icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین جنسیس ایمن ترین برند بازار

جنسیس ایمن ترین برند بازار

comments 0 1398/12/26

هیوندای سالها تلاش کرد تا برند مستقل و البته لوکس را از دل زیر مجموعه جنسیس خود استخراج نماید . اما نتیجه تین صبر و تلاش بسیار درخشان است چرا امروز جنسیس یک برند لوکس و سطح بالا محسوب می گردد.

ر سال‌های پیشین این برند توانسته در مطالعه کیفیت ابتدایی جی دی پاور بدرخشد و از لکسس و پورشه پیشی بگیرد. این خودروساز کره‌ای با معرفی شاسی‌بلند GV80 و G80 فیس لیفت سبد محصولات خود را تکمیل کرده است؛ اما پیش از آنکه خودروهای یاد شده وارد بازار شوند، سدان پرچم‌دار G90 به عنوان مهمی دست یافته است.

 

پس از معرفی نسخه فیس لیفت، G90 رتبه ایمنی Top Safety Pick+ را دریافت کرده که بالاترین امتیاز ایمنی از IIHS می‌باشد. دو سدان کوچک‌تر G70 و G80 نیز این عنوان را به دست آورده‌اند و به همین خاطر جنسیس تنها برندی است که تمامی محصولاتش توانسته‌اند رتبه ایمنی Top Safety Pick+ را دریافت کنند. حدس می‌زنیم شاسی‌بلند GV80 نیز بتواند چنین عملکردی داشته باشد.

مارک دل روسو مدیرعامل جنسیس آمریکای شمالی می‌گوید:

ما در جنسیس اول از همه به مشتریان فکر می‌کنیم. به همین خاطر است که از عملکرد فوق‌العاده‌ی خودروی خودمان در تست‌های IIHS مطمئن هستیم.

به‌منظور رسیدن به چنین عملکردی، یک خودرو باید سه تست اصلی را به خوبی پشت سر بگذارد. اول از همه دریافت امتیاز خوب در تست اورلپ کوچک سمت راننده، اورلپ کوچک سمت سرنشین، اورلپ متوسط جلو، بغل و استحکام سقف و تست‌های پرهیز از حرکت سر می‌باشد. دوم اینکه خودروها باید رتبه پیشرفته یا عالی را برای تکنولوژی پیشگیری از برخورد جلو دریافت کنند. نهایتاً هم چراغ‌های جلو باید امتیاز پذیرفتنی یا خوب را داشته باشند.

چراغ‌های جلو از جمله تست‌های مهمی هستند که یک خودروساز باید آن را برای دریافت بالاترین امتیاز IIHS در نظر بگیرد.

یکی از مدیران IIHS می‌گوید:

دید در شب برای ایمنی فاکتور مهمی بوده و بنابراین ما خوشحالیم که می‌بینیم G90 به‌صورت استاندارد با چراغ‌های جلویی عرضه می‌شود که امتیاز خوب را دریافت کرده‌اند. به این ترتیب مالکان G90 شاهد میدان دید خوب در شب خواهند بود.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/12/26
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط