط فروش محصولات ایران خودرو مطلع گردید.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی ایران خودرو (VIP)

 • 1397/11/29

  شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو برای فردا اعلام شد/اسفند97

  پردیس خودرو-بر اساس مجوزهاي صادر شده از سوي مراجع ذي صلاح، عرضه محصولات جدول پیوست با قیمت حاشیه بازار از ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 97/11/30 آغاز و به صورت روزانه و مستمر راس ساعت 10 صبح امکان ثبت نام تا تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود .

  سن بالای 18 سال برای خریداران و عدم خرید خودرو از ایران‌ خودرو طی 18 ماه گذشته از جمله شرایط تعیین شده برای خرید محصولات این گروه خودروسازی است و متقاضیان با ثبت هر کد ملی می‌توانند فقط یک دستگاه خودرو را خریداری کنند.

  فروش فوری محصولات ایران‌خودرو فقط به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد و هیچ سهمیه‌ای برای نمایندگی‌ها در نظر گرفته نشده است.

  اجرای بخشنامه: ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه 30 بهمن ماه

  شریط فروش ایرن خودرو

 • 1397/11/27

  دور جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو آغاز شد+تحویل خرداد 99!!!

  پردیس خودرو- در حالی که انتظار می رفت با توجه به افزایش قیمت خودرو در بازار تولید کنندگان داخلی نظیر ایران خودرو سایپا به منظور تعدیل قیمت ها ،فروش فوری محصولات خود را آغاز نمایند،ایران دور جدید پیش فروش محصولات خود را آغاز کرد اما تحویل محصولات به خرداد سال 99 موکول شده است.

  ابلاغیه ایران خودرو به شرح ذیل است:

  به اطلاع كليه متقاضیان محترم مي رساند، با عنايت به استقبال گسترده مشتريان و درخواست هاي مكرر، پيش فروش محصولات شركت مطابق شرايط مندرج در جدول پيوست تا زمان تكميل ظرفيت فعال مي باشد و نمايندگي هاي محترم مي توانند نسبت به ثبت نام مشتريان اقدام نمايند.

   

  پیش فروش ایران خودرو با موعد تحویل 99
   

 • 1397/11/13

  شرایط فروش ایران خودرو ویژه دهه فجر 97اعلام شد

  پردیس خودرو-متن اطلاعیه ایران خودرو به شرح ذیل است:

  به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران خودرو می رساند، شرایط پیش فروش مشارکت در تولید به مناسبت دهه مبارك فجر بهمن ماه 97 از روز دوشنبه 97/11/15 لغایت 97/11/30 و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می گردد

  شرایط ویژه بخشنامه :
  "تخفیف خرید محصول ایرانی" علاوه بر سود مشارکت براي برخی محصولات مطابق با جدول 3 در نظرگرفته شده است و پرداخت آن منوط به واریز نقدي مابه التفاوت نهایی در مهلت تعیین شده در دعوتنامه و دریافت خودرو می باشد و در صورت منقضی شدن دعوتنامه و یا انصراف قرارداد قابل ارائه نمی باشد.

  مبلغ تخفیف اعلامی در بخشنامه با احتساب مالیات ارزش افزوده می باشد 

  تنظیم صلحنامه در این بخشنامه تا یکبار قابل اجرا می باشد

  زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 97/11/15

  شرایط فروش دهه فجر 97 ایران خودرو

 • 1397/10/23

  شرایط فروش فوری هایما S5 و پژو پارس اتوماتیک اعلام شد

  پردیس خودرو-بر اساس ابلاغیه شرکت ایران خودرو در این بخشنمامه فروش فقط ۱۰۰ دستگاه هایما S5 و ۲۰۰ دستگاه پژو پارس اتوماتیک عرضه می شود. با توجه به مصوبات سازمان حمایت، فروش این خودروها با حداکثر تیراژ ۲۰ درصد ظرفیت تولید با قیمتی معادل ۵ درصد کمتر از بازار آزاد مجاز است و این بار ایران خودرو می خواهد تا با فروش فوری هایما S5 بازار این خودرو را متعادلتر کند.

  اما نکته جالب افزایش قیمت پژو پرس اتوماتیک نست نسبت به فروش های فوری ایران خودرو در هفته های گذشته است. این برای بار سوم  است که این شرکت فروش نقدی پارس اتوماتیک را انجام می دهد. در بار اول قیمتی در حدود 82 میلیون تومان بار این خودرو در نظر گرفته شده و در بار دوم قیمت پژو پارس تومایتک به زیر 80 میلیون تومان کاهش یافت  اما این بار می بینیم که گویا به خاطر افزایش قیمت خودرو در بازار، بهای فروش در حاشیه بازار پارس اتوماتیک نیز افزایش پیدا کرده است.

  قواعد و ضوابط مهم:
   
  1 -ظرفیت ثبت نام براي هر کد ملی، یک دستگاه از هر خودرو می باشد و در صورت ثبت نام از سوي مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوي شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.
   
  2 - کلیه مشتریانی که در 18 ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوي شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.
   
  زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 97/10/24

  شرایط فروش هایما S5

 • 1397/10/23

  شرایط فروش محصولات ایران خودرو اعلام شد

  به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران خودرو میرساند، شرایط پیش فروش مشارکت در تولید دی ماه ۹۷ از روز دوشنبه ۹۷/۱۰/۲۴ لغایت ۹۷/۱۰/۳۰ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می گردد.

  جدول ۱ :نرخ سود پیش فروش محصولات ایران خودرو در سال ۹۸٫

  جدول ۲ : شرایط و برنامه فروش محصولات ایران خودرو در سال ۹۸٫

  جدول ۳ :تخفیف خرید محصول ایرانی.

  شرایط ویژه بخشنامه :

  “تخفیف خرید محصول ایرانی” علاوه بر سود مشارکت براي برخی محصولات مطابق با جدول ۳ در نظرگرفته شده است و پرداخت آن منوط به واریز نقدي مابه التفاوت نهایی در مهلت تعیین شده در دعوتنامه و دریافت خودرو می باشد و در صورت منقضی شدن دعوتنامه ویا انصراف قرارداد قابل ارائه نمی باشد.

  – تنظیم صلحنامه در این بخشنامه تا یکبار قابل اجرا می باشد.

  زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۴

  جدول شماره ۱:

  شرایط فروش محصولت ایران خودرو

  جدول شماره 2:

  شرایط فروش محصولت ایران خودرو

  جدول شماره 3:شرایط فروش محصولت ایران خودرو

 • 1397/10/5

  طرح تبدیل محصولات ایران خودرو اعلام شد

  پردیس خودرو- بر اساس ابلاعیه این شرکت تقریبا اکثر خودروها به همان ترتیب ذکر شده در قرار داده با مدت زمان بیشتر تحویل خواهد شد اما خریداران محصولات رنو و همچنین کراس اوور سوزوکی باید به نحوه ارائه شده در جدول ذیل خودروی دیگری را انتخاب نمایند.قابل ذکر است این طرح کاملا اختیاری است و در مشتریان در صورت تمایل می توانند نسبت به آن اقدام نمایند.

  شرایط تبدیل متمرکز و پیوسته دی ماه 97 محصولات ایران خودرو از تاریخ 05/10/97 الی 30/10/97 رأس ساعت 9 صبح مطابق شرایط و جداول پیوست اعلام می‌شود؛ لازم است نمایندگان محترم برای متقاضیان مربوطه اطلاع رسانی کافی نمایند.

  • توضیحات بسیار مهم و ضروری:

  شرایط این بخشنامه فقط جهت تبدیل خودروی قرارداد متقاضیان بود و کاملاً اختیاری می‌باشد و فقط بنا به درخواست متقاضیان محترم قابل اقدام است.

  • توجه:

  لازم به ذکر است که اعلام رضایت کتبی متقاضی در محل نمایندگی برای تبدیل، شرط اساسی انجام فرآیند تبدیل در سیستم نمایندگی می‌باشد و ضروریست نمایندگان محترم ضمن رعایت این موضوع کلیه تمهیدات لازم برای پیشگیری از بروز شکایات حقوقی متقاضیان در مورد این بخشنامه را در نظر بگیرند.

  • این بخشنامه جهت تبدیل خودروی قراردادهایی تنظیم و برنامه ریزی شده است که از نوع پیش فروش و دارای دعوتنامه بوده و دعوتنامه آن‌ها منقضی شده باشد.
  • قیمت فروش تمام خودروهای قید شده در مقصد تبدیل، بر اساس آخرین لیست قیمت مصوب ماهانه شرکت و دستور العمل های جاری قیمت گذاری تعیین می‌گردد. هر زمان که به روز رسانی و تغییر شرایط بخشنامه تبدیل متمرکز و پیوسته ضروری تشخیص داده شود، پس از اطلاع رسانی از طریق سیستم سیتریکس نمایندگی‌ها، راساً توسط معاونت بازاریابی و فروش اقدام خواهد شد.

  طرح تبدیل محصولات ایران خودرو

   

 • 1397/9/29

  اعلام شرایط فروش دانگ فنگ H۳۰ CROSS

  پردیس خودرو-پیش پرداخت پیش بینی شده برای خرید دانگ فنگ H30 CROSS ، 35 میلیون تومان پیش بینی شده است.بر اساس طرح اعلامی از سوی ایران خودرو سود مشارکت 17 و انصراف نیز 15 درصد پیش بینی شده است.
  موعد تحویل نیز بهمن ماه 98 خواهد بود. گفتنی است تنوع رنگ نیز در این خرید وجود خواهد داشت.

 • 1397/9/25

  شرایط فروش مشارکت در تولید محصولات ایران خودرو / آذر ۹۷

  پردیس خودرو-

  شرایط پیش فروش مشارکت در تولید آذر ماه ۹۷ از روز دوشنبه ۹۷/۰۹/۲۶ تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می گردد.

  جدول ۱ :نرخ سود پیش فروش محصولات ایران خودرو در سال ۹۸

  جدول ۲ : شرایط و برنامه فروش محصولات ایران خودرو در سال ۹۸

  جدول ۳ :تخفیف خرید محصول ایرانی.

  زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۲۶

  شرایط فروش مشارکت در تولید ایران خودرو آذر 97

   

  شرایط فروش مشارکت در تولید ایران خودرو آذر 97

 • 1397/9/25

  جدول شرایط فروش فوری ایران خودرو منتشر شد+ اعلام قیمت جدید هایما s7

  پردیس خودرو-همانطور که بعد ازظهر اعلام کردیم ایران خودرو دور دوم فروش فوری برخی محصولات خود را آغاز خواهد کرد.

  این شرکت لحظاتی پیش جدول این فروش فوری اعلام کرد. اولین نکته ای که در این جدول جلب توجه می کند اعلام قیمت رسمی جدید هایما S7 توربو برابر با 194 میلیون تومان است. دومین نکته کاهش قیمت پژو پارس اتوماتیک و وانت آریسان نسبت به دور اول فروش فوری ایران خودرو در هفته گذشته است. برای مثال وانت آریسان هفته گذشته برابر با 36 میلیون تومان عرضه شده است حالا با قیمت 34 میلیون تومان بفروش می رسد.

  در اطلاعیه ایران خودرو آمده است:

  به اطلاع کليه متقاضیان محترم مي رساند، شرايط فروش فوري محصولات ايران خودرو با ظرفيت بسيار محدود از روز “دوشنبه 97/09/26” تا زمان تكميل ظرفيت، به شرح جدول زير اعلام مي گردد:

  نکات مهم”

  در این بخشنامه هر کد ملی مجاز به ثبت نام فقط یک دستگاه از هر خودرو می باشد.

  کلیه مشتریانی که 18 ماهه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه از سوي شرکت یکطرفه ابطال خواهد شد.

  در راستاي سرعت بخشیدن به فرآیند ثبت نام كد نمایندگي در زمان ثبت نام قابل انتخاب نمي باشد و پس از ثبت نام در روز شنبه 1 دی ماه به مدت 5 روز (براي تمامي ثبت نام شده ھا) انتخاب نمایندگي توسط مشتري و از طریق “سایت فروش اینترنتي، بخش ویژه مشتریان” امكان پذیر خواھد شد. بدیھي است در صورت عدم انتخاب نمایندگي توسط مشتري در مدت زمان تعیین شده، كد نمایندگي براساس آدرس مشتري توسط شركت تعیین خواھد شد.

  زمان فعال سازي بخشنامه: ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ۹۷/۰۹/۲۶

  شرایط فروش فوری ایران خودرو آذر 97

   

 • 1397/9/15

  زمان ،قیمت و شرایط فروش فوری دانگ فنگ S30 ،جدیدترین محصول ایران خودرو اعلام شد

  پردیس خودرو-قابل ذکر است دانگ فنگ S30 با قیمت قطعی 141 میلیون تومان و موعد تحویل 15 روزه عرضه شده است.

  در اطلاعیه ایران خودرو پیرو فروش دانگ فنگ S30 آمده است:

  امکان ثبت نام در این بخشنامه صرفاً براي مشتریان حقیقی فراهم بوده و ثبت نام براي مشتري دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نمی باشد.

  ثبت نام صرفاً بصورت اینترنتی و از طریق سایت شرکت امکان پذیر خواهد بود.

  بديهي است هر ثبت نام مغاير با شرايط اين بخشنامه از سوي شركت يكطرفه ابطال و وجه بدون سود مسترد خواهد شد.

  در راستاي سرعت بخشيدن به فرآيند ثبت نام كد نمايندگي در زمان ثبت نام قابل انتخاب نمي باشد و پس از ثبت نام در روز دوشنبه به مدت 5 روز (براي تمامي ثبت نام شده ها) انتخاب نمايندگي توسط مشتري و از طريق “سايت فروش اينترنتي، بخش ويژه مشتريان” امكان پذير خواهد شد.

  بديهي است در صورت عدم انتخاب نمايندگي توسط مشتري در مدت زمان تعيين شده، كد نمايندگي براساس آدرس مشتري توسط شركت تعيين خواهد شد.

  در اين بخشنامه امكان رويت ليست ثبت نام شده ها، براي عموم قابل مشاهده است. به جهت حفظ حريم مشتريان محترم در ليست انتشار يافته براي عموم، دو رقم كد ملي و اسم كوچك مشتريان فيلتر خواهد شد.

  اين اطلاعات بعد از ثبت نام و اخذ تاييديه هاي مالي، در ليست به ترتيب به روزرساني خواهد.

  نکته قابل ذکر و مهم:

  هر گونه تغییرات قیمتی غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتی، مالیات و …) و همچنین تغییر قیمت خودروهای ذکر شده ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات ابلاغی دولت و نهادهاي قانون گذار تا قبل از صدور فاکتور بر عهده مشتری خواهد بود.

  زمان فعال سازی بخشنامه: ساعت 11 صبح روز شنبه مورخ

  شرایط فروش دانگ فنک S30

خودروهای این شرکت